Serije > O serijama

Attack on Titan (Shingeki no Kyojin)

(1/8) > >>

ivan204:

Opis:
Nakon što su ljude napali i gotovo porazili Titani, divovska humanoidna rasa, ljudi već stotinama godine žive unutar gradova omeđenih ogromnim zidovima. Mir traje već stotinu godina, ljudi su postali ravnodušni, a malobrojni vojnici koji odlaze u vanjski svijet boriti se i saznati porijeklo Titana, vraćaju se desetkovani. Ali se sve mijenja kada se pojavi kolosalni Titan i započne razaranje grada. Kada tinejdžer Eren Jaeger i njegova posvojena sestra Mikasa Ackerman postanu svjedoci razaranja grada i smrti njihove majke, Eren se zaklinje na osvetu.

Žanr: anime, postapokaliptični
Godina proizvodnje: 2013.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

ivan204:
prva ep...

amiS:
odlična premisa, odlična animacija, odlične borbe. jezivi su ti titani. ali vrlo brzo mi je dosadilo. previše je 25 epizoda za jednu sezonu.

Red Dragon:

--- Citat: amiS - 21.07.2014. 19:50:36 ---odlična premisa, odlična animacija, odlične borbe. jezivi su ti titani. ali vrlo brzo mi je dosadilo. previše je 25 epizoda za jednu sezonu.

--- Kraj citata ---
Indeed. Eto, da ne bilo ivanovih prevoda ne bih ni obratio pažnju na ovo. Nije loše, zanimljiva animacija.

Red Dragon:
Zaređah par epizoda, uh, vrhunski anime. Naredne epizode su odlične!

Spoiler for Hiden: Bilo je jasno da je Eren onaj Titan što ubija druge Titane. Al' me baš zanma proces kako je nastao. Kad ga je onaj progutao. Moguće da se tako razmnožavaju. Vjerovatno su hermafroditi. Baš ima dosta zanimljivih stvari...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju