Autor Tema: The Last Man on Earth  (Posjeta: 25883 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #30 : 28.03.2015. 19:55:52 »
Totalno se ne slažem sa Mulderom. Meni je ovako super i to sam definitivno očekivao, da će vremenom ubacivati sve više likova i da će radnja ići u ovom pravcu. Da je ovo one man show ne da bi postalo dosadno posle par epizoda nego bih odma posle druge odustao.
Da, ali Will Forte ima potencijal s kojim bi mogao to uspjeti. Ako je već uzeo takvu ogromnu temu, zašto ne pokušat. Sam si na svijetu, pa upotrijebi maštu ako je već sam sebe stavio u poziciju da to može. Ovo što rade mi je prejdnostavno. Nekad je jednostavnije bolje, ali volim puno više solaži vidjeti od nekog komičara. Joj, ovo je moglo ispasti onak depresivna crnohumorna komedija da te ubije  ;D volim tu surovost kod komedija, a ova je mogla takva biti. Umjesto toga, dali su mi ne znam, griz, a griz sam jeo u vrtiću  rofl rofl

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #31 : 28.03.2015. 20:46:04 »
Razumem ja tebe šta si želeo da ova serija postane ali stvarno ne znam šta bi on radio sam celu jednu sezonu a pogotovo više sezona. I ti bi posle 13 epizoda rekao hvala, ali ne hvala.  ;D 


Mislim da se u prvoj sezoni neće niko nov više pojaviti sem ovih četvoro ali da će se do kraja sezone rešiti debelog da bi opravdali naziv "last man" a da će ženske ostati.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #32 : 28.03.2015. 20:50:27 »
Kako neće? Ovo troje su kreditirani za iduće epizode.

Cleopatra Coleman   ...    Erica (4 episodes, 2015)
Alexandra Daddario   ...    Victoria (1 episode, 2015)
Patti Forte   ...    Patti Miller (1 episode, 2015)
Mrzim lopatare i limune

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #33 : 28.03.2015. 21:10:25 »
Vidi stvarno.  :o  Ali eto, sve su žene, dakle debelog se moraju otarasiti da opravdaju naziv.  rofl

Ova Patti je valjda Villova žena u stvarnom životu.  ;D
« Zadnja izmjena: 28.03.2015. 21:12:31 goran83 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #34 : 28.03.2015. 21:20:40 »
Razumem ja tebe šta si želeo da ova serija postane ali stvarno ne znam šta bi on radio sam celu jednu sezonu a pogotovo više sezona. I ti bi posle 13 epizoda rekao hvala, ali ne hvala.  ;D 


Mislim da se u prvoj sezoni neće niko nov više pojaviti sem ovih četvoro ali da će se do kraja sezone rešiti debelog da bi opravdali naziv "last man" a da će ženske ostati.
Ma ako bi bilo dobro, gledao bih. Ja volim gledat glumce kako nose samu seriju i uživim se u to. A to je teže pa sam se nekako nadao da će ići u tom pravcu pošto je izabrao takvu tematiku.

Ako će se Torrentea riješiti, a fakat je isti Torrente  rofl rofl http://www.imdb.com/title/tt0120868/ nadam se da će to biti nekakvo blesavo i slučajno ubojstvo. Zašto ne da malo zašećere  ;D

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #35 : 28.03.2015. 21:35:46 »
Jes, liči.  ;D  A to bi Phil mogao da odradi ionako ga mrzi.  kokicekola

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #36 : 28.03.2015. 21:38:15 »
Jedino u cemu se slazem sa Mulderom je iritantna Kristen Schaal. Ostalo mi je sve ok.

Sta reci, 100 ljudi, 100 cudi. 100 zena, 200 sisa ;D Ne moze se svakome ugoditi :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #37 : 28.03.2015. 22:02:54 »
A nije uopće loša u svojim nastupima (stand up). Ima dobre fore i zna zabavit  :) al ovdje je promašaj.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #38 : 29.03.2015. 01:27:23 »
Nisam relevantan, ali meni bi bilo zanimljivo samo da gledam par epizoda kako je išao po praznoj americi i uzimao one poznate predmete koje ima u prvoj epizodi u svojoj vili. Provoza se do Čikaga uzme Džordanov dres, pa se krene Vašingtonu po Povelju, a usput mu se desi nešto ili svrati na neku poznatu lokaciju pa se isere, pa pomisli da ima ljudi i tako. Nisam scenarista ali sam tako zamišljao seriju.  ;D
Odlgedao sam samo one prve dve i druga mi je bila dosadna baš. Onda sam po vašim komentarima video da likovi samo dolaze i da nema svrhe bar što se mene tiče.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #39 : 30.03.2015. 00:45:16 »
Uh, to bi bilo dobro. Serija bi dobila određenu depresivnu notu uz crni humor. Imaš cijeli svijet za sebe, a ustvari nemaš izlaza. E tako bi britanci napravili  ;D

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #40 : 30.03.2015. 20:09:49 »
Osma epizoda je bila dobra.
Vidite kako serija ide u dobrom pravcu kada se sve ne vrti oko toga da Phil pojebe Melissu. Ubacivanje krave je okrenulo serijuza 180 stepeni. Ne mora serija da prica pricu o samo jednom coveku, ubacivanje likova je ok, ali ne treba od tog coveka da pravi kretena.
Nazivi sledecih epizoda mi ulivaji nadu da odustaju od Philove zaludjenosti Melissom i da ce se okrenuti drugim stvarima. Voleo bih da Phil dovede u pitanje svoju pripadnost ovoj zajednici i svom braku. Voleo bih da ga predstave kao lika kome nije stalo do repopulacije, spasavanja sveta i odgovornih stvari.
Uh kad samo pomislim kakav potencijal ima ova serija a oni se trude da plasiraju klise za kliseom.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #41 : 01.04.2015. 23:20:44 »
Meni je i dalje Phil naporan u sedmoj i osmoj epizodi, ali je bolji nego prethodnih epizoda. Sad su se okrenuli prema međuljudskim odnosima i svako malo uvode neku novinu
Spoiler for Hiden:
, kao ovo s kravom.
Zato je i dalje zanimljivo za gledati.


^Jedini klišej koji primjećujem je Philov lik. Izopačenjak i luđak na tragu sociopata, ali dobar u duši. To je reciklirano jedno 300.000 puta. Recimo, serija Svi vole Jima...
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #42 : 02.04.2015. 02:07:06 »
Pogledana sedma i osma  :)

Evo, o onome što sam govorio. Sad se vidi koliko je ovo školska serija rađena po određenoj šabloni.
Spoiler for Hiden:
Naprimjer ovo sa kravom. Zna se točno da Tod zna musti kravu nakon što je Phil rekao da želi kravu za odreske. Takvih scena ima na bacanje gdje je Tod uvijek u pravu dok Phil nije i to njega živcira. A ove dvije služe samo da bi se divile Todu kako je divan i krasan. Philova žena naravno ništa ne kuži dok je ova čista suprotnost, zna što Phil smjera i slično. Uglavnom, svaka scena je preodređena da bude takva samo da ide u korist pojedinim likovima cijelo vrijeme. To osobno ne volim. Zna se unaprijed što će se dogoditi.

Osam epizoda prošlo, i još uvijek se nekako nadam da će krenuti u malo drugačijem smjeru. Bilo bi šteta da ne krene. Prva sezona, neka malo eksperimentiraju.

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #43 : 02.04.2015. 19:02:24 »
Meni je baš ok serija za ubiti vrijeme. Nije baš vrhunac umjetnosti, ali što se može. :)
Ima par dobrih fora koje su me nasmijale kao The Big Bang Theory u prvim sezonama.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #44 : 02.04.2015. 20:03:47 »
Hvala za prevode :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #45 : 03.04.2015. 04:49:15 »
Prestao gledati nakon 10-15 odgledanih minuta...

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #46 : 08.04.2015. 20:10:48 »
Serija je obnovljena za drugu sezonu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #47 : 15.04.2015. 20:08:17 »
Izgleda da se Phil neće popraviti, i dalje mi je antipatičan.
Spoiler for Hiden:
Radnja se malo razvija, došli su novi likovi. Kako li će ih rasporediti na dva muškarca? :)
Glup format emitiranja. 2x20 minuta iste večeri, umjesto 1x40.
Mrzim lopatare i limune

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #48 : 16.04.2015. 01:12:22 »
Izgleda da se Phil neće popraviti, i dalje mi je antipatičan.
Spoiler for Hiden:
Radnja se malo razvija, došli su novi likovi. Kako li će ih rasporediti na dva muškarca? :)
Glup format emitiranja. 2x20 minuta iste večeri, umjesto 1x40.

Meni je bolje ovako. Tako mogu pogledati jednu epizodu danas, drugu sutra. Draži mi je taj format od 1x40 min.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #49 : 16.04.2015. 01:38:56 »
Pogldana deveta i deseta  :)

Grozne epizode, grozne. Kad misliš da se mogu popraviti, oni i dalje po svom
Spoiler for Hiden:
sve je isto. Novi dolazi, radnja se ponavlja identično kao u prijašnjim epizodama. Naravno, Phil je jedini kriv. On samo želi seks, ove nisu željele tako ispada. Jebena feministička propaganda.

Još samo tri epizode  navijacica

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #50 : 20.04.2015. 12:45:59 »
11-ta epizoda je prilično smeće.  I dalje se sve vrti u krug.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #51 : 20.04.2015. 16:17:32 »
Ne znam, meni je i dalje serija ok. Mislim nije nesto posebno, ali i dalje pratim, cisto iz dosade. Ionako ce biti samo 13 epizoda u 1. sezoni. :)
« Zadnja izmjena: 20.04.2015. 16:19:43 deadsun »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #52 : 21.04.2015. 14:12:42 »
U ovoj epizodi se počeo dešavati nešto konkretno, to će se riješiti u finalu. Ali šteta što se sve vrti oko seksa.
Mrzim lopatare i limune

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #53 : 21.04.2015. 22:09:26 »
Mene citava ova prica koja se vrti, tj. da Phil pojebe neku zgodnu ribu podseca na pokusaje Kojota da uhvati Pticu Trkacicu. Kojot ima sve sto mu je potrebno ali na kraju ne uspeva. Tako i Phil, ima otvorenu ponudu da razvali hot crnkinju, ali on umesto toga odluci da se uspenje na jebeni bilbord.
Dakle, glavni problem ove serije je to sto nije crtac. Mislim, Kojot i Ptica Trkacica su ok, ali The Last Man on Earth ne funkcionise. Posle par neuspesnih avantura Phila, svaka sledeca postaje dosadna.
Treba znati reci "dosta", okrenes nesto u seriji, ubacis zanimljivog lika, zanimljivi storyline... Ovako ne funkcionise.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #54 : 23.04.2015. 12:39:00 »
Pogledana 11.  :)

 rofl rofl rofl rofl rofl
Spoiler for Hiden:
Novi lik  :o čudo! Ahahahahahahah. Ma ne, ovo je toliko originalno i nevjerojatno  u_jeeeeeeeeee

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #55 : 04.05.2015. 11:47:25 »
Pa naravno da je i finale sranje. Verovatno najdosadnija epizoda u ovoj prvoj sezoni. Bar je završena, i mislim da ću i sam stati ovde. Ne idem dalje.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #56 : 05.05.2015. 17:57:51 »
katastrofalna i sramotna serija  >:(
evo sve u spojler za svaki slučaj

Spoiler for Hiden:
sramotna prvenstveno za scenariste. podvalili su naslov koji nema veze s istinom, nije čak ni dvije epizode izdržao. dobre scene su mi bile kad je Phil sam, sve ovo s drugim likovima je sranje.

ali kakav upropašteni potencijal. očekivao sam neki crni, poremećeni humor u stilu Wilfreda (da gledatelj, a ni Phil zapravo ne znaju je li to stvarno. Phil je možda u komi ili nešto - prežvakano, znam)

bolje da su napravili flešbekove na Phila i njegovu obitelj, kako ih nije cijenio, pa ga sad 'Bog kažnjava'.
mogo je cijelu jednu epizodu biti na onom reklamnom panou i na kraju skužiti da su ljestve dio te konstrukcije.

čista lijenost scenarista. nema teorije da gledam drugu sezonu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #57 : 07.05.2015. 09:02:12 »
Meni je svršetak sezone u redu, ali ukupni dojam je također sranje. Phil je baš iritantan previše. Jedino mi je Carol simpatična.
Mrzim lopatare i limune

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #58 : 07.05.2015. 15:08:51 »
Meh, meni je skorz ok bila sezona. Serija je pocela obecavajuce, ali je odmah u pocetku i pao kvalitet. Tako da serija i nije nesto posebno, ali ipak sam odgledao do kraja a verujem da cu nastaviti i dalje da gledam, cisto iz zabave :)

Offline retarder

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: The Last Man on Earth
« Odgovor #59 : 16.09.2015. 11:55:08 »
poceo ovo gledati, odgledao do pola seste. ne zna se koji je lik gori, iritantna carol ili pizdopacenik phil. nastavicu gledati jer sam skinuo cijelu sezonu ali jako lose... ovo je ustvari sitcom, samo fali ubacen smijeh nakon svake priglupe fore.
« Zadnja izmjena: 16.09.2015. 11:58:11 retarder »