Autor Tema: The Affair  (Posjeta: 28978 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Affair
« Odgovor #90 : 09.01.2017. 23:01:42 »
Obnovljeno za četvrtu sezonu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Affair
« Odgovor #91 : 07.02.2017. 01:08:16 »
Na kraju, ova treca sezona je ispala jedan veliki filer. Gotovo da se nista nije dogodilo. Steta. I ne znam sta i kako misle dalje.
Ako je serija u necemu uspela do sada to je da prenese poruku da su afere lose i da unistavaju zivote, porodice, decu.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: The Affair
« Odgovor #92 : 07.02.2017. 10:36:53 »
Ni meni se nije nikako svidjela treća sezona. Kao da su se izgubili.

Bilo je zanimljivo ono kako su prikazali šta misle muškarci o čemu žene pričaju kad se sretnu.
Spoiler for Hiden:
Naravno da nije bilo tako, samo je prikazano šta misli on pošto ne zna jezik na kojem razgovaraju.
;D

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Affair
« Odgovor #93 : 07.02.2017. 17:41:21 »
Bilo je zanimljivo ono kako su prikazali šta misle muškarci o čemu žene pričaju kad se sretnu.
Spoiler for Hiden:
Naravno da nije bilo tako, samo je prikazano šta misli on pošto ne zna jezik na kojem razgovaraju.
;D

Profesorica je previse perverzna.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Affair
« Odgovor #94 : 08.02.2017. 13:37:05 »
Za razliku od prve dvije sezone, treća nije bogznakaj. Zapravo su u te prve dvije rekli sve što se imalo reći, a ovo dalje djeluje isforsirano, "dobili smo pare za još jednu sezonu... šta sad...  :ceska: ?"; od dobro ispričane, realistične životne priče, serija se počela pretvarati u visokobudžetnu sapunicu. A s obzirom da su nakon toga izvukli i još jednu sezonu, kako je krenulo, sve se bojim da bismo u četvrtoj mogli dobiti oružane obračune, potjere s autima i eksplozije(!). I pojavu nečijeg, do tad već odraslog, djeteta, za koje nitko nije znao da se zalomilo. Noinog, Coletovog...  :ne-zna svejedno.

I onda još Vicodin, jebote. House (dr.) je trpao vicodine kao bombone godinama i pritom postavljao nemoguće dijagnoze (dok valjda DEA nije poslala direktivu da to moraju prikazati kao problem  :P ),
Spoiler for Hiden:
a ovaj skroz odlepio od značajno manje doze. A nismo saznali ni kako je zapravo Noah sjebao rame.


I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: The Affair
« Odgovor #95 : 08.02.2017. 15:30:30 »
Spoiler for Hiden:
Očigledno sam sebi.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: The Affair
« Odgovor #96 : 08.02.2017. 15:33:33 »
Spoiler for Hiden:
Očigledno sam sebi.

Da, čak i ono sve u
Spoiler for Hiden:
zatvoru što je trpio maltretiranje je umislio, nije ga ovaj tukao, sam je udarao u zid. Zbog svega onog s majkom nije mu bilo dobro i "pukao je".

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Affair
« Odgovor #97 : 10.02.2017. 22:27:42 »
Spoiler for Hiden:
Ovaaaj, ako je baš puko, mogao je i umisliti da je umislio...  ;D
Mislim, zabrljali/zamuljali su kompletan njegov boravak u zatvoru - Noa je, po prikazanom sudeći, počeo halucinirati od vicodina, a vicodin je dobio u zatvoru za rame. Kokoš ili jaje varijanta. BTW, za namjerno iščašiti sam sebi rame treba biti ili temeljito lud ili na puno jačim drogama, recimo PCP je imao takvu reputaciju - "jebote, žvačeš si ruku i ne osjetiš! zamisli!"  rofl . I, zaletavajući se u zid iščašiti zdravo rame - teško. Obično iskoči zbog iskretanja ruke (onaj Guntherov halucinirani zahvat bi obavio posao), silovitog udarca u ispruženu ruku... brr..

Pa onda ta mama koju je "uspavao" - 30 godina je to nekako smetnuo s uma, al je u buksi imao viška slobodnog vremena, pa se, eto, prisjetio. I onda ga to sjebe totalno. A, gledajući unatrag, podsvjesno mu se baš zbog toga digla kita na Alison. Inače ne bi  :andjelak . Mda...  :\) ("I ona je gledala nekoga kako umire, pa je osjetio povezanost..." žvaka.)
Logika sapunice. Bez kostura i vezivnog tkiva, samo koža i poneki organ (bubreg, jetra, šupak...).  :facepalm Ovak ko ja što seruckam.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: The Affair
« Odgovor #98 : 10.02.2017. 23:40:13 »
Spoiler for Hiden:
Ovaaaj, ako je baš puko, mogao je i umisliti da je umislio...  ;D
Mislim, zabrljali/zamuljali su kompletan njegov boravak u zatvoru - Noa je, po prikazanom sudeći, počeo halucinirati od vicodina, a vicodin je dobio u zatvoru za rame. Kokoš ili jaje varijanta. BTW, za namjerno iščašiti sam sebi rame treba biti ili temeljito lud ili na puno jačim drogama, recimo PCP je imao takvu reputaciju - "jebote, žvačeš si ruku i ne osjetiš! zamisli!"  rofl . I, zaletavajući se u zid iščašiti zdravo rame - teško. Obično iskoči zbog iskretanja ruke (onaj Guntherov halucinirani zahvat bi obavio posao), silovitog udarca u ispruženu ruku... brr..

Pa onda ta mama koju je "uspavao" - 30 godina je to nekako smetnuo s uma, al je u buksi imao viška slobodnog vremena, pa se, eto, prisjetio. I onda ga to sjebe totalno. A, gledajući unatrag, podsvjesno mu se baš zbog toga digla kita na Alison. Inače ne bi  :andjelak . Mda...  :\) ("I ona je gledala nekoga kako umire, pa je osjetio povezanost..." žvaka.)
Logika sapunice. Bez kostura i vezivnog tkiva, samo koža i poneki organ (bubreg, jetra, šupak...).  :facepalm Ovak ko ja što seruckam.
smileyNO1

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: The Affair
« Odgovor #99 : 28.07.2017. 06:51:37 »
Maksi dodaj sasmo da sve epizode treće sezone odgovaraju za, Webrip.1080p.10bit.5.1.x265.HEVC-Qman[UTR].

Dobra i treća sezhona, odlična gluma, Noa je pokidao...

Milane hvala za sjajne prevode.  :volim drinks

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Affair
« Odgovor #100 : 06.01.2018. 23:14:52 »
Četvrta sezona počinje 17. 06. 2018.

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: The Affair
« Odgovor #101 : 21.01.2018. 19:10:35 »
Zavrsavam drugu sezonu.Najvise od svih me nervira Alison s onom pogubljenom facom i jos kad zine! rofl

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: The Affair
« Odgovor #102 : 24.08.2018. 09:58:07 »
Zavrsavam drugu sezonu.Najvise od svih me nervira Alison s onom pogubljenom facom i jos kad zine! rofl


Dobra je Alison, ali...


Spoiler for Hiden:
E sad ako si za završio sa 4. sezonom, onda znaš da te više neće nervirai. Pošto je ubijena...  :o Mislim da neće biti ista serija bez nje, lično očekujem da peta setona bude i poslednja...

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: The Affair
« Odgovor #103 : 22.12.2019. 20:45:24 »
Iz ove perspektive, da li biste nekome preporucili da pogleda ovu seriju?
Koliko vidim, interesantna je postava, ali ne bih da pocinjem 6 sezona da bih dobio meh zakljucak...