Općenito > Općenito

Pitanje za moderatore - valjda

<< < (2/5) > >>

pejafor3:
Ja sam tvoj titl obrisao!
Kao što ti je kolega Milanrs objasnio.

Ja sam ti obrisao titl, odnosno kod mene je na kompjuteru i neće biti postavljen do daljnjeg!

Ponavljam još jednom...
milanrs ti je sve objasnio...

alli... počni da prevodiš u SW a ne u notepadu!
pročitaj uputstva koja se nalaze ovde na forumu!
Vidi kako su drugi prevodili, pa ti probaj isto tako!!!

radrad:
Mislim da je VEOMA glupo da kakav god bio prevod a nema ga na sajtu da bude obrisan. Eto, on je preveo epizodu i sad je veoma lakse Bela11 da uzme i preradi(od vec gotovog napravi savrsen prevod).

pejafor3:

--- Citat: radrad - 25.11.2008. 09:19:03 ---Mislim da je VEOMA glupo da kakav god bio prevod a nema ga na sajtu da bude obrisan. Eto, on je preveo epizodu i sad je veoma lakse Bela11 da uzme i preradi(od vec gotovog napravi savrsen prevod).

--- Kraj citata ---


A hajde ti uzmi pa sredi titl!!!
Biće postavljen titl!. Nije problem!

A samo da je prevodioc seo i malo proctao po forumu... da se malo raspitao, da je procitao uputstvo, da se javio ovde. Da pita... kako ovo kako ono!

Imaš mail.

EROS:
Kad je Grey's anatomy u pitanju, meni je sasvim svejedno ko prevodi, jer ta serija odavno nije što je nekad bila. Poslednja dobra epizoda mi je bila ona dvodelna, kad se jedna kola hitne zabiju u druga, posle toga mi je sve srednja žalost. House je mnogo bolji! ;)

Jacob Linus:
Nije o ovome rec, ali videce moderatori valjda, zasto je izbrisan dexter od jojo23? 3x09?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju