Autor Tema: The Leftovers  (Posjeta: 45679 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The Leftovers
« Odgovor #180 : 08.05.2017. 17:23:35 »
Wow. Četvrta epizoda je tako faking dobra. Svaki trenutak je nevjerojatan. Ima par fantastičnih shotova, najviše ovo pri kraju s Norom. Ajmee... Na pola treće sezone smo. Želim više. ;(

Offline Bulebusko

  • Sve što je dobro ili je nemoralno ili ilegalno ili deblja
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • ...to boldly go where no one has gone before.
Odg: The Leftovers
« Odgovor #181 : 09.05.2017. 02:04:50 »
Hvala puno Alminu legendi na titlovima!  clapp clapp clapp


Molim admine da pogledaju, nešto nije u redu sa The Leftovers - 03x04 epizodom...bar kod mene, skine .rar, ali ne može da se otvori. Hvala unapred.
Acta, non verba!

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: The Leftovers
« Odgovor #182 : 09.05.2017. 09:41:06 »
Probaj sad, sve je u redu sa titlom.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Leftovers
« Odgovor #183 : 24.05.2017. 23:18:39 »
Ova, sesta, epizoda The Leftovers je pokazala ono sto radi najbolje, a to je kvalitete covecanstva u svim njegovim bojama.

The Leftovers je u najboljem svetlu ono na cemu Lindelof najvise insistira u svojim delima. Studija karaktera u kojoj nije bitna destinacija vec putovanje. To je predstavljeno na tako dobar nacin da me uopste i ne zanima sta ce se dogoditi u poslednje dve epizode. Dakle, putovanje ovih ljudi, likova kroz odredjene okolnosti. Na primer, da li je Kevin mesija, mi je gotovo irelevantno u odnosu na razgovor i zagrljaj Kevina i Lori na stepenicama, ili scena u kojoj Met odlucuje da ostane sa Norom. U toj jednoj sceni dobijem vise nego u bilo cemu drugom. Ta scena je sve.

Citat:
I remember the day you left.
Tying rocks to your ankles,
You said,
'I'm going to find a new world,
Under the ocean.'

I guess you must be enjoying
Yourself,
I haven't seen you since.


Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The Leftovers
« Odgovor #184 : 26.05.2017. 22:42:35 »
Plakanje nakon šeste epizode. I zbog kraja i zbog toga što je ostalo još samo dvije epizode.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The Leftovers
« Odgovor #185 : 29.05.2017. 20:40:16 »
Sedma epizoda meni najbolja u sezoni do sada. Imamo još samo jednu epizodu. Plače mi se.

Zadnja epizoda trajat će 69 minuta.

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: The Leftovers
« Odgovor #186 : 30.05.2017. 08:30:51 »
Odgledao prvih 6 epizoda treće sezone i moram priznati da mi je ovo najlošija sezona. ok ima dobrih momenata, ali kao cjelina zasad ipak razočaravajuće.  šesta epizoda do zla boga dosadna

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The Leftovers
« Odgovor #187 : 05.06.2017. 21:00:07 »
Predivan završetak, ako mene pitate. Ovo zaslužuje puno više gledatelja, puno više pažnje i fanova, te jako puno Emmyja. Uživao sam kroz cijelu seriju i u tome me nije mogao spriječiti anti-Lindelof stav koji je spriječio druge, jer ja nemam anti-Lindelof stav budući da nisam pogledao Lost. Što se mene tiče, jedva čekam sljedeću Lindelofovu stvar.

Cijela priča, kinematografija, odluka protiv show-don't-tell, gluma, od glazbe do scenografije,... sve. Ova serija je u svim kategorijama jednostavno briljirala.

Zahvaljujem se svima koji su pomogli u njenom stvaranju.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The Leftovers
« Odgovor #188 : 06.06.2017. 00:59:33 »

Offline Illuminati

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • God Forgives... I Don't!
Odg: The Leftovers
« Odgovor #189 : 08.06.2017. 05:01:11 »
Odlična!
God Forgives... I Don't!

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: The Leftovers
« Odgovor #190 : 09.06.2017. 00:26:05 »
Odlična!
Kao i kraj(potpuno zadovoljavajuci)

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Leftovers
« Odgovor #191 : 09.06.2017. 22:12:34 »
sezona skoro pa odlicna.
zadnju ep. necu komentarisat moze mi se lindelof naljutit. zna on...
ali opet... rispekt!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Tatjana Val

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Ženski
Odg: The Leftovers
« Odgovor #192 : 12.06.2017. 11:42:40 »
Pozdrav,

ne znam spada li ovo ovdje, ali ne mogu niti na jednom kompjuteru otvoriti titlove za 7 i 8 epizodu 3 sezone, pa nek admin to provjeri.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: The Leftovers
« Odgovor #193 : 12.06.2017. 11:48:36 »
Sve je u redu sa titlovima, probaj sa nekom novijom verzijom win rara.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Leftovers
« Odgovor #194 : 12.06.2017. 19:53:50 »
odgledao 8 epizoda prve sezone.. ovo je toliko glupo da moram odgledati do kraja.
aha i veliki DL opet podvaljuje istu foru: "serija je o ljudima, a ne o misterijama" .. kakva nakaza od lika

Offline rale93lfc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
Odg: The Leftovers
« Odgovor #195 : 13.06.2017. 14:55:51 »
4. sezona mi je najbolja. Fantastican kraj.

Spoiler for Hiden:
Kako je Nora objasnila monologom kad je presla na drugu stranu, docarala mi je, bolje nego da su snimali te scene... Savrseno.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Leftovers
« Odgovor #196 : 16.06.2017. 22:57:24 »
odgledao..  kako covjek voli uzimati na emocije nuditi patetiku pih.. zamalo me je prevario kao sa lostom.. to sto sam 28 sati materijala morao da gledam lika sa paranoidnom sizofrenijom nista.
cak mi se svidjelo.

pamtice ce se pokazivanje cupi liv tyler  :naklon:

zbog nore dajem prolaznu ocjenu 6.5/10 ubjedljivo najjaci lik u seriji . prvi kult katastrofalan drugi nebitan, kevin sizofrenicar kao i otac mu, lauren od dr. psihologije preko psihopate do psihologa, Matt sarlatan, John za kaveza, mali gay je ostao samo to,

Kad naletim na sljedeci uradak David Lindelofa zaobilazim u sirokom luku. varalica



Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Leftovers
« Odgovor #198 : 24.06.2017. 01:07:59 »
@Augment
nedje davno napisah... ne umije coek da zavrsi dobijenu utakmicu. ali opet ga valjda ispratit. naidju dani nejebice.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Leftovers
« Odgovor #199 : 13.07.2017. 04:08:38 »
Slažem se sa Augmentom i oko ocjene. Serija je imala veliki potencijal koji je neiskorišten, ali je trebao potpuno drugi kreator, a ne ovaj prodavač magle. Treća sezona mi je totalno neuvjerljiva oko likova i njihovih priča. Toliko neuvjerljivo da mi je graničilo sa komedijom kad su bile emocionalne scene. Ups., svaka scena vrvi sa patetikom.

A opet nije da neću pamtit seriju jer nije loša, ali opet previše toga su željeli prikazati, a točno se vidi da Lindelofu sve te simbolike/metafore uopće ne leže i ne zna kako ih sastaviti u kompletnu cjelinu.

Offline jmgandza

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: The Leftovers
« Odgovor #200 : 07.10.2017. 22:14:15 »
Toliko ocekivao od ove serije a na kraju, jedno veliko nista. Smogao sam snage da odgledam ovu trecu sezonu i sta.... Prodavac magle, eto sta. Vau, napravili masinu i idu na taj svet, ona se ipak vraca... Slazem se sa Molderom  :naklon: i oko ove serije, potencijal ogroman, kraj jedno veliko njesra.... :dash
P. S. Molder, jedva cekam X files, negde sam procitao da ce biti i sledece sezone... drinks

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Leftovers
« Odgovor #201 : 29.01.2024. 02:56:48 »
Ok serije, ništa posebno. Očekivao sam više. Previše haotično za moj ukus. Mnogo je bolja recimo Dark, iako je tamo poslednje sezona užasna.

Priča puna potencijala, ali je baš malo izvučeno iz priče. Veći je fokus bio na razvoj likova i u tome je uspeo.

Složio bih se sa Mulderom da je ovaj scenarista prodavač magle.