Autor Tema: Sense8  (Posjeta: 57586 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Sense8
« Odgovor #180 : 01.06.2017. 23:17:23 »
Iako je razlog apsoultno logičan jer je serija zaista preskupa, šokiran sam, nisam očekivao da će Netflix učiniti ovakvo što.

Otkazano.

Ja sam gledao samo 1. sezonu. Isplati li se gledati drugu sada kad neće biti treće?
Druga kolko-tolko završi na cliff-hangeru, dok prva sezona daje puno mirniji i ljepši kraj. Meni se druga sezona više svidjela, ali sam definitivno očekivao da će biti treće sezona.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Sense8
« Odgovor #181 : 29.06.2017. 20:57:14 »
Bit će još dva specijala. Vjerojatno.

Mrzim lopatare i limune

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Sense8
« Odgovor #182 : 29.06.2017. 21:48:31 »
Bit će još dva specijala. Vjerojatno.


Gdje je tu riječ o dva zasebna specijala? Od svih izvora riječ je o jednom specijalu od dva sata.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Sense8
« Odgovor #183 : 29.06.2017. 22:09:56 »
Riječ je o specijalu od 2 sata. Barem nešto da zaključe priču.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Sense8
« Odgovor #184 : 29.06.2017. 22:13:27 »
Ups, pogrešno pročitao.  grrrr
Mrzim lopatare i limune

Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: Sense8
« Odgovor #185 : 13.07.2017. 13:23:49 »
Iskreno nesto mislim da ce bit full sezona, samo su digli prasinu da dobiju besplatnu promociju serije. Nema portala koji nije pisao o Sense8.

Offline retarder

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: Sense8
« Odgovor #186 : 18.07.2017. 17:49:35 »
moraju ti pederlukom zgadit svaku seriju, uso im je lobi u sve pore i vedre i oblace, tko se ne slaze karijera mu je propala.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Sense8
« Odgovor #187 : 18.07.2017. 22:17:39 »
Nadam se da nisi gledao seriju, jer ako jesi, onda stvarno nisi ništa razumio.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Sense8
« Odgovor #188 : 28.08.2017. 16:28:03 »
Prva sezona je kesa jedna obična.. Toliko je izvikano ovo da ne znam zbog čega je toliko dignuta cela priča oko nje kad ona nema ništa.. Potrošiš bez malo 12h života da bi video, ŠTA.. Ovo ako se nije nešto izgradilo i dogodilo na tom planu u drugoj sezoni.. onda je očigledno bilo da se samo operu novci gay lobija..
iShare, noProfit


Offline Filip30

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Sense8
« Odgovor #189 : 29.08.2017. 12:43:23 »
Prva sezona je kesa jedna obična.. Toliko je izvikano ovo da ne znam zbog čega je toliko dignuta cela priča oko nje kad ona nema ništa.. Potrošiš bez malo 12h života da bi video, ŠTA.. Ovo ako se nije nešto izgradilo i dogodilo na tom planu u drugoj sezoni.. onda je očigledno bilo da se samo operu novci gay lobija..

+1.000.000

Ni ne usuđujem se da gledam drugu sezonu, a za ovu prvu bih samo dodao:

Spoiler for Hiden:

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Sense8
« Odgovor #190 : 11.12.2017. 10:55:20 »
Mrzim lopatare i limune

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Sense8
« Odgovor #191 : 09.05.2018. 17:51:29 »
Dvosatno finale će izaći 8.6.2018.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Sense8
« Odgovor #192 : 18.05.2018. 07:18:24 »
Mrzim lopatare i limune

Offline Dragan.P

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
Odg: Sense8
« Odgovor #193 : 08.06.2018. 10:28:05 »
Izaslo 2 ipo satno finale serije.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Sense8
« Odgovor #194 : 09.06.2018. 18:34:30 »
Zanemarimo rupe u plotu, apsurdne pothvate ove epizode i slično, i uživajmo u smislu serije, kojeg nesuptilno izriču i unutar epizode i u njenom nazivu - Amor Vincit Omnia. Ljubav pobjeđuje sve, poanta koja je ovdje oduvijek bila prikazana predivno.

Sense8 meni nikada nije predstavljao dramsku savršenost, revolucionarne dijaloge, glumu koja dah oduzima, ali su tehničkom savršenošću, dinamičnim montažama, pjesmama i srećom donosili energiju unikatnu među svim serijama. Finale je svojevrstan testament svemu oko čega serija jest i uspješno su završili. Napravili su epizodu za fanove, a to je zaista najbolja opcija koju su mogli odabrati. Odgovorili su na pitanja, kolikogod besmisleno u nekim dijelovima, zatvorili vrata i oprostili se s nama.

Serija je uvijek bila više oko osjećaja nego priče, a u zadnjoj sceni, koja je po meni nadmašila onu iz Christmas specijala, bome su pokazali osjećaje. Slatka serija, pozitivne poruke, hvala svima koji su je stvorili i, iako bih puno segmenata mogao kritizirati (jer zaslužuju kritiku), meni to nema smisla jer serija nije o tome.

Offline Dragan.P

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
Odg: Sense8
« Odgovor #195 : 30.07.2018. 10:19:59 »
Prva sezona je kesa jedna obična.. Toliko je izvikano ovo da ne znam zbog čega je toliko dignuta cela priča oko nje kad ona nema ništa.. Potrošiš bez malo 12h života da bi video, ŠTA.. Ovo ako se nije nešto izgradilo i dogodilo na tom planu u drugoj sezoni.. onda je očigledno bilo da se samo operu novci gay lobija..

Ono kako sam ja prvu sezonu video je da su isli polako sa time da te upoznaju sa svim likovima i tek pred kraj prve sezone su polako poceli da sire pricu dok je u drugoj sezoni prica prosirena u pravcu kojem treba da ide, ali nisu ocekivali da ce da se serija odkaze pa je kraj i tako zbrzan.

Po meni odlicna serija samo je glupo sto su je odkazali i sto su sve na kraju malo zbrzali ali bar su na neki nacin zaokruzili pricu.

Po mom misljenju tacno jos ta jedna sezona je falila da se cela prica lepo zaokruzi i da zavrse seriju kako valja. Ali dobro sve u svemu serija je vise nego ok za pogledati.