Autor Tema: Upload titlova  (Posjeta: 2725 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tidtrotter

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Upload titlova
« : 24.11.2008. 10:33:25 »
U toku sam gledanja ove serije i vidim da nije kompletna po pitanju titlova.Pokusacu da doprinesem po tom pitanju.S obzirom da gledam dvdrip titlovi nisu bili adaptirani za njega.Sredio sam ih za dvdrip pa me interesuje dali mogu da ih uploadujem ?
« Zadnja izmjena: 23.08.2012. 22:17:38 King Eric »

simac

  • Gost
Odg: Bones season 1
« Odgovor #1 : 24.11.2008. 10:58:52 »
Mozes, ali moras ostavit originalnog prevodioca i svoj potpis naravno za sinkronizaciju ako oces.

Offline babex@24

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
Odg: Bones season 1
« Odgovor #2 : 24.11.2008. 12:01:35 »
Ako ces prevoditi 1 sezonu, obrati se Maksi, posto ona radi malo 3 malo 1 sezonu
pa da ne radite duplo  ;)
Religija razdvaja ljude, vera ih spaja. Verujmo.

Offline tidtrotter

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Bones season 1
« Odgovor #3 : 24.11.2008. 21:43:13 »
Ako maksa procita ovaj post neka se javi na moj e-mail radi dogovora kako nebismo duplo radili posao.
Bio bih zahvalan za bilo koju sugestiju.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Bones season 1
« Odgovor #4 : 25.11.2008. 11:42:12 »
Ako maksa procita ovaj post neka se javi na moj e-mail radi dogovora kako nebismo duplo radili posao.
Bio bih zahvalan za bilo koju sugestiju.


Ja sam tebi zahvalan na trudu!
I zahvalan sam ti što... tako treba da izgleda pitanje nekog ko želi da pomogne!

Hvala ti!

 clapp
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Bones season 1
« Odgovor #5 : 26.11.2008. 22:13:01 »
Dobro da sam pogledao ovaj post. Ja sam taman hteo da sredim titlove za DVDrip. Imam TOPAZ release, ako hoćeš da podelimo posao javi.
Mislim da mi je i druga sezona DVDrip, ne znam tačno jer sam je nabavio od jednog prijatelja, ali snimak je super i nema znakova nikakve televizije, tako da kontam da je sa DVD-a.

Offline tidtrotter

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Bones season 1
« Odgovor #6 : 27.11.2008. 14:02:35 »
Dobro da sam pogledao ovaj post. Ja sam taman hteo da sredim titlove za DVDrip. Imam TOPAZ release, ako hoćeš da podelimo posao javi.
Mislim da mi je i druga sezona DVDrip, ne znam tačno jer sam je nabavio od jednog prijatelja, ali snimak je super i nema znakova nikakve televizije, tako da kontam da je sa DVD-a.

Ono sto sam uspeo da nadjem za 1 sezonu uradio sam, sredjeno je.Trenutno uz pomoc Maxi radim preostale titlove za istu.Sto se tice 2 sezone vida sa Maxi dokle je stigla da neduplitramo posao.

Tags: