Autor Tema: The Expanse  (Posjeta: 60918 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: The Expanse
« Odgovor #60 : 26.02.2017. 19:27:35 »
Peta epizoda je zbilja bila vrhunska, a i cijela serija je osvježenje.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #61 : 26.02.2017. 22:35:25 »
Peta epizoda razbila.

Je li skontao neko sta se desilo na kraju? :)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Expanse
« Odgovor #62 : 26.02.2017. 23:49:14 »
Peta epizoda razbila.

Je li skontao neko sta se desilo na kraju? :)

Na sta tacno mislis?
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #63 : 27.02.2017. 08:37:05 »
Spoiler for Hiden:
Pa ako sam dobro shvatio, on je odlucio da zrtvuje sebe i raznese brod. A brod je isao ka zemlji, pa sam ocekivao eksploziju a on je na kraju udario u neku planetu?

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: The Expanse
« Odgovor #64 : 27.02.2017. 11:00:55 »
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
Pa ako sam dobro shvatio, on je odlucio da zrtvuje sebe i raznese brod. A brod je isao ka zemlji, pa sam ocekivao eksploziju a on je na kraju udario u neku planetu?
Da, nagovorio je ProtoJuliju da se zabije Eros u Veneru (hm, ovo zvuči pomalo čudno).

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Expanse
« Odgovor #65 : 28.02.2017. 01:00:10 »
Znači ja sam jedini kojem se ne sviđa druga sezona.. Prva je bila odlična al vamo previše forsiraju tu neku znanstveno-genetički genom.. Prapovijesni il šta je već..
Jbg ne može svakom sve odgovarat.. Jedino što je dobro je svemir i njegov prikaz..

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Expanse
« Odgovor #66 : 28.02.2017. 03:16:33 »
Znači ja sam jedini kojem se ne sviđa druga sezona.. Prva je bila odlična al vamo previše forsiraju tu neku znanstveno-genetički genom.. Prapovijesni il šta je već..
Jbg ne može svakom sve odgovarat.. Jedino što je dobro je svemir i njegov prikaz..

Zar te ne intrigira da li su na pragu pronalaska vanzemaljskog zivota i mozda novih svjetova? a i jedina stvar sto ih moze ujediniti je prijetnja van solarnog sustava...ja navijam da bude Aliena, jer kakav je to SF bez Romulanaca koji rade na nasem unistenju iz sjene :)

salu na stranu glavni adut the expanse-a jeste sto je vizualno predobar, slicno kad je izasao TNG.. radnja je bila smijesna, djetinjasta, na momente blesava, ali je dizajn odusevio. ko god da radi cgi i scenografiju svaka cast.

pitanje je za koga navijati.. Moje simpatije su na strani potlacenih kao uvijek



Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Expanse
« Odgovor #67 : 28.02.2017. 03:48:16 »
Znači ja sam jedini kojem se ne sviđa druga sezona.. Prva je bila odlična al vamo previše forsiraju tu neku znanstveno-genetički genom.. Prapovijesni il šta je već..
Jbg ne može svakom sve odgovarat.. Jedino što je dobro je svemir i njegov prikaz..

Zar te ne intrigira da li su na pragu pronalaska vanzemaljskog zivota i mozda novih svjetova? a i jedina stvar sto ih moze ujediniti je prijetnja van solarnog sustava...ja navijam da bude Aliena, jer kakav je to SF bez Romulanaca koji rade na nasem unistenju iz sjene :)

salu na stranu glavni adut the expanse-a jeste sto je vizualno predobar, slicno kad je izasao TNG.. radnja je bila smijesna, djetinjasta, na momente blesava, ali je dizajn odusevio. ko god da radi cgi i scenografiju svaka cast.

pitanje je za koga navijati.. Moje simpatije su na strani potlacenih kao uvijek

Ne vjerujem da će bit aliena.. vjerojatno je mars ili zemlja nešt kemijala pa napravila tu materiju.. A navijam ako je to prava riječ za beltere  :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Expanse
« Odgovor #68 : 28.02.2017. 03:56:41 »
S time da je TNG na početku bio smiješan, pogotovo prva sezona da bi  naglo porastao kvalitet iz sezone u sezonu. The Expanse nije TNG, ali ima sličan put po pitanju porasta kvalitete. Bit će zanimljivo do kraja.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Expanse
« Odgovor #69 : 01.03.2017. 02:28:48 »
da da kao i DS9, kod mi je npr. voyager bio bolji prve 4 sezone poslije se pretvorilo u captain janeway,  doctor, 7of9 show

ako ST Discovery izadje sa onakvim dizajnom broda i cgi-om The Expanse ce ga pokopati.. ustvari vec jeste cim odugovlace.

@DJ DEDO
pa vec su spomenuli da je neko poslao protomatter van solarnog systema.. znaci da ih ima.. sad hoce li ih prikazati nekad ne znam.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Expanse
« Odgovor #70 : 02.03.2017. 19:18:21 »
Do sada sam ocekivao da ce centralna figura ove druge sezone biti sukob izmedju Zemlje i Marsa. Ali nakon kraja ove epizode sigurno je da ce biti vise od toga.
Spoiler for Hiden:
Sta je uopste ono bice?
I nadam se da nisu zaboravili na cinjenicu da su Mao i onaj lik iz UN-a bili toliko odlucni da zapocnu rat izmedju Zemlje i Marsa. Bas me zanima zasto? Kakav je Maov interes u tome?

Uh, The Expanse me toliko podseca na Mass Effect. Veoma slicna atmosfera i likovi.

Moracu da krenem da citam knjigu.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #71 : 04.03.2017. 16:09:59 »
6. epizoda

Spoiler for Hiden:
Konacno alieni.  smileyNO1 Sad ce biti veselo...

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Expanse
« Odgovor #72 : 06.03.2017. 09:28:34 »
Stvarno je odlična serija, da bih reč rekla. Mislim da bi mi se svidjela čak i da ne volim SF. A volem.  ;D Ali, ne vidim je kao neku "konkurenciju" Star Treku. ST i TE su drugačiji koncepti i mogu sasvim fino (miroljubivo) koegzistirati.
Ne vidim ni problem s glumom. Baš naprotiv, čini mi se da glumci prilično dobro odrađuju posao, uvjerljivi su mi kao pripadnici drugačijeg društveno-kulturnog itd. sistema, nego što je današnji. Najnevjerojatnije u cijeloj priči mi je da je nešto ovako dobro izašlo iz SyFy kotla.

Nego, u vezi tekućih događanja na ekranu, malo sam sad zabrinuta za
Spoiler for Hiden:
Sunce . O, Sole mio! Kako "timu Rosi" nije bar palo na pamet da možda nije najpametnije slati protomolekulu u takav izvor energije? S obzirom da, bar za sad, ne žele da se razmnoži. Mislim, već su prikazali da protić miruje, spava na hladnom i u mraku, a na svjetlu i toplom raste. Dobro, izgleda da ipak nije otputovao u Sunce, ali ... još stigne.
Tko zna i šta će na Veneri sagraditi (tamo je isto fino toplo  :P )?!

I, još malo špekulacije... ovi novi alieni s Ganimeda mi nekako ne djeluju kao da su s iste adrese (ista rasa) kao i protomolekula. Sad već sumnjam da protić možda uopće nije zao (nego samo gladan).  :ne-zna .



Spoiler for Hiden:
Da, nagovorio je ProtoJuliju da se zabije Eros u Veneru (hm, ovo zvuči pomalo čudno).
  rofl Dobra!
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: The Expanse
« Odgovor #73 : 06.03.2017. 14:22:34 »
Spoiler for Hiden:
ja i dalje mislim da je Miler ziv...
> dum spiro spero <

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #74 : 06.03.2017. 18:10:11 »
Spoiler for Hiden:
Mozda je preobrazen u onog stvora, i to je moguce.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #75 : 06.03.2017. 18:25:27 »
Odlicna i druga sezona. Meni je ovo najbolji SF od BSG

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #76 : 06.03.2017. 20:57:46 »
Pa posle ovoliko gluposti koje su izbacili, bio je i red da SyFy napravi jednu seriju kako treba.

Stvarno odlična serija.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Expanse
« Odgovor #77 : 06.03.2017. 21:37:44 »
Spoiler for Hiden:
ja i dalje mislim da je Miler ziv...

Isto sam pomisljao.
Spoiler for Hiden:
Naravno, ne bas ziv vec da ce se pojaviti u nekakvom obliku.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Expanse
« Odgovor #78 : 07.03.2017. 05:29:13 »
Odgledana 6...

Spoiler for Hiden:
Malo sporija epizoda u pravom trenutku, ali isto tako bitna za nastavak radnje. Mozda nekome nece leci kuda sve ovo vodi, ali nije ni bitno,  sama misterija daje draz svakoj sljedecoj epizodi.

Ona bakaca na kraju me dobro prepala, jer sam nisam ocekivao :D
Ne vjerujem da je to Miller jer bi on trebao biti negdje razbacan po Veneri sa Dzuli.. sta ce se tamo desavati to tek treba da vidimo.

Ne znam koji je Maov i Protogenov motiv, ali sta ljudi/korporacije zele kad imaju skoro sve - pa jos vecu moc.. tako da rat izmedju Marsa i Zemlje ih moze oslabiti dovoljno da korporacija dobije vecu kontrolu/moc.





Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Expanse
« Odgovor #79 : 09.03.2017. 20:57:42 »
Je li samo do mene ili jos nekoga glas Chrisjen (Shohreh Aghdashloo) umiruje i prija uhu? Meni bas prija.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #80 : 09.03.2017. 21:01:32 »
Takodje.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #81 : 16.03.2017. 22:07:27 »
Obnovljeno za treću sezonu.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Expanse
« Odgovor #82 : 23.03.2017. 15:00:28 »
Odlicna epizoda. volim ovakve epizode bez praznog hoda kad radnja nije fokusirana na jednu pricu.
Nesto mi se cini
Spoiler for Hiden:
da je ona malecka koju traze bila "thing without suit"


Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Expanse
« Odgovor #83 : 26.03.2017. 12:08:52 »
Dobra 9. epizoda. Ocekujem u nastavku
Spoiler for Hiden:
Dosta aktivnosti oko Ganymede i Venere, mozda i da vidimo malo vise od onih plavih stvorova.


Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Expanse
« Odgovor #84 : 01.04.2017. 07:52:41 »
Što se dogodilo sa serijom  ??? ? Kako sad odjednom kraj sezone (koliko vidim u Kalendaru serija)? A još one 3 epizode? Ne mogu tako završiti sezonu,
Spoiler for Hiden:
Marsovka vidjela more...
nije fora  :( .
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Expanse
« Odgovor #85 : 01.04.2017. 09:48:55 »
Što se dogodilo sa serijom  ??? ? Kako sad odjednom kraj sezone (koliko vidim u Kalendaru serija)? A još one 3 epizode? Ne mogu tako završiti sezonu,
Spoiler for Hiden:
Marsovka vidjela more...
nije fora  :( .

Nije kraj. Ima jos 3 epizode.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Expanse
« Odgovor #86 : 02.04.2017. 06:08:27 »
 wcwaiting :om: (u nedostatku boljeg smajlija za "malo me je streslo, al sad je kul").

Nego,
Spoiler for Hiden:
Amos mi je sumnjiv. Sve mi se čini da se potiho) dao de-empatizirati, makar na probni rok.


I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Expanse
« Odgovor #87 : 07.04.2017. 00:21:00 »
Bravo Bobi. Bravo za hrabrost.

#TeamEarth
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Expanse
« Odgovor #88 : 07.04.2017. 02:29:57 »
Bobbi mi je najjaca.. spec. ops marinac, aikido, karate, kung fu shaolin masterica i ima 100 kila  rofl

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The Expanse
« Odgovor #89 : 07.04.2017. 09:40:30 »
Super je ovo. Prati se. Očekujem još i više s vremenom.
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."