Autor Tema: That's Life (2000)  (Posjeta: 2671 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
That's Life (2000)
« : 25.05.2014. 22:36:47 »

Opis:
Lydia DeLucca je konobarica u New Jerseyu koja želi više od života, a ne samo brak i djecu. Prekine zaruke te krene na koledž. Njen bivši dečko Lou nije sretan s tom promjenom jer smatra da ona samo gubi vrijeme na obrazovanje. Njena obitelj joj također ne daje potporu. Njena majka Dolly smatra da je za Lydiju brak bolja opcija od studija jer se ne zna brinuti za sebe. Njen otac Frank više mari za New York Giantse nego za njene zadaće. No, to je život...

Izvor: MojTV

Žanr: drama, komedija
Kanal: CBS
Godina proizvodnje: 2000.
Glumci: Heather Dubrow, Paul Sorvino, Ellen Burstyn, Kevin Dillon, Debi Mazar, Danielle Harris, Peter Firth, Titus Welliver, Kristin Bauer van Straten, Sonny Marinelli

IMDb
TVRage
TVDb
Wikipedia
EPGuides
themoviedb.org

Titlovi

« Zadnja izmjena: 04.06.2014. 10:49:25 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: That's Life (2000)
« Odgovor #1 : 03.09.2014. 11:23:52 »
kompletirana cijela serija

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: That's Life (2000)
« Odgovor #2 : 08.02.2015. 19:06:08 »
Odgledano uz veliku muku i gnušanje. Glumačka postava puna neostvarenih glumaca, uz par izuzetaka. Peter Firth (Victor Leski) je jedini kvalitetan glumac, i osjeti se razlika dok se gleda. Uz njega je bilo par koji su mi simpatični, poput Kevina Dillona (Paul DeLucca), Debi Mazar (Jackie O'Grady) i Kristin Bauer van Straten (Candy Cooper). Od ovih glavnih ostatak je užas. Mislim da mi je najgora Danielle Harris (Plum Wilkinson/DeLucca).
Što se tiče same radnje, i to nije za neku pohvalu. Scenarij ne zna kojim će smjerom pa počnu nešto i to odjednom prekinu.
Spoiler for Hiden:
Bilo je tako nekoliko puta. Recimo kad Lydia krene raditi u centru za mladež. Onda zapostavljanje priče o fakultetu u 2. sezoni, itd.
Treća loša stvar su općenite pojave. Prepuno loših klišeja o talijanskoj manjini i to što su glavni likovi pokušani biti prikazani kao srčani dobrodušni ljudi koji se uvijek smiju, a to je izgledalo dosta jezivo i iritantno. Posebice kod Plum. Ocjena /10.
Mrzim lopatare i limune