Autor Tema: Manoel dans l'île des merveilles  (Posjeta: 2217 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Manoel dans l'île des merveilles
« : 12.06.2016. 18:24:01 »

Opis:
Manoel ima sedam godina i živi u selu pokraj mora na otoku Madeira. Unatoč zabrani njegovih roditelja, jednog jutra na putu do škole odlazi u vrt i sreće se sa šest godina starijom verzijom sebe. Doznaje kako će odabiri koje će morati učiniti u budućnosti utjecati na njegovu sudbinu, ali i njegove cijele obitelji.

Međunarodni naziv: Manuel on the Island of Wonders
Žanr: drama, fantazija
Godina proizvodnje: 1984.
Glumci: Armanda Bacelar, Isabel Branco, Aurélie Chazelle, Luis Gaspar da Silva, José de Freitas, Marco Paulo de Freitas, Ruben de Freitas, Rafael de Sousa, Diogo Dória, Pedro Fernandes

IMDb
TVDb

Titlovi

« Zadnja izmjena: 14.06.2016. 10:22:51 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Manoel dans l'île des merveilles
« Odgovor #1 : 14.06.2016. 02:29:07 »
Ovo je jedna od nepopularnijih dječjih serija u Francuskoj, nije se često emitirala na TV-u, tako da je preporučljiva hipsterima. Nije klasična dječja serija s upadanjem u razne avanture, više je mješavina ozbiljnog i dječjeg. Prva epizoda s mijenjanjem prošlosti mi je najzanimljivija, u ostale dvije je puno toga nabacano, treba se to dvaput pogledati.
Koliko znam, postoje dvije verzije, francuska i portugalska. Portugalska je valjda raspoređena na četiri epizode. Ovi titlovi su za francusku. Hvala prevoditelju filaretu. Preporuka da skidate rip s KG-a od 25 fps. Ne znam koji im je izvor, vjerojatno s nekog streaming-portala. Ovaj VHSRip od 29,97 fps je dosta slabiji. Snimak s autralske televizije snimljen na VHS i kasnije još dalje presnimavan, tako da je ovo peto-šesto presnimavanje.
« Zadnja izmjena: 14.06.2016. 02:32:44 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune