Autor Tema: Witches of East End  (Posjeta: 11799 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Witches of East End
« Odgovor #30 : 06.11.2014. 18:26:08 »
Bas sam razocarana.
Ocekivala sam bar jos jednu sezonu.
Ali ocito ni ove sezone nisu ni sami znali sta ce da rade....
Zvanicno znaci nema ni jedana serija sa vesticama  cry1
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Witches of East End
« Odgovor #31 : 07.11.2014. 09:54:19 »
kada bolje razmislim bolje da ih kralj sve pobio i prica gotova. Ovo je gori kraj od LOST a mislilia sam da je J.J.Abroms majstor za zavrsavanje serije ali ova ga sisa  :dash
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Witches of East End
« Odgovor #32 : 07.11.2014. 11:25:25 »
Pa kad nije završena, nego otkazana, da su znali da će je otkazati možda bi nešto i skrpili  rofl

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Witches of East End
« Odgovor #33 : 07.11.2014. 13:32:33 »
Bolje da se za serije krajevi sezona snime kao da je gotovo. Samim tim se to  i zove sezona. Kad se završi, završi i onda bila otkazana ili ne, lepo bude kako treba. A ne ovako nakaradno. :D

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Witches of East End
« Odgovor #34 : 07.11.2014. 15:50:30 »
NE VOLIM DA FILOYOFIRAM ALI MORAM JER MI JE BILA OD JEDNIH OMILJENIH SERIJA.
Po meni najbolje da se napravi neki kraj koji s jedne strane moze da zavrse seriju a sa druge strane da mogu da je zatvore. cemu sluzi scenaristima masta ako ne mogu da naprave nagli preokret i rese sve ili u krajnjem slucaju naprave jednu epizodu s alternativnim krajem kada vec vidis kakakv ti je rejting pustis nju i gotovo. Njihov rejting je konstantno kretao izmedju 1 i 0,5 ii to je bilo ocekivano cak i od strane Lifetime .
PROJEKTI SE TAKVI GODINAMA RADE I MORAS DA ZNAS U KOM PRAVCU CE DA SE SERIJA KRECE I AKO PADNE DO TAKO NAGLOG PADA KAKO DA JE ZATVORIS.
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Witches of East End
« Odgovor #35 : 07.11.2014. 16:23:58 »
Sve se ja slažem s tobom, i msm da sam već u milion tema to isto rekla, (The secret circle, Jane by design, The tomorrow people, Ravenswood...), zato više nmg da se nerviram kad otkažu seriju, lakše mi je da se smejem, majke mi  ;D ;D

Ali stvarno bi mogli da uspeju sa nekom serijom o vešticama, posle Charmed ne sećam se da li je ijedna uspela  ??? ;D

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Witches of East End
« Odgovor #36 : 07.11.2014. 17:08:47 »
Da u pravu si nekako ove kablovske ne znaju da osete kraj i lepo zatvore seriju. Ja pored Charmed moram da dodam i sitkom Sabrina the teenage witch koji je eto i pored prelaska s televizije na na televiziju uspeo da opstane 7 sezona. Tesko da ce sada neka serija s vesticama da zazivi sada su vukodlaci i vampiri u modi, koje rado gledam, ali vestice su vestice
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Witches of East End
« Odgovor #38 : 08.11.2014. 16:23:29 »
Realno, zašto ne rade alternativni kraj sezone ako serija nije sigurno obnovljena. Ta jedna epizoda neće istrošiti budžet koji imaju a trebalo bi da ima to. I onda eventualno ako se otkaže serija, emituje još ta jedna epizoda kao da se završi i rešeno. :) Te 2 nedelje snimanja i produkcije neće im uništiti živote kao što nama unište kad otkažu seriju, haha. :D

Daaa, za The secret circle i The tomorrow people sam poludeo za krajeve sezona kad sam čuo da je otkazano. Bedno, bedno. :D Ali šta je tu je. :D

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Witches of East End
« Odgovor #39 : 09.11.2014. 03:23:52 »
Ne mogu da verujem. Bas sam se izbedacila sad. :o :o :o

Offline Aleksandar Coa Zdravković

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
    • Superlative Сasual Dating - Live Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Witches of East End
« Odgovor #40 : 08.12.2018. 19:08:55 »
Najgore finale serija koje sam pogledao do sada, pa zasto ovako zavrsiti seriju, imalo je ovo potencijala da ide jos par sezona ali hebeni rejtinzi nisu to dozvolili, bas steta sto se zavrsilo ovako  :zbogom :zbogom


Ima li neka serija sa vesticama osim rimejka Charmed trenutno da se prikazuje..?

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Witches of East End
« Odgovor #41 : 09.12.2018. 07:03:07 »
Imas Chilling Adventures of Sabrina na Netflix-u. Meni je skroz okej. ;D

Tags: