Autor Tema: Traveler  (Posjeta: 5462 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Traveler
« : 04.08.2010. 11:10:11 »

Opis:
Kada se pred nekim bez ikakvog ustezanja pohvalite kako bi vaš najbolji prijatelj sve učinio za vas, jeste li potpuno sigurni da se imate čime pohvaliti? Jer, što ako to sve zapravo krinka i vi se nađete u pravoj noćnoj mori, u kojoj ste osumnjičeni za teroristički bombaški napad na sam centar New Yorka? A vaš, više ne tako najbolji prijatelj nestane, a vi ne možete pronaći niti najmanji dokaz o njegovom postojanju. Bezbrižan izlet dvojice studenata pretvorit će se upravo u takvu moru, a svoju će nevinost morati potražiti na istome mjestu na kojem se planiraju neki od najvećih zločina moderne američke povijesti. Nakon što su u zadnje dvije godine skoro svaku minutu proveli zajedno – živeći, radeći i zabavljajući se – trojica najboljih prijatelja, studenata prestižnog sveučilišta, odluče otići zajedno na putovanje u New York. Jay Burchell (Matthew Bomer), Tyler Fog (Logan Marshall-Green) i Will Traveler (Aaron Stanford) kao prvu postaju svoga izleta uzimaju jedan od najstarijih i najljepših muzeja u gradu, gdje Will izazove drugu dvojicu da se usude koturaljkama provesti po unutrašnjosti muzeja. Mladi, opušteni i željni dodatne, nevine zabave, Jay i Tyler pristaju, ni ne sluteći da će tek nekoliko sekundi po njihovom izlasku muzej razoriti teroristički bombaški napad.

Jay i Tyler prežive, ali su snimljeni muzejskim nadzornim kamerama i osumnjičeni za napad te shvaćaju kako ih je u cijelu situaciju upleo prijatelj Will, kojega nikako ne uspijevaju pronaći ili s njim stupiti u kontakt. Štoviše, ne uspijevaju doći ni do ikakvog dokaza Willova postojanja, što njihov alibi čini još slabijim, pa se odlučuju na bijeg iz grada, unatoč tome što im je na tragu i FBI. Osumnjičeni kao domaći teroristi, Jay i Tyler u bijegu moraju pronaći odgovore na dva pitanja: Tko je uopće Will Traveler i zašto im je sve ovo priredio? Krečući se unatrag po vremenskoj crti sve do trenutka kada su ga bili upoznali, bjegunci polako rasvjetljuju urotu neslućenih razmjera, koja u pitanje dovodi i same temelje američke demokracije.

Inspirirana zloglasnim jedanaestorujanskim napadima na New York, akcijska dramska serija "Put izdaje", autora Davida DiGilija za svoje polazište uzima stanja paranoje i straha koja su se raširila Amerikom nakon navedenih napada. Odjednom probuđeni u svijetu i društvu u kojem se izgleda nikome ne može potpuno vjerovati, mnogi su se obični ljudi našli usred situacije koju nikako nisu mogli rasvijetliti. Upravo su takvu sudbinu, ali nekoliko puta opasniju i mnogo neposredniju, doživjeli glavni likovi ove odlične serije, čiju ćete uzbudljivu kombinaciju avanture, drame, političkog trilera i akcije posredstvom rrtl Televizije moći pogledati u rekordnom roku, samo nekoliko mjeseci nakon američke premijere u proljeće ove godine. Osam jednosatnih epizoda prave su eksplozije napetosti, pune neočekivanih prevrata i pamtljivih sekvenci. Uz odlične Matthewa Bomera i Logana Marshalla-Greena u ulogama nepravedno osumnjičenih te Aarona Stanforda u ulozi onoga koji je sve to uzrokovao, u seriji među ostalima gledamo još i Pascale Hutton kao Jayevu djevojku, Violu Davis kao agenticu Jan Marlow te Stevena Culpa kao glavnog progonitelja.

Glumci: Matthew Bomer, Logan Marshall-Green, Aaron Stanford, Pascale Hutton, Viola Davis, Steven Culp
Žanr: akcija

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi
« Zadnja izmjena: 25.07.2014. 10:36:10 maksi »

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: Traveler (2007)
« Odgovor #1 : 04.08.2010. 12:28:01 »
serija je mogla da bude dobra da je nisu unistili :(

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Re: Traveler (2007)
« Odgovor #2 : 04.08.2010. 18:51:44 »
Ujka Sam ugasio sjajnu seriju.. imala je sudbinu kao i Jericho  cry1
iShare, noProfit


Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Re: Traveler (2007)
« Odgovor #3 : 04.08.2010. 19:22:19 »
Ujka Sam ugasio sjajnu seriju.. imala je sudbinu kao i Jericho  cry1

Imala je dve verzije kraja? :D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Re: Traveler (2007)
« Odgovor #4 : 04.08.2010. 21:36:07 »
Verzija da nema zajebancije sa državom i sistemom..
iShare, noProfit


Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Traveler (2007)
« Odgovor #5 : 14.01.2011. 17:05:55 »
Upravo sam pogledao svih 8 epizoda ove serije i mogu reći da je ovo jedna od najboljih serija koje sam ikad pogledao!!! Sad mi je žao što nisu doživeli više od tih 8 epizoda! Preporuka svima koji su voleli Prison Break!!! clapp smileyNO1

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Odg: Traveler (2007)
« Odgovor #6 : 14.01.2011. 22:42:45 »
poskidao sam sve epizode...gledace se ovih dana. hvala za preporuku i za prevode

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Traveler (2007)
« Odgovor #7 : 15.01.2011. 21:50:28 »
Pogledao i ja. Dobra serija, zanimljiva, napeta, ali mi je veliki problem kraj, tj. nedostatak istog.

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Odg: Traveler (2007)
« Odgovor #8 : 16.01.2011. 11:56:54 »
Pogledao i ja. Dobra serija, zanimljiva, napeta, ali mi je veliki problem kraj, tj. nedostatak istog.
bas mi je zao sto nisu zavrsili  cry1

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Traveler
« Odgovor #9 : 22.10.2013. 01:28:43 »
Sjajna serija , Mat Bomer objasnio glumom kao i uvek , jos jedan dokaz da ovakve serije u USA tesko opstaju..onakav prekid serije nisam video jos od KyleXY  >:(
Cycling 4 life

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Traveler
« Odgovor #10 : 22.10.2013. 08:32:21 »
Autor serije je napisao šta je zamislio u nastavku, dešavanja u drugoj sezoni i dao neke odgovore.
http://www.tvguide.com/celebrity-blogs/Closure-19625.aspx

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Traveler
« Odgovor #11 : 23.10.2013. 23:42:00 »
Sjajno  smileyNO1 ehhh kad bi svaki kreator naglo prekinute serije ovako nesto odradeo gde bi nam kraj bio  ;D  :mafija
Cycling 4 life

Tags: