Autor Tema: Major Dundee (1965)  (Posjeta: 1062 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Major Dundee (1965)
« : 24.09.2013. 21:30:35 »

Opis:
Tijekom posljednje zime građanskog rata, konjički oficir Amos Charles Dundee (Charlton Heston) predvodi borbene trupe redovne vojske, kako bi uništio grupu Apaša koji su iznenada izvršili napad na U.S. baze u Teksasu.
Amerika u vrijeme Građanskog rata. Nakon pogreške u bici kod Gettysburga bojnik vojske "Sjevera" Amos Dundee (C. Heston) poslan je u vojni logor kako bi pazio na zarobljenike iz redova "Juga", među kojima je i njegov nekadašnji prijatelj, kapetan Tyreen (R. Harris). Okolnim teritorijem vlada skupina Apaša koje predvodi poglavica Sierra Charriba (M. Plate). Uvidjevši u lovu na Charribu mogućnost prijeko mu potrebnog vojnog uspjeha, bojnik Dundee okuplja vojsku. Četa je sastavljena od okorjelih neprijatelja - Sjevernjaka i Južnjaka, nekoliko Indijanaca i brojnih lokalnih probisvijeta...

Izvor: MojTV

Žanr: avantura, ratni, vestern
Zemlja: SAD
Jezik: engleski, francuski, španjolski
Trajanje: 123 minuta
Režija: Sam Peckinpah
Scenarij: Harry Julian Fink, Harry Julian Fink, Oscar Saul, Sam Peckinpah
Glumci: Charlton Heston, Richard Harris, Jim Hutton, James Coburn, Michael Anderson Jr., Senta Berger, Mario Adorf, Brock Peters, Warren Oates, Ben Johnson...

IMDb

« Zadnja izmjena: 05.11.2015. 19:58:20 forzajuve »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Major Dundee (1965)
« Odgovor #1 : 22.01.2021. 14:39:05 »
Disc Title: Major Dundee – Blu-ray™ / Disc Label: Major.Dundee.1965-(aka-Sierra.Charriba) nosi na sebi SR i HR titl. Ako je neko zaintersovan da ga izvuče sa BluRay, nek se javi, ja ću podići ceo BluRay i poslati mu link.
iShare, noProfit


Tags: