Autor Tema: The Last Man on Earth  (Posjeta: 25772 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
The Last Man on Earth
« : 03.07.2014. 00:16:39 »

Opis:
Fil Miler (Will Forte) je zadnji čovek na Zemlji 2022. godine. Nepoznati događaj je zbrisao celu ljudsku populaciju sa planete Zemlje. Fil kreće u potragu po celoj Americi nadajući se da je bar još neko ljudsko biće ostalo.

Žanr: komedija, akcija, znanstvena fantastika
Kanal: FOX

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 16.12.2015. 11:32:04 maksi »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #1 : 06.11.2014. 22:40:14 »
Ne čini se loše, tek sad vidim da ovo postoji. Dobar trejler.
P. S., treba još ubaciti žanrove akcija i znanstvena fantastika.
Mrzim lopatare i limune

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #2 : 21.11.2014. 14:51:55 »
Premijera serije 1. 3. 2015.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #3 : 01.03.2015. 10:26:52 »
I ovo kreće večeras i to dve epizode u cugu, očekujem mnogo, nadam se da neće razočarati.
« Zadnja izmjena: 01.03.2015. 10:32:18 goran83 »

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #4 : 02.03.2015. 14:01:18 »
Tu je pilot.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #5 : 02.03.2015. 14:29:29 »
I valja li čemu?  :)

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #6 : 02.03.2015. 16:56:45 »
Meni je jako, jako dobra. Baci pogled makar na prvu epizodu(tacnije prve dve spojene epizode) i videces sam.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #7 : 02.03.2015. 17:52:25 »
Nisam pitao jel treba titl za ovu seriju tj jel ima uopšte teksta kad je u pitanju one men show?  ;D

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #8 : 02.03.2015. 18:17:46 »
Spoiler for Hiden:
One man and one woman.  ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #9 : 02.03.2015. 18:29:33 »
Nije loše.



Mada, nisam oduševljen pojavom Kristin Shaal.  :(

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #10 : 02.03.2015. 22:54:24 »
Meni se svidja. Drugacije je od onog sto se nudi trenutno. Zanimljiv koncept. Dosta sam se nasmejao ;D Definitivno pratim dalje smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #11 : 03.03.2015. 01:44:08 »
Pogledao prve dvije  :)

Imao sam ajmo reći neka očekivanja i ovo je bilo dobro, ali nekako sam dojma da je moglo biti bolje. Opraštam im jer je jako težko napraviti ovako nešto, a da bude zanimljivo. Druga epizoda je naažlost upala u tu zamku pa mi je sve to bilo viđeno. Ne sama tematika već ti razgovori između njih dvoje.

Prvo kad sam čuo za seriju i naslov, odmah sam se sjetio Richarda Mathesona (jedan od najvećih horor pisaca) koji je napisao knjigu I Am Legend koja je utjecala ne samo na druge filmove već i cijelu kulturu. Knjiga je ekranizirana u tri filma, a jedan od njih se zove The Last Man on Earth  ;D

Pa sam nekako siguran da je Will Forte imao tu radnju u glavi/podsvijesti. Samo što ovo nije horor već je stvorio komediju i dobro je, lijepo od njega. Ovakva ideja je kod mene uvijek rado viđena.

Bilo je smiješnih scena, pogotovo kad je bio solo pa je izigravao budalu. Kad se pojavila Kristen Schaal koja mi je inače simpa, bilo je dobro do kraja prve epizode. Druga epizoda solidna i pogledat će se sa smiješkom na licu do kraja.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #12 : 03.03.2015. 03:02:48 »
Ako snimaš seriju sa ovakvim naslovom ostani dosledan, mislim jeste zeznuto al to si hteo :)
Mislim da će nastavak podsećati na mnoge već poznate komedije, ali ajde gledaće se.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #13 : 03.03.2015. 12:30:39 »
Ako snimaš seriju sa ovakvim naslovom ostani dosledan, mislim jeste zeznuto al to si hteo :)
Mislim da će nastavak podsećati na mnoge već poznate komedije, ali ajde gledaće se.

da. ja sam baš htio gledati seriju takvu kakvu su je reklamirali. samo s njim. ovako ti već lažu u naslovu.
pogledat ću i ja kad prođe sezona.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #14 : 03.03.2015. 18:48:03 »
Odličan početak. Malo su krali Od Toma Hanksa-Robinsona Crusoea i one sheme s Willom Smithom i lutkama u filmu Ja sam legenda. Iako su ovo za Hanksa i sami priznali. Will Forte je otkačen, kao i Kristen Schaal. Sjajna kemija među njih dvoje. Ima puno otkačenih scena. Ako ovako nastave, bit će zabavna serija.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #15 : 13.03.2015. 01:07:24 »
Pogledana treća. Jako slaba epizoda u kojoj su opet bile najbolje Willove solaže, ali bilo ih je malo. Ostatak s njom i njihova natezanja su čista lijenost scenarista. Imaju takav potencijal u rukama, i onda seru sa jednostavnom klišej pričom. I još promo za iduću  :facepalm

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #16 : 15.03.2015. 22:41:21 »
Odlična serija. :D Napokon malo dobrog humora.
Spoiler for Hiden:
Ja sam mislio da će na kraju, kada ju je prosio reći ne. Bila bi još veća fora, ali i ovako je dobro odrađeno. :D
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #17 : 15.03.2015. 23:33:29 »
Dosta klišea ima u seriji, a nadao sam se da će pobeći od toga. Prva epizoda je bila odlična, a ostale prilično mlake. [size=78%]Hodaju na ivici da predju u romantičnu komediju, što i promo za večerašnju epizodu pokazuje.[/size]


Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #18 : 16.03.2015. 00:09:24 »
Dosta klišea ima u seriji, a nadao sam se da će pobeći od toga. Prva epizoda je bila odlična, a ostale prilično mlake. [size=78%]Hodaju na ivici da predju u romantičnu komediju, što i promo za večerašnju epizodu pokazuje.[/size]

Nadam se da neće. 1. epizoda je bila super, 3. još nisam pogledao.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #19 : 16.03.2015. 20:44:33 »
Dosta klišea ima u seriji, a nadao sam se da će pobeći od toga. Prva epizoda je bila odlična, a ostale prilično mlake. [size=78%]Hodaju na ivici da predju u romantičnu komediju, što i promo za večerašnju epizodu pokazuje.[/size]

Nadam se da neće. 1. epizoda je bila super, 3. još nisam pogledao.

Nazalost, opet slaba epizoda. Nadam se da ce ovu pricu oko repopulacije zavrsiti u naredne dve epizode i da ce kako se sezona blizi kraju ubaciti nesto interesantnije. Inace, ako ovo bude osnova sezone, bice mlako i unistice potencijal serije.

Offline nevermindtz

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 321
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #20 : 17.03.2015. 00:17:47 »
I još promo za iduću  :facepalm
Ovo je bila i moja reakcija. Dobro su počeli, a sad nešto i nemam želju da nastavim da gledam kad vidim u kom pravcu su krenuli.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #21 : 23.03.2015. 01:20:31 »
Pogledana četvrta  :)

Onaj osjećaj kad znaš svaku iduću scenu. Nevjerojatno predvidljivo. I ne shvaćam zašto nemaju mašte kad imaju ovako nešto u rukama. Idu najjednostavnijom metodom. Do kraja sezona će biti 20 likova  rofl rofl

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #22 : 23.03.2015. 14:00:31 »
Pogledana četvrta  :)

Onaj osjećaj kad znaš svaku iduću scenu. Nevjerojatno predvidljivo. I ne shvaćam zašto nemaju mašte kad imaju ovako nešto u rukama. Idu najjednostavnijom metodom. Do kraja sezona će biti 20 likova  rofl rofl

Opet odlična kritika. Bilo bi lijepo da počneš snimati svoje filmove/serije. Barem za youtube.  :naklon:
Javi mi se preko poruke, ako hoćeš. ;)
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #23 : 23.03.2015. 14:50:03 »
Meni npr. ne smeta sto ubacuju jos likova. Ali me nervira sta rade sa Philom. On je u prve dve epizode (narocito u prvoj) bio lik koga zabole za sve. Znaci, samo zezanje ceo dan. Sada je emotivan lik kome je osvajanje Melise primarna stvar. I nervira me sto su ga obrijali. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #24 : 28.03.2015. 02:48:12 »
Pogledana peta i šesta  :)

Kristen Schaal je sad i službeno katastrofa u ovome. Njezin lik Carol je jedan od iritantnijih likova posljednjih sezona. Fore su im kao da su pisali klinci iz osnovne škole. Sve toliko puta viđeno u onim najjadnijim romatničnim komedijama. Na što je spala američka komedija  :facepalm

Da za ovakvu temu nemaju mašte to je jebeno nevjerojatno. Na kraju debeljuco ispao kao Torrente  rofl rofl

Sad čekam i vanzemaljce u ovoj seriji. Još više će uništiti
Spoiler for Hiden:
ako se na kraju ispostavi da su svi ti oko njega izmišljeni što priča s onim loptama, tako su svi ovi izmišljeni. Onda bi zbilja bio zadnji čovjek na zemlji, ali to je tako jadna zamisao.

Svakom epizodom sve više ruše kulu od karata. Jedva čekam dalje!!! Ooo  navijacica

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #25 : 28.03.2015. 15:53:04 »
Phil Miller mi je počeo malo ići na živce od četvrte epizode. Razumijem njegov lik i zašto je iritantan, ali ne dopada mi se. Ali počeo se malo popravljati u šestoj, možda bude bolje. Ostali likovi su dobri, svaki je specifičan na svoj način. Debeljko Todd je zanimljiv. Vidim da će ubuduće doći još likova, pa ćemo pratiti polaganu izgradnju civilizacijice.
http://www.imdb.com/title/tt3230454/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast
Mrzim lopatare i limune

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #26 : 28.03.2015. 16:08:39 »
Meni je skroz ok serija. Jeste da Phil vise nije jedini covek na Zemlji, kao sto je briljirao u tome u prvoj epizodi ;D ali sta ste drugo i ocekivali? Naravno da ce ubacivati nove likove, koliko god mi zeleli da je serija samo o njegovim dogodovstinama. Ali realno, to bi nas smorilo za par epizoda. Mada kao sto kazete, bilo bi totalno bez veze ako bi se ispostavilo da je sve njih samo umisljao od prolupanosti. Nadam se da nece ici na tu foru. Onda bi i te lopte sa nacrtanim likovima (Antawn ;D )izgubile smisao.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #27 : 28.03.2015. 16:11:08 »
^Naslov na engleskom je dvosmislen:
Posljednji čovjek na Zemlji
Posljednji muškarac na Zemlji


Zato nije ništa čudno što dolaze i druge. Ja sam se tomu i nadao.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #28 : 28.03.2015. 16:24:37 »
Meni je skroz ok serija. Jeste da Phil vise nije jedini covek na Zemlji, kao sto je briljirao u tome u prvoj epizodi ;D ali sta ste drugo i ocekivali? Naravno da ce ubacivati nove likove, koliko god mi zeleli da je serija samo o njegovim dogodovstinama. Ali realno, to bi nas smorilo za par epizoda. Mada kao sto kazete, bilo bi totalno bez veze ako bi se ispostavilo da je sve njih samo umisljao od prolupanosti. Nadam se da nece ici na tu foru. Onda bi i te lopte sa nacrtanim likovima (Antawn ;D )izgubile smisao.
Meni nije realno. Ne bi mi dosadilo. Ovo je humor za dječicu iz vrtića koji su pisali dječica iz osnovne škole. Ovo je katastrofa od humora. Cijela serija pršti od nemaštovitosti. Ubacuju likove, a sam naziv serije govori da ne bi trebalo biti ljudi, ili muškaraca. I onda ubacuju takve klišeje od likova, radnju koju možeš pogodit zatvorenih očiju. Upropaštavju cijelu premisu koja je velika i šteta što rade na ovaj način.

Bave se sa svim onim prožvakanim temama vuci - potegni cijelo vrijeme. Moja Saturnovska svijest ne može shvatit ovu glupost za zemlje i kakav je to retardirani humor na koji su spali ameri. Kad se sjetim kako su bili dobri 90-ih, a danas im se sve svodi ja nešto najjadnije što se može naići i opet uživam u tim njihovim glupostima.

Kad vidim ovu glavnu glumciu kao da je ispala iz muppet showa povraća mi se koliko je loša i koliko misli da je smiješna. Uprošatavaju tako veliku temu da pokušavam shvatit što se s njima događa i što se događa općenito sa današnjim scenaristima kad su toliko bezlični i bez ideja. Serija koja pokušava podilazit prosječnom konzumentu humora, a ja ne želim to. Dajte mi nešto inteligentno što me može nasmijati, a ne ubacivati likove za koje me boli što će s njima dogoditi i koji im je omiljeni film, kakvo mu je bilo djetinjstvo i ostale stvari iz osnovne škole.

Jedva lekam dalje!!! Ooo  navijacica
« Zadnja izmjena: 28.03.2015. 18:26:19 maksi »

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #29 : 28.03.2015. 19:22:58 »
Totalno se ne slažem sa Mulderom. Meni je ovako super i to sam definitivno očekivao, da će vremenom ubacivati sve više likova i da će radnja ići u ovom pravcu. Da je ovo one man show ne da bi postalo dosadno posle par epizoda nego bih odma posle druge odustao.


Kristen Schaal (Carol) nisam podnosio u 30 Rocku ali ovde mi je sjajna.



I da, sviđa mi se tip humora koji forsiraju, čak mi je ovo omiljena komedija sezone.