Autor Tema: The Strain  (Posjeta: 72185 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Strain
« Odgovor #120 : 25.09.2014. 17:09:06 »
Mislio sam sačekati i ove dve pa pogledati u cugu od pete pa do kraja.. ne mogu izdržati.. moram bar koju ep. danas pogledati..
Zoki hvala na titlovima..
iShare, noProfit


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #121 : 29.09.2014. 21:58:31 »
Cijeli dan mi se rušio SW, pa mi je promakla jedna neprevedena rečenica... Ispravljeno.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #122 : 30.09.2014. 14:23:44 »
dobra predfinalna epizoda. nadam se d master flashbacku u finalu. cjelokupni utisak mi je pokvario:
Spoiler for Hiden:
the master-ov izgled. ne znam za ostale koji prate seriju ali meni je katastrofalno odradjen, jos kad mu prikazu facu u krupnom kadru...  :o bolje da ga nijesu ni otkrivali, bio je strasniji do tad.
zoki, fala za titl  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Strain
« Odgovor #123 : 30.09.2014. 16:25:41 »
Hvala Zoka..
iShare, noProfit


Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: The Strain
« Odgovor #124 : 30.09.2014. 20:13:00 »
Pre svega hvala na odličnim prevodima! Serija je jako dobra a složio bi se coadj,stvarno loše odrađen gospodar   :facepalm

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: The Strain
« Odgovor #125 : 06.10.2014. 20:16:33 »
Hvala Zoki za sve clapp clapp clapp!!!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Strain
« Odgovor #126 : 06.10.2014. 22:21:42 »
 ti_si_Bog Z. sutra kad dođem sa arbajta pada gledanje finala..
iShare, noProfit


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #127 : 06.10.2014. 23:04:13 »
Serija po mom guštu...

Jest, jedino su malo zeznuli Gospodara, ali ok....

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #128 : 07.10.2014. 14:12:48 »
zoki d master   ;D fala ti za titlove! finale tak' tak' sezona mogla bit bolja ali ipak uspjesna. pratila se knjiga skoro pa do detalja, a onda je moralo i bit dosadnih scena.
Spoiler for Hiden:
sto se finala tice, najbolji utisak na mene su ostavili drevni bas su onakvi kakvim sam ih zamisljao i cak ispadose strasniji od mastera  ??? no ajde, ionako ce isti mijenjat domacina pa mozda na kraj ispane zajeban lik. ocekivao sam sarduov flashback i po meni je to fin kiks jer je prva knjiga to donekle pokrila i bilo bi zanimljivo za vidjet. no ko zna, mozda je to ostavljeno za drugu sezonu koja ce se, nadam se, bavit ocido lumenom-knjigom o drevnima, njihovom porijeklu i tutorialu kako pobit drevne vampire  :) .
sve u svemu ispade dobra prva sezona, likovi su pogodjeni (fet me odusevio :naklon: ) , bilo je tu stvari koje treba ispravit ali hu kers, nista ne moze bit savrseno (cas' izuzecima) . gledamo se ;)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Strain
« Odgovor #129 : 09.10.2014. 21:30:22 »
Ne bih se baš složio oko toga da su likovi pogođeni. Pogotovo ne doktor sa onom njegovom smiješnom perikom, koja me jako nervira. Što se tiče same serije, pa, očekivao sam više. Zanimljivo
Spoiler for Hiden:
starkelja nije sretao gospodara toliko godina, i sad u par dana dva puta. Ili ima odlične detektive sa sobom ili je bio previše glup. Malo su mi te scene oko pronalaženja brloga naivne. Pa one scene sa onom  babom, takođe nepotrebne. Eto jedino što me vuče da gledam drugu sezonu je priča oko ovih Drevnih. Pogodili su sa izgledom vampira, tu im skidam kapu. Ostalo i ne baš.

On je lep, on je mlad, on je majstor za žene - Z!  smileyNO1 Hvala na prevodima!  drinks

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #130 : 12.10.2014. 22:01:05 »
Zkarlove, veliko hvala za prevode..
Svidela mi se prva sezona, najzanimljvi su mi Mr. Quinlan i drevni..
sad cekamo drugu sezonu..

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #131 : 28.11.2014. 00:23:02 »
Spoiler for Hiden:
starkelja nije sretao gospodara toliko godina, i sad u par dana dva puta. Ili ima odlične detektive sa sobom ili je bio previše glup. Malo su mi te scene oko pronalaženja brloga naivne. Pa one scene sa onom  babom, takođe nepotrebne. Eto jedino što me vuče da gledam drugu sezonu je priča oko ovih Drevnih. Pogodili su sa izgledom vampira, tu im skidam kapu. Ostalo i ne baš.

Spoiler for Hiden:
Pa pronalazi ga jer sad zna gde je, pre dolaska u NYC je vise bilo trazenje igle u plastu sena...

Sve u svemu, na pocetku mi se nije svidela serija, sve do dela kad se pojavljuju oni u kuci i ubijaju onu crnkinju sam mislio da cu da batalim gledanje, ali to pojavljivanje me je nateralo da gledam do kraja.

Ne mogu da cekam 2 godine da vidim sta ce da bude, pa sam pogledao na netu. U bas odlicnom pravcu ide i svidja mi se. I kraj price mi se veoma svidja. Mislim da ce ovo biti kvalitetno.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #132 : 20.01.2015. 16:40:46 »

Offline yugopo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #133 : 20.01.2015. 23:39:15 »
Hvala za trejler, jedva cekamo nove epizode  :D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Strain
« Odgovor #134 : 12.05.2015. 14:25:24 »
Dosta dobra serija, iznadprosječna za trenutno stanje.
Najveća mana mi je radnja, posebno u početnim epizodama, gdje je to sve preloše povezano. Ali to mi nije dovoljno da ovo smatram lošim.
Spoiler for Ima puno primjera:
Cijela ova epidemija je shvaćena preneozbiljno, kao da im se to događa svaki dan. Preko 200 mrtvih u avionu od misteriozne bolesti, čovjek bi očekivao da će se dići crvena uzbuna u pola grada, ako ništa. I nakon svega toga, onaj francuz Arnod pozove Epha zato što mu je došla kći iz bolnice (koja je mrtva), a on to preležerno prima, prvo pomisli da je možda otkačio i ode raditi nešto drugo (tek ga kasnije posjeti).
Drugo, opća nezainteresiranost njujorčana, nitko ne primjećuje vampire koji normalno hodaju po gradu rofl, ljudi masovno umiru, nitko ništa. A vidi se iz stvarnih primjera kako se kod njih pola zemlje digne na noge kad im pogine i troje ljudi.
Oni su to opravdali rušenjem interneta i mobilne mreže, ali realno, to ne bi bilo dovoljno da se čovjek baci u kameno doba. Barem ne u ovom svijetu kakvim su ga prikazali u seriji.
Hvala za prijevode.
« Zadnja izmjena: 12.05.2015. 14:27:59 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #135 : 19.05.2015. 18:41:06 »
Premijera druge sezone je 12. 7. 2015.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #136 : 12.07.2015. 13:44:02 »
Moram da priznam da od svih serija, jedino ovu iščekujem s nestrpljenjem.  clapp
« Zadnja izmjena: 12.07.2015. 18:59:50 slaks »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #137 : 12.07.2015. 16:41:37 »
Titl na PM  smileyNO1.... Sutra.  ;D
« Zadnja izmjena: 12.07.2015. 16:55:26 zkarlov »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Strain
« Odgovor #138 : 12.07.2015. 18:23:05 »
Ovo krece? :D dal je moguceeee

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Strain
« Odgovor #139 : 13.07.2015. 15:23:40 »
'Ladno zamenili klinca s novim koji strašno iritira i koji ima totalno drugačiju narav. Jako loše odrađeno.
Inače, spora i dosadna epizoda. Vidi se da će ovo da cede do zadnje kapi krvi.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #140 : 13.07.2015. 20:23:45 »
'Ladno zamenili klinca s novim koji strašno iritira i koji ima totalno drugačiju narav. Jako loše odrađeno.
Inače, spora i dosadna epizoda. Vidi se da će ovo da cede do zadnje kapi krvi.
katastrofalan je, najblaze receno. sva sreca pa je samo minut dobio. ja sam zadovoljan kako je krenula S2
Spoiler for Hiden:
sarduov flesbek mi je bio super, a mislio sam da su odustali od toga. ubacili su i onu slijepu djecu koja u knjigama imaju bitnu ulogu, ne znam samo zasto kvinlan nije kvinlan no je dobio neko deseto ime  ??? inace su mi scene borbe nekako cudne, lose je ono odradjeno. namjestaju se cijelu vjecnost prije nego okinu glavu strigojima, ne znam, neprirodno mi izgledaju nekako, ne znam kako da se izrazim. plus one vampirske 'sisaljke'  :facepalm dok izadju i pogode coeka, izmedju toga moz slobodno poc nedje, prespore su. e da, i drevne smo vidjeli opet, rece ponesto i o njima kvinlan.
« Zadnja izmjena: 13.07.2015. 20:27:07 coadj »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #141 : 14.07.2015. 00:12:27 »
Prevedena prva epizoda, upite za titl šaljite preko privatne poruke. One u temi neću uzeti u obzir. Postavljanjem titla na druge sajtove ubuduće neću nikome slati.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #142 : 22.07.2015. 17:34:09 »
Nadao sam se, ali... Netko je postavio moj titl na jedan veći sajt i odsada me više ne pitajte za titl jer ga ne šaljem nikome. Odnosno, dobit će ga samo par ljudi za koje znam da neće postaviti nigdje.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline marko356

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #143 : 22.07.2015. 23:23:07 »
Na kojem je sajtu ubacen taj prevod posto ga ne mogu naci a gleda mi se epizoda?
Posto necete da nama neznancima prevedete dajte sajt na kojem je ubacen prevod
Cak ga ni bs ne ucitava...
« Zadnja izmjena: 22.07.2015. 23:25:00 marko356 »

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: The Strain
« Odgovor #144 : 23.07.2015. 00:09:57 »
Baš zbog toga ljudi i ne postavljaju prevode. Jer ih ne cene, neko se namuči da prevede epizodu, i bude voljan da šalje na PM, a eto neko to iskoristi i postavi na net.
Što si prema nekima bolji, to su oni gori. Stvarno sramota na šta se svelo fan-based titlovanje. Svi samo jure da zarade od tuđeg rada.

Neću da pričam sada celu priču, ali ja sam jedno vreme aktivno radio prevode, a onda su iste te prevode krenuli da puštaju na jednoj televiziji, s tim što su izbacili moj potpis. Ne bih to ni primetio da mi par ljudi nije ukazalo na to. Tada sam shvatio da je titlovanje dosta nezahvalno.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Strain
« Odgovor #145 : 23.07.2015. 00:25:30 »
Na kojem je sajtu ubacen taj prevod posto ga ne mogu naci a gleda mi se epizoda?
Posto necete da nama neznancima prevedete dajte sajt na kojem je ubacen prevod
Cak ga ni bs ne ucitava...

izbrisan je zahvaljujući susretljivosti jednog prevoditelja, još jednom mu se zahvaljujem.  drinks

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Strain
« Odgovor #146 : 23.07.2015. 13:59:47 »
Na kojem je sajtu ubacen taj prevod posto ga ne mogu naci a gleda mi se epizoda?
Posto necete da nama neznancima prevedete dajte sajt na kojem je ubacen prevod
Cak ga ni bs ne ucitava...

izbrisan je zahvaljujući susretljivosti jednog prevoditelja, još jednom mu se zahvaljujem.  drinks
Pa dal je moguce ljudi moji..Kakvih likova ima alal im vera...Hvala na prevodima, cekace se da izadju na stranici pa tek onda gledanje

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Strain
« Odgovor #147 : 23.07.2015. 14:08:03 »
ne bi me cudilo da je taj neko gledao na bs player a nije maka opciju uploada titla... od kad sam uzeo tv samo na njemu gledam ove 'jace' ripove, bas sam se razmazio  :facepalm
epizoda... e ako znam... neko ko se bolje razumije da me uputi ako ikako zna (ne razumijem se) kolik otprilike moze bit budzet ove serije? je li moguce da je sminka ONAKO LOSA!?
Spoiler for Hiden:
mladi setrakijan...  :facepalm pa samo sam ceka ka ce brci i brada da mu opanu, toliko je lose izgledao. dalje, promasen glumac za mladog palmera. isto jako lose. uvode pomalo osido lumen, to je super. i ima flesbekova koji realno vade seriju. mali zak... pa kako ljudi mogu pravit ovakve kikseve sa izborom glumca nije mi jasno. pa pogledaju li oni kad izmontiraju epizodu na sta to lici? ono je blago receno KATASTROFA! ja sam se ljetos fino zabavio sa knjigama (pratim i stripove, jos jedan do kraja treceg dijela, tj. komplet trilogije) i del toro je realno imao jako dobru pricu u rukama. meni se u globalu dopala prva sezona, ali kada sam malo vise razmislio... dosta je to kilavo. ja ne znam je li del toro vidjeo na sta mu lici Gospodar, ono je stvarno sramotno odradjeno, akcijske scene znaju bit presmijesne. ipak, volim gledat ovo, i gledacu, ali treca sezona je po meni definitivno nemoguca.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mythrit

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: The Strain
« Odgovor #148 : 23.07.2015. 21:43:26 »
Pa dal je moguce ljudi moji..Kakvih likova ima alal im vera...Hvala na prevodima, cekace se da izadju na stranici pa tek onda gledanje

Nemoj biti naivna, ako ljudi mogu pokrasti 3-4 banke, ako mogu donesti zakone da se legalno krade država, ako mogu uzet bombu i raznijet se među 30-40 ljudi što je to ukrasti titl i uploadat ga na neku stranicu.
« Zadnja izmjena: 23.07.2015. 22:10:48 Mythrit »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Strain
« Odgovor #149 : 23.07.2015. 21:50:44 »
Al ajde, ukrades i od toga imas korist, pare i ostalo...ja ne znam kakvu korist imaju ili satisfakciju ako ukradu titl?