Općenito > Općenito

Zbog cega broj titlova raste progresivnom brzinom?

<< < (2/3) > >>

bokimoscow:
ako imas neki od ovih kanala fox life,fox crime,pink family i jos neke mozes da biras posto oni prikazuju dosta serija

andy7777:
Hmm..nemam nazalost.. Mislio sam uzet maxtv probno prvo na 3 mjeseca, ali nema ni tamo tih programa.. Imam domace programe HRT 1,2,3, nova, rtl..ali tu su sve serije za koje postoje titlovi..

MilanRS:
RTL prikazuje Bones (Na programu: Srijedom u 21:20) - mislim da je druga sezona sada, a na sajtu nema prevoda za s2. Trebalo bi da je noćas u 03.50 repriza s02e01. Više info na rtl.hr

andy7777:
Sad gledam na stranici njihovoj ali je nemoguce pronaci koju sezonu i koju epizodu prikazuju, al sam na teletextu pronasao da je sezona 3, epizoda 15/25. Al je fora da treca sezona ima 15 epizoda, tak da mi nije jasno sta oni to tocno prikazuju ili sta misle prikazivat dalje. Snimit cu nocas pa vidjeti. Ako nije problem nek mi netko na PM posalje linkove na neke stranice s engleskim prijevodima. Hvala!

maksi:

--- Citat: andy7777 - 04.12.2008. 14:28:51 ---Sad gledam na stranici njihovoj ali je nemoguce pronaci koju sezonu i koju epizodu prikazuju, al sam na teletextu pronasao da je sezona 3, epizoda 15/25. Al je fora da treca sezona ima 15 epizoda, tak da mi nije jasno sta oni to tocno prikazuju ili sta misle prikazivat dalje. Snimit cu nocas pa vidjeti. Ako nije problem nek mi netko na PM posalje linkove na neke stranice s engleskim prijevodima. Hvala!

--- Kraj citata ---

Ako prikazuju trecu sezonu, to radim ja.Danas zavrsavam prevod za 15 epizodu, tako da se ne moras muciti.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju