Autor Tema: South Park  (Posjeta: 91059 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #450 : 14.11.2014. 20:06:12 »
customer service this is Stiv... Kako sam se smejao hahahahha do suza..... :D

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: South Park
« Odgovor #451 : 14.11.2014. 23:40:49 »
Nakon dosta epizoda koje su bile za smijanje (iako neke ovu sezonu i nisu baš bile za oplakat od smijeha), ova epizoda je bila KRALJEVSKA!  rofl

Jbte led, isprdali su se na Oculus Rift toliko da svako malo upalim zadnju scenu i umirem od smijeha xD


Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #452 : 20.11.2014. 21:50:40 »
Joooj, koja luda epizoda, nasmejao sam se do suza rofl rofl rofl Ova mi je za sad najbolja u sezoni. Randy najveci kralj, kao i uvek  rofl

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #453 : 20.11.2014. 23:25:42 »
 :D Randy,slažem se najjači lik.Kako mi je samo legla epizoda,uff.Humor koji nam svima treba.Daj jošššššš.

Offline Raex

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: South Park
« Odgovor #454 : 21.11.2014. 11:45:04 »
Ja sam stao na 3. sezoni. Sada moram pogledati svih 15.  :o

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #455 : 22.11.2014. 12:53:41 »
The Amazingly Randy rofl
Rendi je posle Kartmena najbolji lik, a ove sezone bez konkurencije. Cock magic mi je najbolja do sada, pa ona sa Lorde iza.

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: South Park
« Odgovor #456 : 22.11.2014. 20:06:14 »
The Amazingly Randy rofl
Rendi je posle Kartmena najbolji lik, a ove sezone bez konkurencije. Cock magic mi je najbolja do sada, pa ona sa Lorde iza.

Najbolje mi je ono natjecanje kada je mora posrat najveće govno xD Ili ona kada je uzrokova samom sebi rak testisa da može pušit marihuanu xD

A s Cartmanom je najbolja epizoda A.W.E.S.O.M.O. xD

I definitivno su posljednje dvije epizode bile vrhunska sprdačina :D

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #457 : 22.11.2014. 21:49:47 »

Najbolje mi je ono natjecanje kada je mora posrat najveće govno xD Ili ona kada je uzrokova samom sebi rak testisa da može pušit marihuanu xD

A s Cartmanom je najbolja epizoda A.W.E.S.O.M.O. xD


Ahaha, te dve sam gledao više puta, stari dobri South Park  smileyNO1 .
Ali tu  A.W.E.S.O.M.O. sam skroz zaboravio, moraću jednom da ponovim neke najbolje epizode, 20-30 barem da izdvojim. "Scott Tenorman Must Die" mi je među najjačim njegovim, carska epizoda.

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: South Park
« Odgovor #458 : 22.11.2014. 23:39:15 »

Najbolje mi je ono natjecanje kada je mora posrat najveće govno xD Ili ona kada je uzrokova samom sebi rak testisa da može pušit marihuanu xD

A s Cartmanom je najbolja epizoda A.W.E.S.O.M.O. xD


Ahaha, te dve sam gledao više puta, stari dobri South Park  smileyNO1 .
Ali tu  A.W.E.S.O.M.O. sam skroz zaboravio, moraću jednom da ponovim neke najbolje epizode, 20-30 barem da izdvojim. "Scott Tenorman Must Die" mi je među najjačim njegovim, carska epizoda.

Ta sa Scottom Tenormanom je brutalna! rofl Najbolja osveta ikada! A A.W.E.S.O.M.O. ti je kad se maskira u robota za Buttersa kako bi ga zajebava, ka i uvik xD

Offline Filip30

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #459 : 24.11.2014. 00:31:19 »
Rendi je izbriljirao u osmoj epizodi, ostao sam bez teksta šta je njima palo na pamet. clapp rofl  rofl  Ova sezona je za sad u rangu njihovih najboljih, jedva čekam sledeću epizodu.

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: South Park
« Odgovor #460 : 04.12.2014. 17:34:37 »
Majke ti Božje, ovo je definitivno NAJJAČA sezona South Parka koju sam pogleda!

Dotaknuli su se svih mojih omiljenih i kritičnih tema:

Spoiler for Hiden:
Prvo u sedmoj epizodi se uhvate zajebavat na Oculus Rift i stvarno je epizoda pamtljiva do boli. Kraj epizode i "Steve" su definitivno nešto što ću milijun puta upalit :D

Zatim prošla epizoda, gdje se sprdaju na Cock Magic xD Jedna od jačih zajebancija (iako nisam ljubitelj Magic: The Gatheringa, Randy jebeni Marsh je epizodu rasturia!

I sad ova, deveta epizoda, gdje se sprdaju na ove kvazi-zvijezde, holograme umjesto pjevača i YouTube komentiranje i gledanje videoigara uz komentare umjesto njihovog "igranja". Definitivno su se pošteno isprdali na te kvazi-zvjezdice, koje bi prodale pizdu i guzicu za slavu i uspjeh!

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: South Park
« Odgovor #461 : 04.12.2014. 20:30:16 »
Meni ona sa "Cock Magic" i nije nesto, Randy dominator i ono kad rece Kartmen five darra?, tu se okinem. :D
Ova sad zadnja, predobra! I vjerovatno nastavak u ovu desetu, koja je i finale sezone je l? Samo 10. epizoda po sezoni, tako procitah nedje, steta..

Ali ipak "The Magic Bush", ta ce mi ostat u sjecanje, vjerovatno jer sam odma provalio sve teme kojima ce da se isprdaju, pa bijah ponosan na sebe..  rofl


Inace, juce mi bijase prvi put da cujem za ovoga PewDiePie-a jer vidjeh najavu za epizodu.. :D
« Zadnja izmjena: 04.12.2014. 20:32:04 wwin »

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #462 : 04.12.2014. 20:34:00 »
Ma ludi su skroz. Odlicna 9. epizoda. Ova sezona je stvarno vrh  ;D

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: South Park
« Odgovor #463 : 04.12.2014. 21:16:55 »
Meni ona sa "Cock Magic" i nije nesto, Randy dominator i ono kad rece Kartmen five darra?, tu se okinem. :D
Ova sad zadnja, predobra! I vjerovatno nastavak u ovu desetu, koja je i finale sezone je l? Samo 10. epizoda po sezoni, tako procitah nedje, steta..

Ali ipak "The Magic Bush", ta ce mi ostat u sjecanje, vjerovatno jer sam odma provalio sve teme kojima ce da se isprdaju, pa bijah ponosan na sebe..  rofl


Inace, juce mi bijase prvi put da cujem za ovoga PewDiePie-a jer vidjeh najavu za epizodu.. :D

Joj, ta Magic Bush mi je jaka zbog Cartmana i Buttersa i zavjere s "autonomnim dronovima" xD  rofl rofl rofl rofl Legendarno! :D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: South Park
« Odgovor #464 : 11.12.2014. 19:19:58 »
What just happened?  clapp

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #465 : 11.12.2014. 23:56:50 »
Vrhunska ova sezona, oplakah zadnju epizodu rofl

Offline Znidy

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 108
Odg: South Park
« Odgovor #466 : 12.12.2014. 21:45:56 »
Kraljevska sezona South Parka. Teško će ovo bit nadmašit dogodine! Naročito kad su u ovu zadnju epizodu ugurali

Spoiler for Hiden:
PewDiePie-a, sprdali se na jadnog Billa Cosbyja xD i na one "bijeli policajac ubio crnca" stvari, Michaela Jacksona jadnoga pokojnoga i tko zna što sve ne :D

Odlična je bila sezona :) Prezadovoljan sam, naročito nakon lošeg početka :)

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #467 : 15.12.2014. 15:37:03 »
Ova sezona je bila kao da mi citaju misli...sve sto bi i ja isprozivao i oni su... a kada sam pre ok godinu dana video da PewDiePie-a igra stick of truth... znao sam da ce ga south park bar negde pomenuti... a ovako nesto nisam ni ocekivao hahahah vrhunska sezona... a ovi povezivanje ep.. mi se najvise svidelo :D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #468 : 08.07.2015. 16:26:30 »
Obnovljeno na još tri sezone. Svaka će imati po 10 epizoda.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #469 : 08.07.2015. 16:53:52 »
lepe vesti lepe.... :D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #470 : 27.07.2015. 21:51:33 »
Premijera 19. sezone je 16. 09. 2015.

Offline crtani filmovi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #471 : 04.08.2015. 23:45:22 »
pozdrav moželi netko ovdje napraviti titlove za bluray sezone od south park-a?

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: South Park
« Odgovor #472 : 18.09.2015. 15:16:21 »
Fino je poceloo, finooo. :D

Spoiler for Hiden:
Hot Cosby, ahahahaha. :D
Tom Brady.
P.C. people!
Kejtlin Dzener hahah. :D


Who's your hero, Cartman?
-Tom Brady.
STAN:  Right, and what does Tom Brady do after breaking the rules?!
CARTMAN:  Deny and subvert.  rofl

« Zadnja izmjena: 18.09.2015. 15:18:22 wwin »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #473 : 01.10.2015. 17:56:59 »
prva epizoda fini uvod za drugu, koja nije normalna, likovi su totalno ludi... sve vreme epizode sam se drzao za srce dok su mi suze isle... :D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: South Park
« Odgovor #474 : 01.10.2015. 23:27:42 »
Druga mi je isto bila predobra, treca mi je slabija, mozda zato sto nisam prepoznao teme kojima su se sluzili u ovu epizodu. :)
Dobra "emotivna" scena, bas dobra.
Dosta se fokusiraju i na ostale likove posebno Rendija, ali moraju ukljucit u ovakve epizode djecake/momke, kako god. :D

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #475 : 02.10.2015. 08:00:31 »
da u trecoj prozivaju taj novi moderan nacin zivljenja u americi... a cuo sam da su ih tuzili neki likovi zbog druge epizode.... :D

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #476 : 05.10.2015. 23:35:02 »
Ne sviđa mi se ovo odavno, ali sada zvanično odustajem, 18 sezona je bilo dosta. Radiju ću nekada možda reprizirati stare epizode. Čak mi ni Cartman u ove tri nove epizode nije bio zabavan.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #477 : 06.10.2015. 08:48:32 »
Čak mi ni Cartman u ove tri nove epizode nije bio zabavan.
Meni se bas zato serija i svidja jer oni sa likovima rade sta god hoce, u poslednjih par sezona rade bum sa likovima... a ne kao u simsonima gde 27 sezona bart je 4 razred i imaju iste fore iz prve sezone...
South park pravi ekstremne promene i ako prodje prodje rizikuju... po gledanosti i rejtingu za sada prolazi odlicno...

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #478 : 06.10.2015. 09:19:12 »
Čak mi ni Cartman u ove tri nove epizode nije bio zabavan.
Meni se bas zato serija i svidja jer oni sa likovima rade sta god hoce, u poslednjih par sezona rade bum sa likovima... a ne kao u simsonima gde 27 sezona bart je 4 razred i imaju iste fore iz prve sezone...
South park pravi ekstremne promene i ako prodje prodje rizikuju... po gledanosti i rejtingu za sada prolazi odlicno...

Meni su The Simpsons i South Park drugacije serije i drugaciji humor,svaka fura svoj fazon...

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: South Park
« Odgovor #479 : 06.10.2015. 10:09:05 »
Dobra epizoda je dobra epizoda, bez obzira  da li u centu pažnje Randy ili Mr. Hankey, božićno govance; Cartmana sam pomenuo čisto onako. Da li vreme u south parku stoji ili epizode imaju kontinuitet, ni to mi nije bitno ako su duhoviti. Meni ovo nisu dobre epizode.

Simpsonove sam voleo i pratio na tv-u davno, ne mogu da komentarišem od 13. sezone na ovamo jer sam pogledao samo nekoliko epizode negde usput. Često vidim komentar da nije to to posle ne-znam-koje-beše sezone, i verujem da je tako. Futuramu, od kreatora Simpsonovih, sam skorije gledao, jedan mi je od dražih crtaća, ali isto ne uspevaju da održe kvalitet do kraja, iako imaju tri puta manje sezona, možda i četiri puta. Family Guy takođe bezvezan ko zna koliko već godina.

Ja radije biram stare dobre (barem su mi tako u sećanju) sezone, jer mi ovo kvari već mlak utisak.

Tags: South Park