Autor Tema: The Nazis A Warning from History  (Posjeta: 2052 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hcpunkoi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
The Nazis A Warning from History
« : 16.08.2013. 15:41:32 »
pozdrav.
jel zna neko u kom programu mogu ove prevode da prebacim u latinicu ili u cirilicu koju gom player prepoznaje. probao sam razne free sajtove za konverziju koje sam nasao preko googla i dobijem samo kvacice, a i kada ga otvorim u "subtitle edit" dobijem isto. serija je super i voleo bih da je kompletiram sa prevodom
hvala

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #1 : 16.08.2013. 16:11:25 »
Titlovi su ispravni, problem je kod tebe. Potrebno da u plejeru staviš da ti čita ćirilicu (F5 - Subtitles - Others - Cyrillic).

Offline hcpunkoi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #2 : 16.08.2013. 16:39:58 »
hvala.
probao sam i to i jos neke varijante koje su mi ranije pomagale ali i dalje dobijam samo Ñàêðèâåíè ó øóìè, òóãäå ¼å ñàäà èñò. Ïîšñêà, i u gom i u zoom playeru :)
nema veze, nacicu u firmi neku masinu koja hoce da procita ovaj kod pa cu da ga konvertujem.
poz


Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #3 : 16.08.2013. 17:47:06 »
Onda imaš neki problem sa windowsom, najverovatnije u podešavanju i izboru jezika.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #4 : 16.08.2013. 17:49:11 »

Dodaj Eastern European

Offline hcpunkoi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #5 : 16.08.2013. 20:37:55 »
hvala ljudi
word mi je ponudio opciju prilikom otvaranja fajla da ga otvori u 'citljivoj' cirilici i to sam preko nekog online konvertora prebacio u latinicu. ako nekom treba ova serija na latinici ili ako je imao isti problem kao ja, sacuvao sam oba pisma u meni vidljivoj formi pa mogu da mu to posaljem na e-mail.
sad cu da se izvrnem i uzivam u ovom, cini mi se, jako dobrom dokumentarcu
btw probacu sa eastern european cisto da vidim da li je to bilo moguce resenje.
poz i hvala jos jednom.

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #6 : 16.08.2013. 20:47:45 »
Koliko mene sjećanje služi, ja sam postavio ovdje kompletne prijevode na latinici, ali ih nema.
 pionir
DD

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #7 : 16.08.2013. 21:36:20 »
Kako ih nema, tvoji su prvi, samo što se ne vidi ko ih je postavio i nema da piše ono "provereno".

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #8 : 16.08.2013. 22:04:11 »
ja ih u operi ne vidim. nema ih. vidim samo titlove od cikapika. ie i chrome ih prikazuju. Ne znam. opera mi u zadnje vrijeme radi probleme.

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: The Nazis A Warning from History
« Odgovor #9 : 17.08.2013. 12:15:23 »
Sad bi trebalo da se vide, prebačeni su prema novom uploudu.

Tags: