Autor Tema: Fargo  (Posjeta: 87227 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Neozbiljni pesimista

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #240 : 18.12.2015. 01:34:23 »
Znači ovo je indijanac


Spoiler for Hiden:
   




Ala je prop'o  ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fargo
« Odgovor #241 : 18.12.2015. 08:42:56 »
obe sezone su zanmljive i imaju tu neobicnost u razvoju radnje....ali pogotovo u ovoj sezoni sam se iznervirao zbog necega sto bar po meni nije prikazano nimalo realnim...to je pretjerano podredjeni stav zakona tj.policije prema mafiji...da policija nije u fokusu serije,kako se to da prikazati u serijama o natprirodnim pojavama gdje su u centru paznje vise vampiri vukodlaci i njihov zivot a manje realan zakon,to je tada shvatljivo...ali ovo je krimi serija gdje nema drugog usmjerenja do na kriminalce-drotove i u slicnim serijama se desi da kad policija otkrije leglo narko dilera ili bilo kojih kriminalaca da ti isti zbog straha pucaju prvi ali ko prezivi BJEZI jer se na njih sruci cijela drzava a ovdje su toliko smjeli da sami napadaju policijsku postaju odajuci svoj identitet i nakon toga kao da nista nije bilo...kao da ta obecana pomoc od sat vremena udaljene druge postaje ne moze stici kasnije sa vecim trupama(cak i helikopterom).. dotle su dosli da nisu sigurni staviti likove u zatvor da ih mafijasi ne bi opkolili svojom "vojskom"od ljudi?! to je pomalo nerealno za moje vidjenje jer i tada su postojali FBI i druge agencije...
I meni je taj dio malo zasmetao. Kad su okružili policijsku postaju, odmah sam pomislio da će biti scene kao u filmu Napad na policijsku postaju Johna Carpentera . :) Osim toga, imao sam par puta osjećaj u nekim sitnicama da se u drugoj sezoni na silu trude biti bolji od prve sezone pa žele izgledati još umjetničkije. Ali zato mi se dopada ovo što sam otkrio da su obje sezone povezane, tako da mi je sad druga dobila još dodatno na težini, iako mi je i dalje prva kvalitetnija iz ovih navedenih razloga, kao i to što ima Lornea Malva, koji je najbolji lik u obje sezone.



Usput, uspio sam naći tko su g. Wrench i g. Numbers. Ona djeca na igralištu u zadnjoj epizodi u sceni s Hanzeejem. Možda bi netko tko još ima epizodu mogao napraviti screenshot scene jer je ne mogu nigdje naći.

Poslednja epizoda je solidna, mada su je mogli spojiti, kao finalnu, sa prethodnom u 70-80min trajanja.
Svidela mi se povezanost sa pojedinim likovima iz prve sezone.
Spoiler for Hiden:
-Indijanac je u stvari onaj boss iz Farga, sto ga Malvo ubije
-Dva decaka na terenu, koji su u stvari ona dva hitmena sto su lovili Malva
Spoiler for Hiden:
Možeš me podsjetiti koja dva dječaka? Ako ima neka slika.

Edit: to su ova dvojica iz prve:

http://www.imdb.com/character/ch0418092/?ref_=tt_cl_t9
http://www.imdb.com/character/ch0418093/?ref_=tt_cl_t10
Mrzim lopatare i limune

Offline pklat

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • Boljeg nemamo, goreg nećemo naći.
Odg: Fargo
« Odgovor #242 : 18.12.2015. 16:39:50 »
Meni je zasmetalo sto nisu obratili paznju na odabir glumaca u drugoj sezoni,kad su je vec povezali sa prvu.  Molly,onolika zena a familija mrsava i sitna.Sala mala.
« Zadnja izmjena: 18.12.2015. 16:42:58 pklat »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Fargo
« Odgovor #243 : 20.12.2015. 07:55:44 »
Pogledano finale 2 sez.
Meni su bii odlični.
Hvala Z. na titlovima.
iShare, noProfit


Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Fargo
« Odgovor #244 : 21.12.2015. 00:07:38 »
Mene je teško oduševiti, ali ova 2. sezona je stvarno bila fantastična, puno bolja od ionako vrlo dobre 1. sezone.
Dugo je do kraja sezone, ali ovo može u najgorem slučaju podijeliti naslov najbolje serije u sezoni 2015/16 s nekim eventualnim iznenađenjem iz 2. polovice sezone.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Maestro™

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: Fargo
« Odgovor #245 : 22.12.2015. 13:05:15 »
Meni je prva bila mnogo ali mnooogo bolja. Ova mi kako se blizilo kraju bivala sve manje zanimljivo. Klise! Kraj sezone na nivou prave americke patetike!

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #246 : 27.12.2015. 19:48:41 »
Ona djeca na igralištu u zadnjoj epizodi u sceni s Hanzeejem. Možda bi netko tko još ima epizodu mogao napraviti screenshot scene jer je ne mogu nigdje naći.

Spoiler for Hiden:

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #247 : 14.01.2016. 02:54:55 »
Serija je kako je već netko rekao: ljubičanstvena  ;D Obje sezone sam progutao u 3 dana i zaista ne bih se mogao odlučiti koja mi je bolja, možda za mrvicu 2. sezona. I dalje me oduševljava Mulder sa svojim znanjem svega i svačega, tako da sve više mislim kako je neki bot, a ne stvarna osoba  ;D

Hvala prevoditeljima na prijevodima, a najviše zkarlovu jer sam sa njegovim prijevodima gledao  clapp drinks

Što mislite za 3. sezonu kada će se odvijati radnja, još dublje u prošlost, negdje između, sadašnjost ili budućnost i hoće li biti povezana sa prve dvije?  :)

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #248 : 14.01.2016. 11:28:54 »
Odvijace se, najverovatnije, nekoliko godina nakon desavanja iz prve sezone.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Fargo
« Odgovor #249 : 14.01.2016. 19:39:56 »
Treća sezona će se odvijati u sadašnjosti, to je već potvrđeno (prva se nije odvijala u sadašnjosti već u bliskoj prošlosti), samo što ćemo čekati verovatno do 2017 na nju.
« Zadnja izmjena: 14.01.2016. 19:41:56 goran83 »

Offline Kaiser17

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #250 : 22.01.2016. 22:22:40 »
Meni je prva bila mnogo ali mnooogo bolja. Ova mi kako se blizilo kraju bivala sve manje zanimljivo. Klise! Kraj sezone na nivou prave americke patetike!

Slažem se! Prva sezona je maestralna  :najbolja: dok druga ipak malo zaostale po kvaliteti  :sef:

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #251 : 25.01.2016. 01:42:57 »
Sve do ukusa. Meni ova druga bila bolja. Progutao je za dva dana.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #252 : 25.01.2016. 11:59:00 »
Druga sezona i meni malo bolja, dosta zabavna izuzev prve i poslednje epizode. Ali je isparila brzo, da ne pročitam komentare ovde zaboravio bih i da sam je gledao.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Fargo
« Odgovor #253 : 26.01.2016. 01:47:09 »
Isto glasam za drugu.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fargo
« Odgovor #254 : 10.02.2016. 15:39:06 »
Počeo sam jučer opet remek djelo od druge sezone  dobar-poso oduševljen samo kako su nam podvalili vrhunski MacGuffin
Spoiler for Hiden:
sa mlađim bratom. I kako se od tog trenutka cijela radnja polagano miče od točke A do točke B i utječe na sve likove.

Predivan razvoj radnje.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Fargo
« Odgovor #255 : 21.05.2016. 00:18:53 »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Fargo
« Odgovor #256 : 22.05.2016. 02:55:12 »
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #257 : 28.05.2016. 10:15:18 »
ako moze jedna pomoc. pokusavao sam svuda da pronadjem ali bezuspesno. treba mi muzika koja krece nakon prvog minuta finala 2.sezone, kada se u krevetu budi zena od onog policajca. ide neka lagana muzika, klavir, kratko traje... pokusavao sam, kao sto rekoh, svuda da pronadjem, ali na svim soundtrackocima iz 2.sezone i njenog finala, ima 5 numera, medju kojima nema nje. eto, nisam neki optimista, ali ako bi neko pomogao, bio bih puno zahvalan. pozdrav svima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fargo
« Odgovor #258 : 28.05.2016. 11:11:09 »

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #259 : 28.05.2016. 11:37:02 »
ajao, brate moj!!!! hvala ti do neba!
kakva muzika!

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fargo
« Odgovor #260 : 10.06.2016. 16:31:29 »
hvala na prijevodima, zoki  smileyNO1

prva sezona - počela je fenomenalno da bi pred kraj (7. epizoda nadalje) izgubila na draži (a pogotovo kad odu u budućnost). billy bob i freeman rasturili. nisam gledao film.

druga sezona - isto odlična, s manje oscilacija. odlični dijalozi i gluma, puno poznatih lica. sjajno su povezali obje sezone. jedino mi je bezveze bilo to s
Spoiler for Hiden:
NLO-ima. mislim da je ono u 9. ep. bilo posve nepotrebno.

u obje sezone su mi smetale glazbeno-usporene sekvence; nije me se dojmio taj dio.

Offline _Sen

  • Novi član
  • *
  • Postova: 46
Odg: Fargo
« Odgovor #261 : 11.06.2016. 23:38:16 »
Sad je moderno tripovanje sa paralelnim svetovima i putovanjima kroz vreme...

U.eru svaku seriju, poput Fringe...

Kanda nemaju mašte ili šta god...

Izeš seriju koju gledam dok igram pasijans na računaru...

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Fargo
« Odgovor #262 : 03.11.2016. 20:50:35 »

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Fargo
« Odgovor #263 : 04.11.2016. 01:30:05 »
hvala na prijevodima, zoki  smileyNO1

prva sezona - počela je fenomenalno da bi pred kraj (7. epizoda nadalje) izgubila na draži (a pogotovo kad odu u budućnost). billy bob i freeman rasturili. nisam gledao film.

druga sezona - isto odlična, s manje oscilacija. odlični dijalozi i gluma, puno poznatih lica. sjajno su povezali obje sezone. jedino mi je bezveze bilo to s
Spoiler for Hiden:
NLO-ima. mislim da je ono u 9. ep. bilo posve nepotrebno.

u obje sezone su mi smetale glazbeno-usporene sekvence; nije me se dojmio taj dio.
Moram da vam kazem da izguglate:Slucaj susreta zamenika serifa sa NLO 1979 god.u Minesoti.Bizarno i uklapa se u tom trenutku u seriju.Ne verujem da bi krenula dalje tim pravcem.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Fargo
« Odgovor #265 : 04.11.2016. 11:01:34 »
hvala na info. nisam to znao, a nisam ni čitao komentare na ovoj temi

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #266 : 22.02.2017. 20:25:39 »
Treća sezona počinje 19. 4. 2017.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #267 : 22.02.2017. 22:39:12 »
e ovo se ceka. hvala za info.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Fargo
« Odgovor #268 : 23.02.2017. 00:10:24 »
Konačno su objavili datum, čeka se... smileyNO1 clapp

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Fargo
« Odgovor #269 : 24.02.2017. 23:24:03 »
Definitivno je reakcija TOO!! iako stvarno nisam očekivao da objave datum manje od 2 mjeseca prije početka. Mislio sam da će se datum znat mjesecima ranije. Pozitivno iznenađenje (ne računajući da mi se milijun serija tad vraća).