Autor Tema: Outlander  (Posjeta: 30063 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PedjaCh

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 115
Odg: Outlander
« Odgovor #90 : 13.12.2017. 12:06:48 »
Da, razvodnjavanje je toliko da se čak i žanrovski jasno razlikuje od prethodne dve sezone.
Po meni ov sezona je komotno mogla ići na španskom ili turskom u skladu sa najgledanijim serijama iz tih zemalja.
Šteta, priča je još na početku prilično dobro zamišljena i imala je (čak i u ovoj fazi) mnogo potencijala, ali to je sve razbucano ovako tupavim scenarijem i isto takvom režijom.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Outlander
« Odgovor #91 : 09.05.2018. 21:21:10 »
Obnovljeno za petu i šestu sezonu.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Outlander
« Odgovor #92 : 01.08.2018. 08:14:49 »
Četvrta sezona počinje u novembru

Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Outlander
« Odgovor #93 : 09.03.2019. 16:08:14 »
Iako sam odgledao 4. sezonu još prije mjesec dana, evo nađoh vremena da napišem koju riječ, kad već niko neće. Gledati na Netflix-u u 4K je nešto fenomenalno. A predivnih kadrova u sezoni na tone. Meni je ovo dosad najbolja sezona, jedino prva se možda sa njom može mjeriti. Po meni ovo je od trenutnih serija ona u kojoj se najviše može umjetničkog izričaja osjetiti (bar ja). Od predivne uvodne pjesme (špice), do nevjerovatnih kadrova za koje treba stvarno istančano oko. Radnja fino teče, lijepo se odslikava to razdoblje, na momente mi se činilo da je Diana Gabaldon čitala Velikog Bleka rofl, Jamie me svakako pomalo podsjeća na Velikog Bleka, njegov sestrić Ian može proći kao Rodi, a Claire kao doktorica iz budućnosti (ispred svog vremena) profesor Okultis. Malo se zezam, ali serija je odlična.
Radujem se 5. i 6. sezoni.

Offline brna_os

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
Odg: Outlander
« Odgovor #94 : 28.04.2020. 13:43:57 »
Molio bih autora prijevoda aktuelne 5 sezone, ako moze ili nekoga drugog da korigira prijevod s05e07 za Outlander.S05E07.iNTERNAL.720p.WEB.H264-GHOSTS izdanje, jer taj prijevod ne odgovara. Probao sam i druga web, webrip, web-dl izdanja, ali nisam naisao ni na jednu verziju kojoj prijevod odgovara. Probao sam sam korigirati vrijeme prijevoda ali nisam nista napravio, pa ovim putem jos jednom molim nekoga tko to zna da napravi ako nije problem. Hvala!

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Outlander
« Odgovor #95 : 28.04.2020. 14:05:43 »
Molio bih autora prijevoda aktuelne 5 sezone, ako moze ili nekoga drugog da korigira prijevod s05e07 za Outlander.S05E07.iNTERNAL.720p.WEB.H264-GHOSTS izdanje, jer taj prijevod ne odgovara. Probao sam i druga web, webrip, web-dl izdanja, ali nisam naisao ni na jednu verziju kojoj prijevod odgovara. Probao sam sam korigirati vrijeme prijevoda ali nisam nista napravio, pa ovim putem jos jednom molim nekoga tko to zna da napravi ako nije problem. Hvala!

Na sajtu imaš i verziju za WEBRip.x264-ION10. Pokušaj to da skineš.

Offline Marko Krstajić

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: Outlander
« Odgovor #96 : 01.07.2020. 10:51:40 »
Spoiler for Hiden:
Još samo neko u sledećoj sezoni da nategne Rodžera i Iana i to je to  :-[ :o :P

Offline Marin VD

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
Odg: Outlander
« Odgovor #97 : 16.03.2021. 16:33:40 »
Obnovljeno za petu i šestu sezonu.

I 7. sezonu

Offline mladi.indiana

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
Odg: Outlander
« Odgovor #98 : 20.01.2023. 13:17:08 »
Obnovljeno za osmu sezonu, koja će ujedno biti i posljednja

Dolazi prequel serija "Blood of My Blood"