Autor Tema: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.  (Posjeta: 32254 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Overflow

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #60 : 23.05.2013. 23:28:23 »
Breaking bad i Game of thrones su najpopularnije serije, ne samo ovde. Zašto čudi što su u vrhu?

Breaking Bad za razliku od GoT vrijedi pogledat .. Znaci, prica se o ovoj sezoni - a ne o "slavi" iz proslosti ..   pijano

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #61 : 24.05.2013. 00:12:55 »
 :om:
Pa hajde reci onda ko će pobijediti. Pretprošle i prošle godine nije ista serija pobijedila. I sad je neizvijesno, gužva na vrhu. :)
GoT pobjeđuje, kao i onda kad je isto tako napuhani Lost pobijedio u zadnjoj sezoni iako su svi pljucali po kraju.
Ali bolje i GoT nego ona druga.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #62 : 24.05.2013. 00:18:25 »
O toj drugoj ja još nisam čuo da neko pljuje. Ko je pogledao prvu sezonu i nastavio, konstantno je oduševljen. I sad jedva čekaju nastavak u osmom mjesecu.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #63 : 24.05.2013. 01:13:07 »
Jeste malo nezahvalno BB ocenjivati kada je 1/2 finalne sezone zavrseno. Npr nisam glasao ni za American horror story jer su zbrzali kraj  ali u kompletu je bila ok sezona sa mnogo boljim pocetkom nego krajem.
Za BB ne sumljam da ce biti odlican kraj serije pa i da budu narednih 8 lose ep. ne mogu generalni utisak prvih 8 ep. upropastiti. Serija je takva da ne moze a da nema ubitacan kraj tako da je BB za mene sigurica da ce se zavrsiti veoma dobro mozda cak i fantasticno i sokantno i da ce zasluzeno biti u top 3 sezona u ovom glasanju ako ne i prva opet.
Ako se GOT zavrsi pre finalnog glasanja verujem da ce odneti pobedu jer ce Kalisi sa trupama i zmajevima napraviti spektakularnu zavrsnicu 3. sezone (indeticno kao i druga sezona kada je zima stigli sa mrtvacima) i ostaviti nas u iscekivanju 4. sezone.  I tu ce svi: "vaaaaaauuuuuuu", "kakva sezona!!!", "najbolja ikada",... A sezona je 5.5-6/10.

Offline zekerijah

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #64 : 24.05.2013. 15:08:29 »
#$%$##""!""!!, kako ne vidjeh Homeland. Ne može se ponovo glasati, jel tako?
Iskreno, i nema više od pet-šest serija za koje bi se moglo glasati.
Hell, Will. We ain't bad men no more. Shit, we're farmers.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #65 : 24.05.2013. 17:01:16 »
Ja glasao za Arrow, Boardwalk Empire, Spartacus - Blood and Sand, The Walking Dead, Top Gear (UK).
Iznenađuje me koliko dobro stoji Arrow  :)

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #66 : 24.05.2013. 17:45:55 »
Obavih i ja građansku dužnost.
Arčer - ne prestaje da me oduševljava, odlična serija. Šteta što je samo 13. epizoda po sezoni.
Boardwalk Empire - Isto jebeno dobra serija koja nastavlja u istom ritmu, čak ova zadnja sezona bolja od prethodnih.
Game of Thrones - Eto, Perkone, ti kažeš 5.6/10, a ja kažem 9/10. I ko je u pravu?! Zavisi ko šta želi od serije. Ova sezona ubija iz više aspekata, čak mi je bolja i od početka, toliko zavrzlama, spletkarenja da poželim da se dohvatim knjige, vjerovatno ću ih negdje i pročitat. Da fali akcije ne fali, samo su se posvetili likovima i njihovim ulogama u dvoru. Uzmi samo primer bračnih zavrzlama - radi moći jedna osoba ispada sin/šurak/ i djed ili šta već. Pazi samo te kohezije. Ponavljam, svako ima svoje mišljenje, i zato kažem da je GoT ubedljivo najjača sezona ove godine. I po nekoj logici bi trebala uzeti ovu laskavu titlu  ;D.
Spartacus - Odlično finale, praćeno odličnim borbama i odličnim krajem. I razlog sasvim normlan, najbolja sezona, iako mislim da bi Endiju bolje legla uloga, da je još uvijek živ.
Utopia - Evo i britanca koji mi se veoma, veoma dopao. Zavrzlame, teorije zavjera, trenutno glavni problem planete (prenaseljenost) + moje omiljeno (strip). Kad se sve to izmućka dobija se ova ljepota. Za koje vjerujem da je trebalo ostati samo na jednoj sezoni.
To je što se tiče mojih glasova.
Eh, uvijek brzam, pa sam izostavio jednu veoma odličnu seriju The Americans - ako uđe u drugi krug svakako ću glasati za nju. FX nastavlja sa odličnim naslovima, keep it up!  smileyNO1

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #67 : 24.05.2013. 21:30:34 »
GOT u ovoj sezoni je gledljiva i u nekim trenucima zanimljiva. Meni je razocarenje serije sto u sustini se nista nije dogodilo izmedju prelaza iz druge u trecu sezonu nego su to privremeno bacili u stranu i posvetili se odvojeno par razlicitim pricama da bi se shvatila i uslo dublje u  neku zajednicku pricu.
Tokom cele druge sezone smo slusali da zima dolazi, pa sam ocekivao da ce u trecoj malo akcenat da se prebaci sa dvorova kraljevskih desavanja na probleme koje donosi zima... A od toga nista nema. Previse mi je zatvorena serija, ne znam, valjda tako mora zbog knjiga ali ako sve prate onda su bar morali za 3 ep. vise da imaju po sezoni jer nije iskoriscen moguc kapacitet da se bolje isprate i druga desavanja.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #68 : 25.05.2013. 12:31:17 »
Trenutni poredak:

GOT             93
BB               89
Dexter         68
Homeland    56
Arrow          55
Fringe         43
TWD           40

Drago mi je da je Arrow uspio ovako visoko,a mislim da Homeland nije tu mjesto.
Toliko o tome da neće biti opet borba između ove dvije rofl 

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #69 : 25.05.2013. 13:10:13 »
Boardwalk Empire
Breaking Bad
Dexter
Doctor Who
Utopia

Offline Phoebe

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #70 : 26.05.2013. 12:16:26 »
Moji glasovi:
Arrow
DA VINCI'S DEMONS
El Barco
Once Upon A Time
Pretty Little Liars

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #71 : 26.05.2013. 12:21:15 »
glasao sam samo za tri serije:
Bates Motel - ona mi se najviše svidjela
H+ digitalna serija - zanimljiv koncept, interesantna priča, kvalitetna produkcija
Wilfred - opet jedina komedija čiju sam aktualnu szonu pratio, volim takav humor

Once, Utopija i AHS malo su me razočarali na kraju, Hanibal nije gotov, GoT i Fringe još nisam ni pogledao, ali u idućem krugu dat ću glas za GoT, sto posto.

Offline nick12

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #72 : 27.05.2013. 00:45:36 »
The Walking Dead
Falling Skies
The Following
Arrow
Haven

 ovo je moj odabir  ;D

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Anketa za izbor najbolje serije u sezoni 2012/13.
« Odgovor #73 : 27.05.2013. 21:34:31 »
Rezultati prvog kruga izbora nalaze se u drugom postu teme, a finalni krug se nalazi u ovoj temi.

Tags: