Autor Tema: Alias  (Posjeta: 23321 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #30 : 14.03.2009. 13:37:08 »
Sad sam odgledao 1 epizodu i serija mi se svidjela i nastavicu da je gledam.


PS. Serija 24 je puno bolja od ove, ali je Alias bolji od Nikite.
Kad su u pitanju akcione serije J.J. Abrams je ipak na listi daleko iza Roberta Cochrana i Joela Surnowa;)
Slazem se! ;)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #31 : 14.03.2009. 13:38:15 »
Sto jes', jes'. :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Alias
« Odgovor #32 : 14.03.2009. 13:51:44 »
Sad sam odgledao 1 epizodu i serija mi se svidjela i nastavicu da je gledam.


PS. Serija 24 je puno bolja od ove, ali je Alias bolji od Nikite.

Ti to presudjujes na osnovu jedne pogledane epizode..... ???
Dovoljno ti je da pogledaš jednu epizodu i vidis radnju i znaš je li serija bolja ili gora od neke druge.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #33 : 14.03.2009. 13:57:26 »
Sad sam odgledao 1 epizodu i serija mi se svidjela i nastavicu da je gledam.


PS. Serija 24 je puno bolja od ove, ali je Alias bolji od Nikite.

Ti to presudjujes na osnovu jedne pogledane epizode..... ???
Dovoljno ti je da pogledaš jednu epizodu i vidis radnju i znaš je li serija bolja ili gora od neke druge.
Ne bih rekla... Ali ipak to je i stvar ukusa.
Mislim da u Alias nama nista po cemu bi mogla biti bolja od Nikite, barem sto se tice radnje u obe serije.
Po meni su to dve apsolutno razlicite serije. Pocinju slicno, ali se bave savim drugim temama(izuzev terorizma :))...
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Alias
« Odgovor #34 : 14.03.2009. 14:01:29 »
Serija Nikita mi se bas i ne svidja, a Alias mi se cini kao dobra serija ali takodje pola serija kojih gledam su bolje od nje.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #35 : 14.03.2009. 14:04:39 »
Alias sam u davna prošla vremena gledao od druge sezone pa sve do kraja.
Prvu nikad nisam i da imam RTS sigurno bih to sad nadoknadio.
Serija je dobra, interesantna i vrijedi je pogledati.
A sad, koja je bolja od koje, neću da pričam o tome, nepotrebno je. Svako nešto voli više od nečeg drugog.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #36 : 14.03.2009. 14:04:51 »
Meni je bas suprotno...
Alias jeste dobra serija, ali mi je NIKITA 100x bolja. :)
Kao sto sam rekla, stvar je ukusa.
PS. A sta ti se to toliko nije dopalo u Nikiti?

“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #37 : 14.03.2009. 14:05:51 »
Gledao sam Alias i 24, Nikitu treba da odgledam.
I jednio u sta sam 100% siguran je da je 24 bolji od obe. :)

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #38 : 14.03.2009. 14:07:13 »
Gledao sam Alias i 24, Nikitu treba da odgledam.
I jednio u sta sam 100% siguran je da je 24 bolji od obe. :)
Evo opet dokaz da nema svrhe dalje raspravljati... :)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Alias
« Odgovor #39 : 14.03.2009. 14:09:40 »
E to je stvarno sigurno 24 je bolji od obije.

PS. Je li ko gledao ovu prvu epizodu na RTS-u?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #40 : 14.03.2009. 14:10:29 »
E to je stvarno sigurno 24 je bolji od obije.

PS. Je li ko gledao ovu prvu epizodu na RTS-u?
Ja jesam. :)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #41 : 14.03.2009. 14:11:08 »
Evo opet dokaz da nema svrhe dalje raspravljati... :)

Gresis. Pa kad mi Lost, koji je svima najbolja serija, nije bolji od 24, kako Nikita da mi bude bolja?
Ne kazem ja da je to losa serija. Ali jednostavno, 24 mi je najbolji, i nijedna serija ne moze da je zameni.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #42 : 14.03.2009. 14:14:27 »
Meni je isto tako Nikita bolja od obe.
Kazem da nema svrhe raspravljati jer svako ima svoj ukus i svoje favorite. ;)
Ja tebe ne mogu ubediti da je Nikita bolja od 24 kad je to tebi omiljena serija i obrnuto.
« Zadnja izmjena: 14.03.2009. 14:16:29 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #43 : 14.03.2009. 19:46:53 »
Alias je bolji i točka (barem meni). I to samo zato što ove nemaju Jennifer Garner ;D
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Alias
« Odgovor #44 : 14.03.2009. 22:46:59 »
Alias je bolji i točka (barem meni). I to samo zato što ove nemaju Jennifer Garner ;D
Ne znam po kom ti je osnovu Jennifer Garner (nekako mi je malo klempava) bolja riba od Pete Wilson (okice su joj zakon)?  ;)





Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Alias
« Odgovor #45 : 15.03.2009. 09:23:30 »
Nekoliko minuta 1 epizode je bilo isjeceno na RTS-u samo da znate.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Alias
« Odgovor #46 : 16.03.2009. 15:52:34 »
Odgledao sam i 2 epizodu moram reci da je sve zanimljivije, odmah u prvim epizodama akcija! Interesujeme da li ikad Sydnin otac ide u akciju jer bi njega htio da vidim?


“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #47 : 01.04.2009. 20:04:58 »
Nikako da pohvatam termin na RTS jel serija pocinje svakim radinim danom u 22:30 ili...?

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #48 : 01.04.2009. 20:18:38 »
Nikako da pohvatam termin na RTS jel serija pocinje svakim radinim danom u 22:30 ili...?
Ja mislim da je tako... :)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Alias
« Odgovor #49 : 01.04.2009. 20:36:38 »
Алијас

По завршетку серије “Председница”, од 13. марта на Другом програму РТС у 21 час бићемо у прилици да погледамо серију “Алијас” која је била номинована за више од 100 награда, а међу најзначајнијим које је добила свакако је Златни глобус којим је 2002. награђена Џенифер Гарнер као најбоља глумица у ТВ серији.

Аутор серије Џеј Џеј Абрамс изјавио је да је идеју за настанак "Алијаса" добио готово у шали, смишљајући радњу за нову сезону серије "Фелисити", чији је такође аутор. Абрамс је размишљао о епизоди у којој Фелисити проводи лето као владин агент и враћајући се у школу на јесен као да се ништа није догодило.

Регрутована на првој години колеџа, тада стидљива и повучена Сидни (Џенифер Гарнер), студет енглеске књижевности, прихватила је прилику да унесе мало узбуђења у свој живот. Добила је понуду да ради за агенцију СД-6, наводно огранак ЦИА, и није могла ни да претпостави колико ће бити добра у послу или да ли ће јој се то допасти. Данас Сидни није више ни стидљива ни повучена. Њен дечко Дени ју је управо запросио а њена најбоља пријатељица Френси (Мерин Дангеј) је пресрећна због тога. Њен пријатељ Вил (Бредли Купер) мора да глуми срећу јер је већ годинама безнадежно заљубљену у Сидни. Међутим, тајни агенти не могу планирати свој живот као и сви остали људи и Синди се налази пред моралном дилемом: шта је оно што заправо жели у животу и шта да каже свом будућем мужу и пријатељима? Њен партнер Диксон (Карл Ламбли), који је изузетно посвећен породици, упозорава је да нипошто не открива природу свог посла Денију, а и сама Сидни зна да лидер агенције Слоут (Рон Рифкин) није благонаклон према агентима који откривају тајне које могу угрозити безбедност СД-6. Чак и Маршал (Кевин Вајзмен), научник и изумитељ разних направа и специјалног оружја за СД-6, изузетно интелигентан али помало неспретан када су међуљудски односи у питању, зна да је откривање идентитета строго забрањено. То је једно од правила које се никада не сме прекршити. Ипак, Сидни признаје Денију чиме се заправо бави. Пре него што тога у потпуности буде свесна, њен и Денијев живот су у смртној опасности. Борећи се за сопствени живот, Сидни открива веома битну информацију у вези са агенцијом у којој ради и природом њеног посла и почиње да се пита да ли постоји начин да се изађе из организације за коју готово нико и не зна да постоји... Њена борба, схватила је захваљујући поновном сусрету са њеним отуђеним оцем Џеком (Викто Гребер), мораће да се одвија на два фронта!

Поред сталне глумачке екипе ова серија, чијих ће свих пет сезона бити емитовано на Јавном сервису, угостила је и бројна глумачка имена. Између осталог, споредне улоге у овој серији имали су Дејвид Кроненберг, Итан Хоук, Кристијан Слејтер, Изабела Роселини, Квентин Тарантино, Дејвид Карадин, Роџер Мур, Рутгер Хауер, Вивика А. Фокс, Анђела Басет и многи други.

ЗАНИМЉИВО

- Џенифер Гарнер је прошла кроз пет кругова аудиције за улогу Сидни Бристоу.

- Уводна нарација коју Џенифер Гарнер изговора током прве сезоне серије снимљена је преко телефона. С обзиром на то да је имала снимање на некој од локација изван студија, она је преко телефона прочитала свој текст.

- Аутор серије Џеј Џеј Абрамс компоновао је и одсвирао музику која се чује у отварајућим секвенцама серије.

- У пилот епизоди серије запазићете много сличности са кадровима из филм «Трчи Лола трчи».

- Многе сцене које су снимане у екстеријеру (било у Америци или иностранству) заправо су зграде у студију Волт Дизни у Бурбенку у Калифорнији.

- Током приказивања друге сезоне серије, компанија Еј-Би-Си развила је видео-игрицу «Алијас: Подземље» у којој су се могли чути гласови јунака из серије.

- Првобитно лик Старка, који тумачи Дејвид Андерс, требало је да се појави само у неколико епизода.

- У пилот епизоди неколико сцена је снимљено у сценографији серије «Фелисити».

- Пре почетка снимања пете сезоне Џенифер Гарнер је објавила да је трудна па су сценаристи одлучили да укључе њену трудноћу у сценарио.

- Свака перика коју је Џенифер Гарнер носила у серији кошта до 5.000 долара. Иако је она захтевала нову перику за сваку епизоду, неке од перика су прерађиване.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #50 : 01.04.2009. 22:21:03 »
Upravo je to mene zbunilo i ja sam procitao da je u 21 a danas gledam najavu ono u 22:30.. i sinoc je isto bila u ovo vreme jer sam zakacio nesto na kraju a bilo je kasno...

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #51 : 01.04.2009. 22:24:43 »
Večeras je bila fudbalska utakmica na Prvom, a Djoković igra na Drugom programu.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Alias
« Odgovor #52 : 17.04.2009. 17:22:31 »
Ne znam samo sto sam toliko cekao pa nisam gledao ovo. Ovo je LUDILO, serija je pre-previse dobra!!!!!
Upravo gledam ep.15 iz prve sezone i sam prezadovoljan. Obozavam akciju/spijunazu. Fenomenalna serija. J. Garner ljubavmoja
Pre neko vreme sam poceo gledati Nikitu i sam stao, jer mi nekako postala nezanimljiva. Znam da je radjena puno godina ispred 24 i Alias-a, ali nekako mi bezveze ta njihova agencija... Valjda mi se ne dopada jer sam je poceo pratiti nakon gledanja ovih savremenih(24, Alias), gde sve izgleda kao u realnost, dok u Nikitu mi izgleda sve nekako zastareno, kao u podrumu i kanalizaciji da je snimljena serija... Svaka cast Peti Wilson koja odlicno glumi, odlicno odradjuje ulogu, ali Nikita nije mi ni 10% dobra kao sada Alias. Ovo je samo mala kritika za Nikitu, znam da nisam u pravu sto kritikujem staru seriju, koja je sigurno bila najbolja u svom vremenu, ali necu dalje da je gledam :'(...
Alias mi se dopada jer je sve savremeno, prikazane su prostorije u agencijama u savremenu tehnologiju, cak sto vise i Marshall pretstavlja uvek nesto novo i novo. Svaka epizoda je odlicna, svidja mi se to sto idu na razlicita mesta kroz svet kad izvrsavaju misije, i sto je svaka epizoda povezana sa sledecom, tojest cela serija iz pocetka je povezana, treba pazljivo pratiti... clapp Preporuka svima!!!
« Zadnja izmjena: 17.04.2009. 17:56:29 icemaher »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #53 : 17.04.2009. 17:25:42 »
Evo nam jos jednog fana.  :)
Gledaj dalje, samo nemoj ko ja da odgledas sve za nedelju i po dana, razvuci malo da sto vise uzivas.
I meni je svaka sezona ove serije bolja od prethodne.
A sto se tice Nikite, planirao sam da je gledam, zapravo sam i skino prvih 5 epizoda prve sezone, ali nakon ovog sto ti kazes...

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Alias
« Odgovor #54 : 17.04.2009. 17:49:36 »
Da ne ispadne kao da te predomisljam, produzi gledaj Nikitu, pa mozda ti se i svidja.
Nesto bih pitao u vezi Alias-a
Spoiler for Hiden:
Da li kasnije u seriju ima neke fantastike, ili nesto ne-realno, nesto sci-fi??? Do sada kao sto vidim NEMA, i nadam se da nece ni biti, jer ce mi to unistiti uzivanje uz seriju. Pitam ovo zato sto NE volim Sci fi i fantastiku. Neka mi odgovori neko ko je zavrsio celu seriju sa da i ne... Ne mora da mi otkriva nesto novo ;D Hvala.
« Zadnja izmjena: 17.04.2009. 17:52:28 icemaher »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #55 : 17.04.2009. 18:20:44 »
Da.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #56 : 18.04.2009. 00:36:22 »
Ne znam samo sto sam toliko cekao pa nisam gledao ovo. Ovo je LUDILO, serija je pre-previse dobra!!!!!
Upravo gledam ep.15 iz prve sezone i sam prezadovoljan. Obozavam akciju/spijunazu. Fenomenalna serija. J. Garner ljubavmoja
Pre neko vreme sam poceo gledati Nikitu i sam stao, jer mi nekako postala nezanimljiva. Znam da je radjena puno godina ispred 24 i Alias-a, ali nekako mi bezveze ta njihova agencija... Valjda mi se ne dopada jer sam je poceo pratiti nakon gledanja ovih savremenih(24, Alias), gde sve izgleda kao u realnost, dok u Nikitu mi izgleda sve nekako zastareno, kao u podrumu i kanalizaciji da je snimljena serija... Svaka cast Peti Wilson koja odlicno glumi, odlicno odradjuje ulogu, ali Nikita nije mi ni 10% dobra kao sada Alias. Ovo je samo mala kritika za Nikitu, znam da nisam u pravu sto kritikujem staru seriju, koja je sigurno bila najbolja u svom vremenu, ali necu dalje da je gledam :'(...
Alias mi se dopada jer je sve savremeno, prikazane su prostorije u agencijama u savremenu tehnologiju, cak sto vise i Marshall pretstavlja uvek nesto novo i novo. Svaka epizoda je odlicna, svidja mi se to sto idu na razlicita mesta kroz svet kad izvrsavaju misije, i sto je svaka epizoda povezana sa sledecom, tojest cela serija iz pocetka je povezana, treba pazljivo pratiti... clapp Preporuka svima!!!
Bas mi je zao sto ti se nije dopala... :(
Mozda ti se zaista nije dopalo zato sto si pr nje gledao 24 i Alias, dok sam ja obrnuto... Alias sam gledala mnogo posle Nikite i takodje mi nije bila ni upola dobra kao Nikita. U svakom slucaju ove dve serije su totalno razlicite. Kod Nikite mi me je oduvek odusevljavala medjusobna povezanost i odnosi izmedju likova sto je i stavljeno u glavni plan serije, dok mi to kod Alias nedostaje. :) Sto se tice akcije, u Nikiti je ima dovoljno a u Alias je ima i na pretek, sto je i razmljivo posto je serija savremenija i vise je para snimanje iste. U Nikiti je vrlo bitna politika "Odeka 1" ("cilj opravdava sredstvo"), nihovi nemorani postupci u postizanju viseg cilja, lanac komande i surova borba operativaca za opstanak itd... Kod Alias mi je zanimljiva upravo ta tajnovitost, ali mi nekao nedostaje prava povezanost izmedju likova i nije na mene ostavila dovoljno jak utisak...  ;)
« Zadnja izmjena: 18.04.2009. 00:44:12 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Alias
« Odgovor #57 : 18.04.2009. 01:06:53 »
U ovoj seriji mi je najsmjesniji lik Marsal, kad pocne da predstavlja spravice.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Alias
« Odgovor #58 : 18.04.2009. 09:08:37 »
Hahahaha, legenda.
Dexy, daj komentar.  ;D ;D

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Alias
« Odgovor #59 : 18.04.2009. 10:01:22 »
Da, da, i mi mene uvek nasmeje... ;D
Jack Bristow i Arvin Sloane su mi ubedljivo najbolji likovi. ;)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Tags: