Autor Tema: Wentworth  (Posjeta: 10410 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Wentworth
« : 15.09.2013. 17:58:07 »

Opis:
Ljubitelji legendarne serije Prisoner: Cell Block H koja je prije tri desetljeća pomicala granice u televiziji sjetit će se žestoke i neustrašive Beae Smith, zatvorske čuvarice u Popravnom domu Wentworth, koja je vladala čeličnom šakom. Ali tko je Bea Smith bila prije zatvora? Kako je supruga i majka iz predgrađa postala najopakiji zatvorski čuvar? Ova serija govori o tome.
Wentworth je dinamična drama čija priča započinje u Beainim ranim danima u zatvoru. Radnja je smještena u sadašnjost. To je moderna adaptacija serije Prisoner koja prilagođuje legendarne likove današnjoj publici. Ova desetodijelna serija vodi gledatelja unutar neugodnog okruženja, istražujući psihologiju žena u svijetu bez muškaraca, kako ovakvo okruženje zna često zadati teške izazove i promijeniti u potpunosti jednu osobu.

Žanr: kriminalistička, drama
Kanal: SoHo
Godina: 2013.
Glumci: Danielle Cormack, Nicole da Silva, Kris McQuade, Leeanna Walsman, Kate Atkinson, Celia Ireland, Shareena Clanton, Aaron Jeffery, Robbie Magasiva, Katrina Milosevic

IMDb
TVDb
Wikipedia
TVRage
EPGuides


Titlovi

« Zadnja izmjena: 04.09.2017. 11:51:15 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline DanZealand

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
Odg: Wentworth
« Odgovor #1 : 18.10.2014. 12:15:08 »
Odlicna serija. Upravo pregledao drugu sezonu.
         
I require a window seat and an in-flight Happy Meal…and no pickles. GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Wentworth
« Odgovor #2 : 27.04.2016. 22:48:45 »
4. sezona počinje 10. maja.


Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Wentworth
« Odgovor #3 : 17.07.2016. 20:47:04 »
Svaka čast  za prevode.
Ja sam za ovu seriju čula tek skoro (taman negde oko izlaska nove sezone Orange is the New Black. Budući da se bave sličnom tematikom, jedan tekst me odvukao na vest o tome da se Wentworth počinje prikazivati i u Americi). Iskreno, ja bih pre rekla da je Wentworth blizi staroj britanskoj seriji Bad Girls nego OITNB. Teme su mračne, ali je serija malo vise pulp i definitivno se ne bavi toliko nekim socijalnim pitanjima ili bar ne tako eksplicitno, lekcijaški, kako to ponekad rade u OITNB.
Odgledala sam sve sezone u cugu i pratim cetvrtu pomno. Prva je onako malo klimava (pomalo naivno deluju negativci i neki tvistovi koji bi trebali da budu zajebani), ali je bitna zbog druge sezone od koje serija onako, bas staje na svoje noge i počinje da bude interesantna.
Glumice su ok, ali fenomenalna Pamela Rabe u ulozi Freak-a je meni trenutno highlight serije.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Wentworth
« Odgovor #4 : 21.07.2016. 02:40:33 »
Obnovljeno za petu sezonu.

Offline Ivana Ivanica

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Ženski
Odg: Wentworth
« Odgovor #5 : 15.08.2016. 12:20:10 »
Odlična serija i s velikim nestrpljenjem iščekujem nastavak prijevoda 3. sezone.
Naravno velike pohvale prevoditelju  :naklon: ,svaka čast  clapp clapp clapp clapp clapp !!!!!
Pozdrav svim prevoditeljima  :volim !!!!

Offline bf1947

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Wentworth
« Odgovor #6 : 18.09.2016. 23:21:43 »
Bilo je problema, a nadam se da su sada iza mene. Krećemo dalje s Wentworthom.
Sic est in fatis

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Wentworth
« Odgovor #7 : 27.02.2017. 01:22:03 »
Peta sezona počinje 4. 4. 2017.

Offline la-la

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
Odg: Wentworth
« Odgovor #8 : 23.04.2017. 16:52:42 »
Ludilo serija  smileyNO1,krenila i 5. sezona,a mi ostašmo na 8.epizodi 3.sezone.
Ne znam što se dogodilo s prevoditeljem BF1... koji ju je uredno prevodio,ali nadam se ako već on ne želi ili ne može dalje prevoditi da će se naći netko drugi i nastaviti tamo gdje je zapelo.Šteta bi bila da ovako kvalitetna serija nema nastavak prijevoda,a mi mnogi koji smo se zakačili na nju ostanemo u neobranom grožđu.
Svaka čast svim prevoditeljima  :naklon: jer to zaista nije lak posao i iziskuje mnogo vremena,ali nešto prevesti skoro do 4.sezone i odustati meni je prosto neshvatljivo.BF1... očito to nije problem jer svi se razlikujemo,ali ja kad nešto počnem onda to moram i završiti.BF1... na tome ti prosto zavidim ako je razlog ne prevođenja to što ti je dosadilo jer ta osobina bi mi puno pomogla u nekim situacijama  :)
Puno pozdrava svima koji su uključeni u rad ovog sajta  :volim !!!!!!!!!!!!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Wentworth
« Odgovor #9 : 09.05.2017. 02:36:11 »
Obnovljeno za šestu sezonu.

Offline Vesna Stankovic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Ženski
Odg: Wentworth
« Odgovor #10 : 04.09.2017. 11:24:21 »
Pozdrav svima, odusevljena sa serijom, ocajnicki ocekujem prevod za nastavak serije, pa molim sve dobre ljude ako mogu, nadju vremena za nastavak prevoda.Divim se Vasem radu i zaista nikada ne bi ovako trazilaa-molila za nastavak prevoda ali eto u nadi da ce neko naci slobodnog vremena i volje.Znam da mnogi jedva cekaju .....Hvala unapred.... :naklon: :naklon: :naklon:

Offline sandraswe

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Ženski
Odg: Wentworth
« Odgovor #11 : 05.09.2017. 00:17:39 »
Postovani da li moze mala pomoc gde tj na kom sajtu mogu gledati ovu seriju svugde nalazim samo do 8me epizode sezone 3 hvala unapred

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Wentworth
« Odgovor #12 : 20.08.2020. 12:32:08 »
Izašli su snimci na tržište za 6 sezona i titlovani su SR/HR. Snimci su sa neke stream platforme ili TV.
iShare, noProfit