Autor Tema: The Blacklist  (Posjeta: 86836 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #270 : 30.04.2017. 02:13:58 »
Odlicna premisa izmedju Reda i Kaplanove.
Spoiler for Hiden:
Deluje da Red nije "mnogo" zabrinut zbog svih prljavstina koje Kaplanova otkriva. Mnogo je tu umesanih zvanicnika sa njime da bi on mogao lako pasti. Kaplanova se bori sa vetrenjacama u ovom slucaju.

Jos uvek ne mogu potpuno da nasednem na njenu pricu iz proslosti. Sta ako ne govori istinu, ili ne govori potpunu istinu.

Dok isto tako, vise sam na njenoj strani nego na Redingtonovoj.
Spoiler for Hiden:
Cini mi se da ce je ovoga puta ubiti. Nije obecao Elizabet da nece, sto znaci da ako ona ne moze da ga ubedi da Kaplanovoj postedi zivot, ne moze niko.

Bice zestok kraj sezone.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #271 : 30.04.2017. 09:03:14 »
По мени једна од најквалитетнијих серија , мислим на серије које испоручују по сезони 20 + епизода ...
Утисак сам да кад би још мало подигли квалитет на ситним детаљима да би баш одскочила...
Ред вуче серију, али доста квалитетних ликова, Једна од њих је Каплан очекујем да се сезона заврши нерешено односно да Каплан преживи...
Ко год није досад престо да гледа , разумем да је било разлога  да неко одустане ал да сад одустане не могу разумети...
Иначе спиноф са одгледо превише има шупљине у ситним детаљима и оним мало ситним детаљима , слаб утисак је оставила...
Иначе црна листа има невероватне идеје за епизоде , невероватног глумца са харизмом и штета је да у својим редовима нема још неког ко би водио рачуна о тим ситним детаљима, некад је утисак да је штета због тога...
Али вероватно је и тешко да буде квалитетније , серије које требају у једној епизоди да заврше причу морају бити доста шупље јер једино тако могу да се заврше у 40-50 минута ...
На пример епизода Гробар не могу да се сетим лика нешто Бобит , мислим да је прва сезона 18 или 17 епизода , одлична идеја прича али да би се завршила тако у 40-50 минута мора да буде пуно шупљина , и сад ако се добро сећам тад је Лизи са Редом испитивала наводног брата од Тома , знаш како добра замисао али да то све прикажеш у 40-50 минута не можеш да очекујеш квалитет као што прича на почетку обећава и колико може да донесе...

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Blacklist
« Odgovor #272 : 30.04.2017. 20:14:22 »
a inace je i POI raznio u zadnju sezonu.. haujesnou...
POI je za ovo remek djelo. Ovo je klasični procedural sa nekom pričicom jesam ti ćale nisam ti ćale. Aj malo ovamo, aj malo onamo. Simpatičan je pristup sa Spajderom, i to je to.  ;)
btw, POI ima nešto što Blacklist neće imat. Jednu od najjačih sezona (3 sezona).
« Zadnja izmjena: 30.04.2017. 20:18:17 Red Dragon »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #273 : 05.05.2017. 11:58:18 »
Rade Serbedzija.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #274 : 06.05.2017. 01:23:22 »
a inace je i POI raznio u zadnju sezonu.. haujesnou...
POI je za ovo remek djelo. Ovo je klasični procedural sa nekom pričicom jesam ti ćale nisam ti ćale. Aj malo ovamo, aj malo onamo. Simpatičan je pristup sa Spajderom, i to je to.  ;)
btw, POI ima nešto što Blacklist neće imat. Jednu od najjačih sezona (3 sezona).
pa i nije neka muka vala...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #275 : 08.05.2017. 21:56:10 »
Posto jos nema zvanicne potvrde o 5. sezoni, mislite li da dolazimo do poslednje tri epizode?
Rade me nije odusevio, a i cela epizoda mi nije bila bas kao prethodne..

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #276 : 09.05.2017. 19:07:31 »
bila bi glupost da nema najmanje jos jedne sezone , posrali bi se na svoj rad...

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #277 : 10.05.2017. 02:36:53 »
Ima pozitivnih naznaka da ce biti 5-te sezone.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #278 : 10.05.2017. 13:28:42 »
Uzimajuci u obzir da im spin off nije doneo veliki uspeh kome su se nadali, i meni deluje kao realna peta sezona.
Bar po najavi sledeca epizoda ce biti dobra..

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #279 : 11.05.2017. 18:26:11 »
Obnovljeno za petu sezonu.

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Blacklist
« Odgovor #280 : 17.05.2017. 02:26:13 »
Citat:
Obnovljeno za petu sezonu.

ma ne mogu da vjerujem :o :facepalm

1. sezonu sam odgledala,eto
2. sezonu sam gledala i poslije svake epizode sam se pitala zašto ja to još uvijek gledam i nakon par epizoda sam prestala

Evo me nazad, uzela ovo da nastavim gledati, nestalo mi serija, pa sam pomislila da dam još jednu šansu ovoj, tito dragi, , koja sam ja budala, lijepo kažu "Obnovljena ljubav je kao podgrijan krompir."

Tako, fala VI baš Vi fala, e i da, mense čini kao da svi ovi serijski direktori/scenaristi kad vide da je serija u Q, onda dovedu Famke rofl

ehh sexy lady Gangnam Style lol

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #281 : 20.05.2017. 22:50:47 »
Zavrsena jos jedna sezona, pre svega hvala na odlicnim prevodima.

E sad, neka teorije za nastavak pocnu..

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #282 : 21.05.2017. 09:39:55 »
meni se ova serija dopada, ali ocena finala od 1-5 je 3 , ideja tu i tamo nije loša pod utiskom sam da je dobra sezona , ali smatram da finale ima previse sitnih gresaka, previse propusta a neki su preveliki a neki sitni ali ti sitni su me podsetili na prosecne serije , a za mene je ovo vise od presecne serije , slaba ocena ili da tek kazem dobro zbog nekih prethodnih epizoda i neki delova iz finala kojih je jako malo, cak mi i 3 deluje velika ocena, mozda 3-...
Ajedna veca od ostalih....
Spoiler for Hiden:
Kosti u onom koferu ne mogu biti kosti od , zaboravio sam Mašine majke ,jer tako postaje kontradiktorno , ja volim teorije al ovde mi se nista ne svidja

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #283 : 21.05.2017. 10:36:52 »
Finale je imalo dobru ideju koju nisu toliko dobro sproveli u delo. Medjutim, prva, pretposlednja epizoda je bila mnogo mnogo bolja. Ono sto me nije kupilo je.
Spoiler for Hiden:
Previse susreta Redingtona i Kaplanove. Ne samo u finalu, vec generalno. Toliko puta su se sastali gde se nista nije dogodilo. Na kraju ona pobegne i to je to. Iz ove perspektive deluje da je njen plan od pocetka bio decija igra za Redingtona i da je citava primesa stala u njihov susret na mostu. Drago mi je sto je Red nije ubio, ali nekako i samoubistvo nakon svega je bezveze.

Sve ostalo u finalu mi se dopalo. Agent Resler, Aram, svedocenje.
Spoiler for Hiden:
Mislim da je task fors presao crvenu liniju i postao vise kriminalna organizacija nego anti-kriminalna jedinica. Stalno su se petljali i saradjivali sa Redingtonom ali su uvek uspevali da ostanu na ovoj strani zakona. Sve do sada.

I najbolji deo je dosao na kraju.
Spoiler for Hiden:
Suocavanje Redingtona i Liz. Oca i cerke. Veoma napeto, emotivno i lepo. Boze, pa Redington je ostao bez teksta. Nije mogao da progovori. Jos kada mu Liz kaze da su porodica i da je ona postala ista kao njen otac. Jao.

Sto se tice.
Spoiler for Hiden:
Kofera. Ne znam, ne mislim da su katarinine kosti u njemu. Ali mi je drago sto je Tom umesan, i voleo bih da on ponovo bude negativac u Bleklistu. Voleo bih da vidim obracun njega i Reda.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #284 : 13.12.2017. 23:03:01 »
Gleda neko ovo?
Spoiler for Hiden:
Toliko zamrsise oko kofera da su ubili i Toma.. stara fora..

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #285 : 13.01.2018. 10:37:37 »
gledamo  :o

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #286 : 24.01.2018. 13:22:19 »
Vlada optimizam za nastavak serije iako nema jos zvanicne potvrde. Svidja mi se i deo da nece zbrzati ako ih otkazu..
Citat:
“It’s interesting to not know, and how you write toward that,” Bokenkamp says of penning the final episodes of the season without renewal news. “We’ve decided that we love the characters enough that if, for whatever reason, we didn’t have an opportunity to come back, we just have to find another way to do it, but we’re not going to rush to some ending out of fear that we’re not coming back. We have a story that we’re telling that we really like, and it’s going to take the time it takes to tell it.”

Offline vukadin88

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: The Blacklist
« Odgovor #287 : 24.01.2018. 20:24:28 »
Zasto otkazuju seriju?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #288 : 13.05.2018. 11:42:44 »
Obnovljeno za šestu sezonu.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #289 : 18.05.2018. 16:58:50 »
ух какав крај , сад у свашта могу да поверујем , неки утисак шта год буде ја у то не могу да поверујем....

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #290 : 19.05.2018. 23:33:48 »
Onaj fazon, znam da nista ne znam..

Offline brxxxi

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #291 : 28.05.2018. 21:56:34 »
Spoiler for Hiden:
ja mislim da s obzirom na to koliko su besmisleno zamrsili kolo oko njednog porekla ne bi me cudilo da je red ustvari katarina koja je promenila pol. 🙂 jedino sto potire  tu moju teoriju  je da uradjena dnk analiza nije pokazala da je nas Red satkan od XX hromozoma. Medjutim sve drugo se uklapa taj kostur koji mr. kaplin iskopala bio mogao biti onaj tip kog je Katarina ubila, a mr. kaplin za njom pocitila. E taj tip bi mogao biti red, a da je katarina kata izvukla masu iz pozara pomogla i preuzela pol i identitet svog ljubavnika koga je ubila u kuhinji. Red se boji da ce se otkriti da je iskopani kostur ustvari RED REDINGTON. I jos jedan bitan detalj seti se da je Mr. kaplin pre skoka s mosta regla da je volela reda, a znamo da je ona volela zena i da je bila zaljubljena u masu i njenu mamu katarinu, pa je zato pocitila les za njom. Povrh svega samo je jednom na kratko prikazano kako katarina jase reda u autu, ali redovo lice nikad nismo videli.

Ova moja teorija iskontruisana je 4. marta 2018. koja se nakon emitovanja 22. em 5 sez. pokazala kao delimicno tacna videcemo hoce li i ostalo biti tacno....
« Zadnja izmjena: 28.05.2018. 21:58:15 brxxxi »

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #292 : 28.05.2018. 22:48:06 »
Spoiler for Hiden:
Meni to ne pije vodu, teorija je dobra i mozda bude, ali ne moze ona bas toliko izgled da promeni i da ocelavi  rofl malo se salim ali realno dnk mogu da poverujem odnosno da se podmetnulo ali ostalo ne, e sad ne znam sta da mislim

Offline brxxxi

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #293 : 30.05.2018. 17:41:36 »
Pa vidi ovako.....
Spoiler for Hiden:
Seti se poslednjih reci dugokosog negatiivca povezanog sa Srbima (nazalost).
"Mozes izvoditi medjionicarske trikove koliko god hoces, al' ja znam istinu".... Osim toga Red Redington nikad nije vidjen sa nekom zenom, bilo sta styo bi uradili nakon potvrde da je kostur Red a da odudara od moje teorije vredjalo bi moju inteligenciju (sto ne znaci da nece). Onako kako Red brine za Liz tako brine samo mama :)

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #294 : 31.05.2018. 09:31:40 »
I ja mislim da si u pravu, jednostavno sada se previse stvari poklopilo..
Spoiler for Hiden:
paljenje kosti je moglo da se desi bilo gde, a zapalio je kod caleta..

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #295 : 01.06.2018. 12:05:05 »
ne kazem da nece biti tako al ako bude nije bas da su planirali od pocetka
Spoiler for Hiden:
pa i taj odnos sa caletom ne izgleda mi kao , mislim na sam pocetak a i realno ne bi smelo da bude moguce nesto tako , a postoji slika reja, a sto se tice smrti Keti ja gledam kroz prevod i po  prevodu ne zvuci da se obraca nekom drugom al dobro oni sto prevode ne mogu to bas dobro da urade sigurno je drukcije za onog ko dobr barata engleski i gleda bez prevoda kao domaci,  hocu reci odnosi reja sa najblizim saradnicima ne odaju utiska ni malo mislim od pocetka serije a i kad on posecuje prijatelje pa prica njihove zajednicke price isto poklapa. ali ima dosta koje pokla neku takvu mogucnost uglavnom ako rej nije rej pokopace se malo

Offline vukadin88

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: The Blacklist
« Odgovor #296 : 23.09.2018. 14:12:30 »
Jel se zna kad kreće sezona 6?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #297 : 28.09.2018. 08:42:09 »
Mislim da sam negde video pocetak januara.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #298 : 02.01.2019. 20:27:40 »
Pocinje sutra nova sezona, kao novogodisnji poklon idu dve epizode u dva dana.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #299 : 03.02.2019. 21:59:03 »
Moram priznati da uzivam u ovim epizodama sa sudnicom, bude se lepa secanja na Boston Legal  :majstore