Autor Tema: uzaludan trud  (Posjeta: 2044 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedking13

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
uzaludan trud
« : 03.03.2014. 20:51:58 »
Pozdrav ekipa, odmah u uvodu ističem da do pred nekoliko godina (dok nisam našao ovaj site) nisam pronalazio prave titlove za serije. Onda sam naletio na današnji Prijevodi online i oduševio se. upoznao sam masu frendova s vašom stranicom a oni su (kao i ja ) širili pozitivne vjesti o ovom sajtu. Međutim, kako bi ekipa koja prevodi za sajt i kojoj sam neizmjerno zahvalan imala više prostora za titlovanje novih serija predlažem slijedeće. Nemojte tilotlovati serije čiji torenti ne postoje za download poput dokumentarca 500 nations. ja bih s guštom skinuo i pogledao navedeni dokumentarac (btw iz 1995.g. je), no nema živih torenata za download. stoga moj savjet shvatite dobronamjerno jer mi nije namjera kritizirati već vam olakšati posao.
hvala i pozdrav svim prevoditeljima i članovima foruma.
 fala-fala fala-fala

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: uzaludan trud
« Odgovor #1 : 03.03.2014. 20:59:18 »
Hvala na pohvalama.

Šta misliš na osnovu čega su prevodioci napravili prevode ako ne postoje snimci?
Naravno da postoje, samo treba bolje tražiti, možda na nekom poznatijem trakeru postaviti zahtjev/molbu itd.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: uzaludan trud
« Odgovor #2 : 03.03.2014. 21:22:47 »


Ko kaže da nema?  ;D

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: uzaludan trud
« Odgovor #3 : 03.03.2014. 21:45:11 »
Nije samo torrent internet. Treba njuškati na raznim mestima: forumi, blogovi, streaming sajtovi...

Sent from my HUAWEI U8815


Tags: