Autor Tema: The Knick  (Posjeta: 20157 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Knick
« Odgovor #60 : 14.12.2015. 23:00:33 »
Pogledana deveta  :)

Jako dobra epizoda u kojoj nastavljaju dobar niz. Mogli su samo više prikazati onaj početak.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: The Knick
« Odgovor #61 : 14.12.2015. 23:14:24 »
Da, posebno izražen rad kamere.  clapp clapp clapp

Ostala nam je još samo jedna epizoda u ovoj sezoni.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: The Knick
« Odgovor #62 : 20.12.2015. 22:29:15 »
Kakva epizoda, kakva predstava.  :o
Spoiler for Hiden:
A onda se desi nešto sasvim neočekivano.
Predlažem da pročitate ovaj članak poslije gledanja epizode.
Nemojte ni otvarati link prije gledanja jer se već u naslovu nalazi spojler
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/knick-season-2-finale-thackery-850129

P.S. Prevod za posljednju epizodu druge sezone će biti ubrzo postavljen.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Knick
« Odgovor #63 : 26.12.2015. 05:46:05 »
Dobro je finale, ali prilično precijenjeno. Prvih 40 minuta najveće razočaranje. Previše su posvetili nekim drugim likovima, a onda zadnji 20 minuta je odlično i spašavaju epizodu, donekle.
Spoiler for Hiden:
Odličan prikaz samostalne operacije, bilo je malo neugodno za gledati, ali ako je zbilja umro a po svemu sudeći je onda zbilja nema smisla treća sezona. Clive Owen je odličan i njegov lik je odličan. Ostali su mi samo solidni, a ne da mi se gledati prosječno solidne likove bez ikakve karizme.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Knick
« Odgovor #64 : 23.03.2017. 18:45:53 »
Serija je otkazana.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The Knick
« Odgovor #65 : 24.03.2017. 21:01:57 »
Bez spoilera, biste li mi mogli opisati je li vrijedno pogledati seriju sad kad je otkazana te je li kraj baš ono kraj ili nešto slično, ili je otvoreni te se očekivalo da će biti 3. sezona?

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Knick
« Odgovor #66 : 28.03.2017. 17:02:44 »
Steta. Bas steta.

The Knick je definitivno vredan gledanja. Ako trazis kraj, onda ga neces naci. Ali ne verujem da ce ti smetati. Meni nije smetalo. Prva sezona je genijalna.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The Knick
« Odgovor #67 : 30.03.2017. 15:11:04 »
The Knick je definitivno vredan gledanja. Ako trazis kraj, onda ga neces naci. Ali ne verujem da ce ti smetati. Meni nije smetalo. Prva sezona je genijalna.
Hvala. Vidjet ću, imam par serija otprije već na to-watch popisu pa ako ponestane...