Autor Tema: Marvel's Iron Fist  (Posjeta: 10827 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #30 : 26.03.2017. 12:06:16 »
Pogledana sezona. Ne znam, ocekivao sam vise nakon pocetka. Radnja nije ni blizu kompleksna kao u Daredevilu, na kraju se sve prilicno svelo na
Spoiler for Hiden:
ljubavnu pricu  :ceska:

Glumci su generalno dosta slabi, cak i Iron Fist. Ne znam za vas, ali mene malo nervira Rasario Dawson i njega uloga.
Spoiler for Hiden:
Ona scena kad je prebila specijalce je bas grozna

Ono sto mi je najvise zasmetalo u seriji:
Spoiler for Hiden:
Rekacija Joy kad je vidjela oca kog je sahranila prije 13 godina. Jako, jako lose i neubjedljivo. Takodje reakcije na njegovu saku su vrlo lose, kao da je sve to normalno.. Povratak Herolda u firmu, sve je nekako zbrzano.

Na kraju neka bude 7/10 od mene.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #31 : 26.03.2017. 18:04:37 »
Ovo su baš usrali... Slaba priča, scenario, većina glumaca nedovoljno uverljiva, sve je nekako zbrzano na kraju i nabacano. Na neke momente sam se pitala je l' to ozbiljno izgovaraju ono što ja čujem?! Borbe amaterske naspram onih u Daredevilu, posebno one sa Coleen, šlampavo i nespretno. Glumac koji glumi Dannyja je bio OK, ali ništa više od toga. Neupečatljiv, i kao što je neko ranije pomenuo, dosta loš u svakoj emotivnoj sceni. A bilo ih je dosta.

Na kraju sve zbrzano, nabacano, glupasto, čak i dosadno... Dok sam gledala drugu polovinu sezone imala sam utisak skoro kao da gledam Arrow. Dobro, možda malo preterujem. ;D

Poprilično sam razočarana, mnogo sam više očekivala, ali šta je tu je. Čekamo Defenderse.  :)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #32 : 26.03.2017. 18:59:58 »
nijesam gledao, niti cu.
ali ovoliko negativnih kritika ne pamtim da sam procitao za neku seriju. ne odje, nego na gomilu foruma i portala u regionu i van.
je li moguce da ni ova serija nije izuzeta od sve ucestalijih soap elemenata? vidim sta dzi napisa u spojleru.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #33 : 26.03.2017. 19:18:53 »
Najbolje je da pogledaš sam pa vidiš da li vredi  ;)

8 epizoda samo

Spoiler for Hiden:
Ovo je verovatno najgora epizoda ubedljivo u celom netflix-marvel svetu , osim borbe sa pijancem sve ostalo je blago rečeno katastrofa, eventualno brat i sestra, osalo je koma, dialog kao da je pisalo dete  iz 3ćeg razreda osnovne  rofl  ali joj majko, spakovali se i otišli u Kinu, zapalili fabriku kao da je pekara, one emotivne scenu su tragikomične  :-X 

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #34 : 26.03.2017. 19:28:15 »
Nije baš tolikoooo loše da se ne može pogledati, ali je dosta veliko razočarenje u odnosu na svoje prethodnike. Verovatno zbog toga dobija i više kritike nego što možda zaslužuje. Nije dosadno za gledanje, izuzev nekih momenata, i mislim da vredi pogledati u kontekstu sa ostalim prethodnicima, i nadati se da će se sve kasnije lepo uklopiti u Defendersima. ;D
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #35 : 27.03.2017. 01:51:36 »
Pogledana deveta i deseta  :)

Deveta -
Spoiler for Hiden:
Harold je živ. Ajd, najboljeg lika su vratili, to je dobro. Ono što nije dobro je Claire i njezina uloga. Postaju Arrow gdje likovi nakon par treninga postaju bolji od utreniranih ljudi koji su specijalci. Dobro, ovdje ne pucaju pa ne izbjegavaju metke, ali čemu to. Pa dosad sve Marvel/Netflix serije su imale dozu realnosti u tučnjavama i ko što može protiv koga.

Deseta - ne mogu vjerovat. Ipak su ga uveli  :o došao je Davos AKA Steel Serpent, najveći naprijatelj Iron Fistu
Spoiler for Hiden:
iako je ovdje sad dobar s njim, ali vjerujem da će postati tru villain u drugoj sezoni ili možda u Defendersima.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #36 : 27.03.2017. 10:55:01 »
Najbolje je da pogledaš sam pa vidiš da li vredi  ;)

8 epizoda samo

Spoiler for Hiden:
Ovo je verovatno najgora epizoda ubedljivo u celom netflix-marvel svetu , osim borbe sa pijancem sve ostalo je blago rečeno katastrofa, eventualno brat i sestra, osalo je koma, dialog kao da je pisalo dete  iz 3ćeg razreda osnovne  rofl  ali joj majko, spakovali se i otišli u Kinu, zapalili fabriku kao da je pekara, one emotivne scenu su tragikomične  :-X 
ma kakvi... nije zbog toga sto je popljuvana, ali prosto znam da bih se mucio sa gledanjem. npr JJ mi uopste nije legla, i blage veze nemam kako sam uspio to da zavrsim. zato drugu preskacem.
kejdza nijesam niti cu, DD jesam, dje su me do ludila dovodili metovi frendovi - plavusa i onaj kosmuran. dosta je tu praznog hoda, ali ok. nije jedina serija koja pati od toga. u IF citam da ima elemenata koje ne bih mogao da podnesem, pa ono... bolje neku utakmice VTB Lige pogledat nego to  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #37 : 28.03.2017. 16:16:26 »
Ono sto ja najvise ocekujem od serija adaptiranih prema stripu jeste u prvom planu da me zabave. Stripovi, superheroji su zabavni. I to je osnova.

Glavni lik, Deni, je detinjast. Dakle, trebao bi biti zabavan?

Ne, on je zapravo mrzovoljan i ima tinejdzerske ispade.

Dobro, onda je verovatno imao odredjene traume u detinjstvu?

Da. Roditelji su mu poginuli u avinoskoj nesreci. Zato cemo pustati iznova i iznova  scenu tog dogadjaja.

Uh.

I odrastao je u strogom, manastirskom okruzenju. Ali to vam necemo prikazati da se ne bi previse poistovetili sa njime i osecali simpatije prema njemu.

Dobro. Barem je snazan i dobar borac.

Ne. Ustvari, on kaze da jeste. I drugi ljudi kazu da jeste. Cak i pobedjuje u borbama. Dakle, moramo reci da je dobar borac.

Pametan je?

Nije. U jednom trenutku se bori sa likom koji nije nindza i koji ne vlada kung-fu vestinama. Otima mu pistolj iz ruke i bezi.

Onda je zgodan?

Zgodan? Pogledaj mu kosu.


Uh, i bubreg bih dao za seriju o Kotonmautu (Iz Luk Kejdza). Kako protracen lik. Suze lijem.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #39 : 02.04.2017. 15:57:23 »
Finale nije loše, očekivano
Spoiler for Hiden:
protiv Harolda.

Sve u svemu serija definitivno nije loša, ali isto tako nešto što će se zapamtiti. Jedna solidna sezona gdje su na kraju uspijeli prikazati njegov origin. Sad, koliko dobro je potpuno irelevantno jer su ljudi sad upoznati sa njim. Zadnji Defender i sad se čeka The Defendersi. Osam epizoda, taman.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #40 : 03.05.2017. 17:25:59 »
nije mi se na kraju svidelo, znači poslednje 3 epizode mislim da sam razvuko na 3 nedelje, uopšte mi nije jasno kako je moguće da tolko padne kvalitet posle daredevila
kao da je totalno druga ekipa iza serije, ponekad je tekst toliko smešan (uzrast do 10 godine) da neki crtani sa CN koju gledam sa mladjim bratom izgleda ozbiljnije od ovoga

strip nisam čitao, daredevil jesam, tako da u tom pravcu ne bih nešto napamet da lupam, ali ako je ovakav i strip to je onda druga priča, meni prosto nije leglo

bukvalno je obrnuto proporcionalno, kolko mi se daredevil svideo tolko ovo nije

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #41 : 07.05.2017. 09:07:39 »
Jedna solidna sezona serije koja je imala mnogo veći potencijal.
iShare, noProfit


Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #42 : 22.07.2017. 13:24:44 »
Obnovljeno za drugu sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #43 : 30.07.2017. 23:21:57 »
Drugi scenarist u drugoj sezoni tako da očekujem puno bolje napisanu sezonu pošto znam o kome se radi.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #44 : 23.08.2017. 23:11:47 »
šta kaže Dzesika

Spoiler for Hiden:
Ironcloud  rofl rofl

inače, čitao danas nešto da je braturda koji ga glumi tolko naložen da za nedelju dana već kreće sa treningom  :jak: i priprema se za drugu sezonu, kaže da žali da unapredi svoje borilačke veštine kako bi mogo sam da radi scene

sve zarad fanova da izgleda uverljivije  :ratnik

Offline nbgd1988

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #45 : 23.08.2017. 23:48:37 »
Ma i u Ultimate spider-man crtanom izgleda bzvz, tako da...šta više dodati

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока


Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #46 : 16.08.2018. 21:09:40 »

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #47 : 18.08.2018. 23:06:19 »
Loše ovo izgleda..

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Iron Fist
« Odgovor #48 : 13.10.2018. 17:18:28 »
Serija je otkazana.