Serije > O serijama

South Park

(1/101) > >>

SDF1:

Opis:
Four boys. One f**ked up town.
South Park је američka animirana serija која sе emituje оd 1997. godine.  Autori su Trey Parker i Мatt Stone.
Serija se bavi doživljajima četvorice dečaka i njihovih poznanika u gradiću South Park, u američkoj saveznoj državi Kolorado. Karakteristična je po nadrealizmu, parodiranju, satiri i crnom humoru koji kao temu imaju američku kulturu, tabue te razna aktuelna društvena i politička zbivanja. Humor i poruke serije često su predmet kritika raznih društvenih grupa.

Žanr: animirana, komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia
Oficijalni sajt

Titlovi

Pripremio: Maddox

Canceman:
Kao prvo, pozdrav svima!! Ja sam nov na vasem na forum i nadam se da cemo se lepo slagati :)

Naime, preveo sam prvu epizodu iz 12 sezone ove serije i postavio je na upload!!
Zelim samo da znate da sam ja nov u ovom "poslu", pa se nadam da ce neko preshaltati moj prevod za koji se nadam da je sasvim prikladan!!

Unapred hvala i pozdrav za sve :)

petko:

--- Citat: Canceman - 21.03.2008. 17:39:42 ---...
Zelim samo da znate da sam ja nov u ovom "poslu", pa se nadam da ce neko preshaltati moj prevod za koji se nadam da je sasvim prikladan!!
...

--- Kraj citata ---

Dobrar prevod, svaka cast. Potpisi se na kraju prevoda pa da ljudi bar znaju kome mogu da budu zahvalni  ;)

Canceman:
Hehe hvala! Ako vam odgovara, ja cu i dalje prevoditi South Park!

P.S. Od sledecih epizoda cu se potpisivati! Imacu to na umu :)

Canceman:
Postavljen prevod i za drugu epizodu!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju