Autor Tema: Peaky Blinders  (Posjeta: 71395 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #180 : 28.11.2016. 00:23:01 »
Trenutno se prikazuje treca sezona i prikazace je do kraja. Dakle, onoliko koliko je do sada snimljeno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #181 : 10.05.2017. 08:50:03 »
Novo lice u 4.sezoni bice "Maloprstic" iz GoT-a - Aidan Gillen. clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #182 : 30.09.2017. 01:34:36 »
 :drugari

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #183 : 31.10.2017. 22:56:26 »
Četvrta sezona počinje 15. 11. 2017.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #184 : 15.11.2017. 23:38:34 »
Odlicna 1.epizoda i brutalan zavrsetak iste.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #185 : 16.11.2017. 07:58:39 »
Superiška, valjda će biti bolja od treće sezone.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #186 : 16.11.2017. 15:49:54 »
Veliko HVALA mijau  clapp clapp clapp !!!

Offline Djordje Jović

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #187 : 16.11.2017. 21:28:32 »
Odlicna 1.epizoda i brutalan zavrsetak iste.

I sta sad, ti si sad neki mangup koji dosao ovde da udara spojlere , ma bravo  clapp clapp clapp clapp clapp

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #188 : 17.11.2017. 13:11:14 »
ne shvatam sta si hteo da kazes. pogledao premijeru preko strima i dao kratak komentar. sta nije u redu?

Offline Frankie Martino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #189 : 18.11.2017. 15:47:33 »
A buraz razvalila je epizoda majke mi kao da je finale bilo nego su mi popeli pritisak maksimalno
Spoiler for Hiden:
Daj jebote izresetase najjaceg lika ne mogu da verujem i to odmah na pocetku. Jebi se tomi govno jedno kako njega onaj italijan nije dohvatio u kuhinji dole nego ceka parti ceka ovo ceka ono jebote imao si sansu da ga okines vidis da te je provalio a on lik bleja pljuga ovo ono ma idi u kurac. Brate zao mi Dzonija i to

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #190 : 24.11.2017. 13:35:31 »
prva epizoda po meni def. najbolja u seriji. ne samo zbog orgazma na kraj no u kompletu. ali moram glumu pomenut, odradjuju bez da se oznoje, fantasticni su. mislim da ne mogu omanut sa centralnom pricom, bice seksa.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #191 : 24.11.2017. 23:49:54 »
Bice,kao i u svakoj sezoni.Odlicna serija,koja odrzava kvalitet iz sezone u sezonu.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #192 : 25.11.2017. 00:03:13 »
tetka poli je crnjak. niko ne bi pofatao da se ne pojavi do kraja... serije. al da je boca, boca je. drzi se ka snup dog poslije sauze.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #193 : 29.11.2017. 11:18:41 »
Spoiler for Hiden:
kakav kraj epizode...  :naklon: jos kad mu luka rece, kao, vidji kako sam lako dosao do tebe, u tvoj lokal...  :o i ona fora sa nebacanjem novcica hahahahahahah, kako je genijalan tomas, pffff.
tetka poli samobanuj se.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #194 : 29.11.2017. 22:33:37 »
[Spoiler[/Spoiler]
Spoiler for Hiden:
kakav kraj epizode...  :naklon: jos kad mu luka rece, kao, vidji kako sam lako dosao do tebe, u tvoj lokal...  :o i ona fora sa nebacanjem novcica hahahahahahah, kako je genijalan tomas, pffff.
tetka poli samobanuj se.
Spoiler for Hiden:
Da,postaje dosadna ,dzangrizava baba

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #195 : 30.11.2017. 10:09:55 »
Jako dobar početak sezone.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #196 : 01.12.2017. 11:01:50 »
[Spoiler[/Spoiler]
Spoiler for Hiden:
kakav kraj epizode...  :naklon: jos kad mu luka rece, kao, vidji kako sam lako dosao do tebe, u tvoj lokal...  :o i ona fora sa nebacanjem novcica hahahahahahah, kako je genijalan tomas, pffff.
tetka poli samobanuj se.
Spoiler for Hiden:
Da,postaje dosadna ,dzangrizava baba
a evo smo saznali i zasto  :o mada pametnom jasno.
Spoiler for Hiden:
meni monotona epizoda, bez obzira na onaj napad na artura, to je vise normalno postalo. malo pojedinosti iz tomasovog zivota prije rata, malo vise family drame, veca minutaza za brodija. ne znam. meni je on u ovoj ulozi od sjaja do ocaja sto se veli. facom tj nosinom ima tog zabarskog smeka, ali ja mislim da se on bas muci da odglumi mafijoza vodjenog krvnom osvetom. nekako mi odudara od komplet glumacke ekipe koja uz minimum truda vrhunski iznosi uloge. i onaj kraj mi govori da cemo se, nadam se, oprostit od seksualno neaktivne babe. selbijevi svudje imaju spijuna, mora ju je neko vidjet, ako ne sad onda kasnije. i tipujem da ce je tomi ovjerit.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #197 : 01.12.2017. 20:27:41 »
[Spoiler[/Spoiler]
Spoiler for Hiden:
kakav kraj epizode...  :naklon: jos kad mu luka rece, kao, vidji kako sam lako dosao do tebe, u tvoj lokal...  :o i ona fora sa nebacanjem novcica hahahahahahah, kako je genijalan tomas, pffff.
tetka poli samobanuj se.
Spoiler for Hiden:
Da,postaje dosadna ,dzangrizava baba
a evo smo saznali i zasto  :o mada pametnom jasno.
Spoiler for Hiden:
meni monotona epizoda, bez obzira na onaj napad na artura, to je vise normalno postalo. malo pojedinosti iz tomasovog zivota prije rata, malo vise family drame, veca minutaza za brodija. ne znam. meni je on u ovoj ulozi od sjaja do ocaja sto se veli. facom tj nosinom ima tog zabarskog smeka, ali ja mislim da se on bas muci da odglumi mafijoza vodjenog krvnom osvetom. nekako mi odudara od komplet glumacke ekipe koja uz minimum truda vrhunski iznosi uloge. i onaj kraj mi govori da cemo se, nadam se, oprostit od seksualno neaktivne babe. selbijevi svudje imaju spijuna, mora ju je neko vidjet, ako ne sad onda kasnije. i tipujem da ce je tomi ovjerit.
Tako je.Brodi nekako nategnuto glumi,ne svidja mi se.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #198 : 01.12.2017. 20:35:00 »
ali nije da nema momenata. nikako da se sastavi.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Frankie Martino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #199 : 07.12.2017. 15:09:47 »
Danas izasla cetvrta da sacekam prevod pa da i nju spucam prebrzo prodje sezona jebote inace podrzavam ovo sto kaze coa brodi nekad ovako nekad onako nekad mu bas cucne uloga a nekad ko cirkuzant neki haha no sve u svemu gura on

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #200 : 08.12.2017. 09:10:56 »
ovajjj...
Spoiler for Hiden:
odlicnih prvih 20min, crnjak sredina pa komicnih 10 min sa alfijem i klifhanger zavrsnicom.
ne vjerujem da ce izresetat tomasa. cisto sumnjam da ce roknut najbitnijeg lika u seriji dvije ep pred kraj sezone, plus su obnovljeni za petu.
nesto mi nije nemoguca opcija da je mrzna teDka sjebala luku, odnosno da su ona i tomas isplanirali nesto bez znanja familije.
ali u tom slucaju luka je onda zavrsio svoje vec u narednu ep. znaci jake kvote na tomasa i luku u naredno kolo.
ne znam kako moze bit tu nerijeseno.
pada mi nam i da je tomas izvalio majkla kad su se pozdravljali, jer se ovaj ocigledno sumnjivo ponasao.
dalje, ne vjerujem da ce bit neke auto trke jer vjerujem da su ionako odlicno organizovani zabari granat postavili neku blokadu.

uh, ne znam, promrz mozga.
hvala mijau ekspres  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline pklat

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • Boljeg nemamo, goreg nećemo naći.
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #201 : 09.12.2017. 11:57:36 »
Jel navija jos neko za azure?

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #202 : 09.12.2017. 12:04:46 »
E, u prosloj epizodi kazem naglas da bih mogla gledati 45minuta kako hodaju u slow motion-u i u 4. epizodi kao da su me culi i dali mi milion takvih scena...
Iskreno, meni je 4. bila najlosija epizoda u ovoj sezoni zbog nepotrebno glupe scene ljubomorisanja one dve zenske i totalno out of character previda koji je Tommy imao na pocetku.

Alfie rofl

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #203 : 15.12.2017. 21:00:01 »
nesto bi bilo
Spoiler for Hiden:
previse da i tom hardi zajebe luku barezija pardon...
malo mi je pala sezona u zadnje dvije ep. brodi je definitivno fail samo takav, lose mi je bilo kad sam ga gledao sinoc.
ono oce dat/nece dat nadmudrivanje tomi vs sindikalka je skroz nepotrebno. ima gomila sapunica danas pa se tamo kuckajte, ovo gledam kao ozbiljnu seriju dje ce me postedjet te romantike. milo mi je da se poli opalila nakod dvije godine apsinta pardon apstinencije  ??? artur moze panut, uglavnom njegove scene dje sredjuje nos i grli zestinu. hm.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #204 : 15.12.2017. 21:46:07 »
Brodi ko karikatura gangstera italijana,Tom Hardi uverljiv kao matori jevrejin,svi ostali standardno dobri,a i serija sa malim oscilacijama u kvalitetu.Britanci to rade za primer.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #205 : 15.12.2017. 21:49:30 »
uzasan je. uzasan. imao sam nedoumica, ali poslije zadnjeg performansa...  :facepalm
nijesam hardy fan, ali je u PB fantastican, ono pogadjanje sa lukom je komedija, za tetovazu  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #206 : 19.12.2017. 05:39:33 »
Pogledane prve dvije  :)

Dobre epizode, ali isti problem kao prošlih sezona. Osim Arthura i Thomasa ostali su tako loše okarakterizirani likovi. Polly je tu ok, ali ono baš me boli briga za ostale niti imaju nekakvu minutažu i to mi je uvijek bio najveći problem ove serije. Pozitivne strane kao i prošlih sezona lijepa fotografija, lijepa režija i Gold je dobar i zanimljiv lik. Najbolja scena iz ove prve dvije epizode je razgovor Luce i Thomasa.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #207 : 20.12.2017. 04:52:55 »
Pogledana treća i četvrta :)

Dobre dvije epizode iako sam se ponadao da će
Spoiler for Hiden:
ubiti Michaela, Luca je pokazao da ih može ubiti, ali ako bude još jednom slična scena onda stvarno nas zajebavaju. Toliko mćni talijani, a na kraju samo jedna smrt i to onda od nebitnog Johna ili koji je to već bio Shelby ni ne sjećam se koliko je loše prikazan.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #208 : 20.12.2017. 23:04:41 »
pogledao uzivo finale. da ne volim mnogo ovu seriju verovatno bih pronasao jos vise rupa nego inace. a da ih je puno - jeste. samo finale ni na priblizno visokom nivou kao proslo, a kamoli kao finala 1. i 2. sezone. prenatrpana epizoda, prepuna velikih dogadjaja, sve nabacano na brzaka. pisali smo odavno, naravno da je 6 epizoda malo, ali ovo je bas bilo prenatrpano. sve u svemu, i dalje postoji neki kvalitet, ali postoji i osetan pad.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Peaky Blinders
« Odgovor #209 : 21.12.2017. 00:18:32 »
Peta sezona emitovaće se 2019. godine.