Autor Tema: Extant  (Posjeta: 25860 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Extant
« Odgovor #60 : 05.09.2014. 22:29:29 »
Pogledana 9., 10., i 11.  :)

Opet su uveli neke nove likove i opet su produžili cijelu priču. Toliko su sad zakomplicirali. I što im je ono trebalo sa Hidekiom. Nadam se da druge sezone neće biti.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Extant
« Odgovor #61 : 06.09.2014. 16:50:04 »
Iako su mi svi likovi dojadili, čak i Halle Berry koja i nije neki glumac, postalo je zanimljivo u 11. epizodi. Bit će napeto finale.
Mrzim lopatare i limune

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #62 : 11.09.2014. 07:45:03 »
Slaks ,Mile, hvala na prevodima ,odlični su kao i serija :naklon: :volim

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #63 : 11.09.2014. 10:40:07 »
Sto mi neszi buka dosadna deseta. I ne secam se sta se desilo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Extant
« Odgovor #64 : 16.09.2014. 01:26:32 »
Pogledana 12.  :)

Pih
Spoiler for Hiden:
znači onaj terorist je oteo malog da pokaže cijelom svijetu kako su oni zli  :( nema tu neke velike priče. Glavna priča im je na kraju taj mali umjesto svi oni povratnički likovi u svemiru koji se pojavljuju kao duhovi to jest vjerojatno su neka vrsta inteligencije.

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 698
  • Spol: Ženski
Odg: Extant
« Odgovor #65 : 16.09.2014. 10:03:15 »
Meni je drago...
Spoiler for Hiden:
što su nam konačno pokazali Potomka kako izgleda. Već sam se uplašila da je dete 'sa falinku'. Mada one oči...  :o
A šta mislite, je li mali više povukao na mamu ili na tatu? Doduše, tatu još nismo videli.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Extant
« Odgovor #66 : 19.09.2014. 20:05:19 »
Hvala za sve prevode  clapp clapp clapp!!!

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #67 : 19.09.2014. 22:42:54 »
Pogledao 13. Sviđa mi se finale i kako je priča zaokružena, a ipak su u zadnje dvije minute otvorili prostora za drugu sezonu, do koje može a i ne mora doći što se mene tiče. Imali su uspona i padova, ali meni je ispalo sasvim zadovoljavajuće za jednu ljetnu seriju. Ocjena 7.5/10

Hvala na prijevodima!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Extant
« Odgovor #68 : 19.09.2014. 22:59:37 »
Pogledano finale  :)

Hahahahaha, ovakvu kopiju Filesa i filma Species mogu samo debili smislit
Spoiler for Hiden:
priča o sporama, trudnoći + klonovi. A najgluplje od svega je kraj s njihovim klincem. Koliko su tek nepotrebnih stvari ubacili, napravili toliko veliku i kompliciranu priču s puno nepotrebnih likova koji su imali svoju priču. Nadam se da ova ispodrosječna serija neće dobit drugu sezonu.


Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: Extant
« Odgovor #69 : 19.09.2014. 23:30:43 »
Hvala za prevode.  clapp


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline zubermile1

  • misitXD
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 221
  • Spol: Muški
    • Supreme Сasual Dating - Verified Ladies
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Extant
« Odgovor #70 : 20.09.2014. 02:47:38 »
Nažalost, kolega Mulder je u pravu.
Serija je debelo podbacila. Ovo je jedno od najlošijih finala. Nije da nisu imali materijala za razviti priču.
Više se radi o tome da su imali materijala, ali kao da su negdje na sredini sezone odlučili napraviti  seriju koju nitko neće pamtiti.
Najlošiji dio je ovo na kraju s klincem (Potomkom). To je skroz nedorečeno, a moglo se napraviti puno više.
Na kraju smo dobili od njega nekog preblagog negativca kojeg je pobijedio android s lošim hlađenjem ( valjda nisu čuli za ventilator). Svašta.
Jedini plus u ovoj seriji su jako dobri dijalozi (stvarno nije bilo previše glupih rečenica), dobra karakterizacija likova
i uz Halle i Gorana, mali Ethan je stvarno jako dobro i uvjerljivo odglumio androida (Humanika).
Sve u svemu, moja preporuka je NE GLEDATI. Možda preoštro, ali iskreno.
« Zadnja izmjena: 20.09.2014. 02:51:42 zubermile1 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Extant
« Odgovor #71 : 20.09.2014. 13:11:35 »
Ne znam za te dijaloge, jer mi je Goran Višnjić bezvezan. Njegov doseg su Hallmarkovi i Lifetimeovi filmovi, ne znam tko ga gura u ovakve uloge. Halle Berry isto tako srednja žalost od glumica, a mali android mi je iritantan i većina dijaloga s njim i odraslima mi je bila glupa. Bilo je nekoliko sporednih uloga koje su zanimljive. Maury Sterling i Charlie Bewley, na primjer.
Mrzim lopatare i limune

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #72 : 22.09.2014. 03:09:58 »
Simpa serija, nadam se drugoj sezoni.  liz-liz

Offline nevermindtz

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 321
  • Spol: Ženski
Odg: Extant
« Odgovor #73 : 22.09.2014. 23:25:50 »
Stvarno sam mislila da će mi se ova serija dopasti, a ono... Nabacali i razbacali i nikako da se sastave kako treba. Ali dobro, možda sam samo previše očekivala. :)

Slaks i zubermile1, hvala na prevodima.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #74 : 09.10.2014. 21:24:45 »
Serija je obnovljena za drugu sezonu.



Emitovanje na leto 2015. godine.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Extant
« Odgovor #75 : 09.01.2015. 13:47:08 »
Drastična promena u ekipi ne treba da bude iznenađenje u novoj sezoni, jer fokusirana je na Molinu potragu za detetom-vazemaljcem koje predstavlja pretnju po čovečanstvo. Iako dobijamo nove likove, novih 13 nastavaka najverovatnije stiže od aprila. Spilberg je navodno morao da se zahvali na saradnji Jasumotou i Sparksu kao likovima, bez posla je trebao i Višnjić i lik Sema da ode,ali zarad zapleta oni će se pojaviti u nekoliko epizoda. Sve je HB poremetila ili nije videćemo ali razlog je zbog potražnje veće "šuške".. budžet je doživeo "sekiru" zatim i menjanje glumaca i likova..
iShare, noProfit


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Extant
« Odgovor #76 : 01.02.2015. 15:03:52 »
dobra serija. podsjeća me na Helix jer su sve moguće kopirali, ali nije mi smetalo. čak i onaj Japanac glumi istu ulogu. mogu bez problema zamisliti da su događaji iz sExtanta i Helixa smješteni u istom svijetu.

PLUS
-Višnja i Bobica bili mi sasvim dobri, što uopće nisam očekivao
-dobra priča i produkcija

MINUS
-Heliberina frizerka! kako su me živcirale te Heline šiške prebačene preko jednog oka! samo sam razmišljao dal bi ikoja žena u tako napetim trenucima vodila računa o tom dal ima fensi frizuru  :dash
Frizerka ili frizer:Heli, srce! Dođi mi u prikolicu da ti nariktam šiške prije tvoje važne scene!
-Japanac - super mi je glumac, ali daju mu jedne te iste uloge
-cijelo vrijeme ipak nisam mogao shvatiti
Spoiler for Hiden:
zašto heli toliko želi naći taj svoj čudovišni izrod. nikako mi to nije išlo u glavu. a najgore je što je preživio pa će ga opet tražiti u novoj sezoni.

razumijem sve koji kažu da je serija prosječna, da ne treba drugu sezonu, da je netreba uopće gledati. meni se ipak svidjela.

Drastična promena u ekipi ne treba da bude iznenađenje u novoj sezoni, jer fokusirana je na Molinu potragu za detetom-vazemaljcem koje predstavlja pretnju po čovečanstvo. Iako dobijamo nove likove, novih 13 nastavaka najverovatnije stiže od aprila. Spilberg je navodno morao da se zahvali na saradnji Jasumotou i Sparksu kao likovima, bez posla je trebao i Višnjić i lik Sema da ode,ali zarad zapleta oni će se pojaviti u nekoliko epizoda. Sve je HB poremetila ili nije videćemo ali razlog je zbog potražnje veće "šuške".. budžet je doživeo "sekiru" zatim i menjanje glumaca i likova..

totalna glupost s mijenjanjem/uklanjanjem likova, nisu onda trebali više snimat i gotovo. mogli su sve ispričat u 1. sezoni.

mali offtopic za kraj, a tiče se glasina o novim Dokumentima X. to će biti isti 'drek' kao i sve ove nove SF serije. ne vidim razloga za nove epizode.



Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #77 : 26.02.2015. 20:46:54 »
Premijera druge sezone je 1. 7. 2015.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Extant
« Odgovor #78 : 02.07.2015. 16:39:45 »
Svidja mi se pocetak druge sezone. I drago mi je da su sklonili onog nesrecnog Visnjica, a lik koji mu je "zamena" je prilicno ok.
Prva epizoda je zanimljiva, e sad kako ce dalje nastaviti sa radnjom i invazijom, ostaje nam da vidimo. Treba ostati umerenih ocekivanja, ali ima prostora za jednu dobru sezonu.
Halle Barey je kao vino. :)

Offline Stulic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #79 : 22.08.2015. 13:48:33 »
Samo da vam javim da nedostaje titl za epizodu Extant S02E02.
Hvala za sve titlove do sada, najbolji ste.  Smajlicvece  ;D

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #80 : 03.09.2015. 22:49:54 »
Pretpostavljam da nitko ne gleda ovo, ali moram javiti da se dosta popravilo u drugoj sezoni.
Prvi sam mislio da će ovo biti negledljiva druga sezona jer su neplanirano obnovljeni, a zapravo mi je bolja od prve. Pridošlica Jeffrey Dean Morgan povukao je za sobom svoju dragu Hilarie Burton, tako da sad uz Tylera Hiltona i malog Jacksona Brundagea imamo pravi One Tree Hill reunion. :D

Extant >>>>> Under the Dome

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Extant
« Odgovor #81 : 03.09.2015. 22:53:52 »
Koliko god Under the Dome bio loš i jedva čekam da se završi, ne može mi biti gori od ovoga. Odustao sam nedavno na s02e04 jer bi me pokopali oni glupi dijalozi. Skoro svaki lik u seriji je loše napisan, a glavnu ulogu igra prosječna glumica Halle Berry.
Mrzim lopatare i limune

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #82 : 03.09.2015. 22:59:11 »
Nisam mogao pogledati nijednu cijelu epizodu treće sezone Under the dome, užas u što se serija pretvorila. Pogledat ću zadnju, nadam se bez fast forwarda.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Extant
« Odgovor #83 : 11.09.2015. 16:27:02 »
sinoć pogledao finale. bolja mi je prva sezona, dosta. u drugoj su nabacali sve i svašta, i to mi se ne sviđa. gledao sam na ubrzanje samo da se što prije riješim.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #84 : 27.09.2015. 03:40:57 »
Apsolvirao sam Under the Dome, sad se bacam na drugu sezonu Extanta.  ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #85 : 09.10.2015. 20:47:47 »
Serija je otkazana.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #86 : 12.10.2015. 02:06:54 »
Serija je otkazana.

Šta je ovo, sve serije koje gledam se otkazuju: Under the Dome, sad Extant, a proljetos i Resurection.
Moram odgledati još finale Extanta, nadam se kako nisu ostavili otvoreno kao sa Under the dome?

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Extant
« Odgovor #87 : 12.10.2015. 06:14:03 »
Odgledano finale i stvarno mi više nisu jasni što rade sa tim krajevima serija. Ako znate da se gasi, onda pobogu kraj napravite bez cliffhangera. thumb-down