Serije > O serijama

Hi-de-Hi!

<< < (3/5) > >>

PeroPljuca:
Nikada nisam pomislila da bi si netko dao truda i preveo jednu tako staru seriju. Dena, puno hvala.

Dena-XO1:

--- Citat: PeroPljuca - 03.09.2021. 00:25:59 ---Nikada nisam pomislila da bi si netko dao truda i preveo jednu tako staru seriju. Dena, puno hvala.

--- Kraj citata ---
Nema na čemu. :) Iskreno, nisam ni ja mislio da ću ikada prevoditi, no godinama sam želio. Uskoro ću postaviti prijevode za 4. sezonu.  drinks

Dena-XO1:
Prevedena 4 sezona.  :)

Malko slabija od 3. Našem dvojcu polako ponestaje ideja. Primjer: u božićnom specijalu (s04e03 - Eruptions) stari je Patridge opet pijan, a bio je i u 1. sezoni (s01e03 - Partridge season). A i prizor s lutkama je vrlo sličan. Zatim drama oko Peggyna žutog sakoa u 6. epizodi... Nažalost, u narednim će sezonama biti sve više ponavljanja.
Navedeni me specijal malko i namučio. Prijepis je rađen za 'sjeckanu' epizodu i ima grešaka (a ima i u drugim epizodama).
Ima jako smiješnih prizora i osjeća se dobra kemija.

Uživajte!  drinks

Dena-XO1:
Prevedena 5. sezona.  :)
Opaske za 4. vrijede i za ovu, no u ovoj su dodani i odbojni prizori snimani 35 mm vrpcom.
Također, posljednji put gledamo jednog od glavnih likova (kasnije će otići još neki), a radnja se i dalje događa u 1959. godini. :facepalm
I možda baš zbog toga nitko od likova ne napreduje. Naredne 4 sezone odvijaju se u 1960. godini.
Nastavljam (nadam se) u 2022.

Uživajte!  drinks

Dena-XO1:
Prevedena 6. sezona.  drinks

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju