Autor Tema: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.  (Posjeta: 159021 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #120 : 12.03.2014. 17:07:44 »
15 ep stvarno dobra popravljaju se i to velikom brzinom... bilo bi steta sada da otkazu kada su se popravili u sledecoj ep mozda vidimo i neke poznate face... :D :o

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #121 : 12.03.2014. 18:42:49 »
stao sam na 13.ep jer jednostavno vise se nisam moga natirat ga gledam...ali vidim da hvalite ove dvi zadnje ep mozda se i natiram pogledat....  :)
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #122 : 13.03.2014. 00:32:03 »
Pogledana 14.  :)

Ok, sad mislim da znam ko je clairvoyant
Spoiler for Hiden:
Arnim Zola. Biokemičar, jydra, red skull, nacisti. Sa svačime je povezan, a hintovi kroz sve nastavke upućuju na njega.

Asgardijanci. Lorelei  srcesmajli lijepo je da su je uveli. Inače, onaj plavi
Spoiler for Hiden:
alien. Možda Mahr Vehl.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #123 : 13.03.2014. 10:18:45 »
Pogledana 14.  :)

 Inače, onaj plavi
Spoiler for Hiden:
alien. Možda Mahr Vehl.
Spoiler for Hiden:
Moguce moguce bas me zanima ko je on :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #124 : 20.03.2014. 00:21:37 »
Pogledana 15.  :)

Ovo postaje sve bolje i bolje. Marvelovci ubijaju sa PHASE 2 i svim tim filmovima i još ovi koji tek dolaze. Potrudili su se i odlično su sve to povezali. Jedva čekam PHASE 3 tamo za par godina.

Inače, govori se da će 17. epizoda biti povezana sa novim Kapetanom. Vidjet ćemo.

Spoiler for Hiden:
May  :nema: vrlo zanimljivo.


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #125 : 20.03.2014. 09:46:30 »
da da popravili su se bas... nego me nerviraju ove pauze koje prave 2ep tek za mesec dana nova... to mi nije bas jasno :D

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #126 : 03.04.2014. 22:51:04 »
odgledao 16ep i kako je serija pocela sada su i vise nego bolji... Dobra ep. :D

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #127 : 04.04.2014. 07:47:30 »
Ja sam stao na 14. epizodi, popravila se serija skroz. smileyNO1

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #128 : 04.04.2014. 12:51:41 »
Od prosecnog pocetka, preko mlakih epizoda, polako ali sigurno se popravljaju. Dobra je bila ova zadnja epizoda.

Spoiler for Hiden:
Zanimljiv preokret oko Claivoyanta, koliko sam skontao bice da je to ova Victoria Hand. Bice tu svacega do kraja sezone.

Sad furaju do kraja, gotovo je sa pauzama.  clapp

Offline dusan302

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #129 : 04.04.2014. 18:28:58 »
E konacno, a da li se zna je li obnovljena serija za drugu sezonu ?

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #130 : 04.04.2014. 20:32:53 »
Na zalost, za sada jos nema vesti oko druge sezone.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #131 : 04.04.2014. 20:36:46 »
Mislim da sam prije tjedan dana procita nedgi da ce se vjerovatno ukinit..ali poslije ovih par dobri ep nadam se da ce tako ostat ida ce obnovit za 2 sezonu  :)
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #133 : 05.04.2014. 03:25:00 »
Pogledana 16.  :)

Nastavljaju dobar niz i bilo bi stvarno šteta da seriju prekinu. Brad Dourif  ti_si_Bog

Da se osvrnem na Marvelov Phase 2 koji će pomest sve što se tiče stripova i ove godine su definitivno Marvelove. Zadali su velik udarac DC-u kojeg isto volim, ali netko mora biti bolji. Ne sumnjam kako će se DC vratiti i zadati udarac Marvelu kako su to prije radili. No, sad je Marvel na vrhu i drago mi je da to iskorištavaju. Pogledao sam Captain America: The Winter Soldier (2014) i mogu slobodno reći da je ovo jedan od najboljih Marvelovih filmova dosad. I da nema Capa kao lika, ovo bi bio vrlo dobar politički-špijunski triler. Ima referenca na seriju i gore sam napisao da kruže glasine kako će 17. epizoda imati nekakvih poveznica sa novim Capom. E pa sad sam saznao da će se u idućoj epizodi pojaviti jedan važan lik i volio bih da to bude Cap. Možda Black Widow, ona je isto u ovom novom Capu.

Idemo dalje. Quicksilver i Scarlet Witch. Kakav genijalan easter egg, a bilo ih je mnogo kao novi toran Avengera, reference na ostale Avengerse, Stan Lee pa Brock Rumlow (jedan od najvećih neprijatelja Capu). I šećer na kraju od kojeg sam skoro umro. Doctor-jebeni-Strange  ti_si_Bog on mi je jedan od najdražih u Marvelu i ovo me sve navodi da će dobiti svoj film i kasnije se pridružiti Avengersima 3 kad budu u produkciji.

Scarlet Witch  srcesmajli opaka mutantica, vidjet ćemo njezinu ulogu u novim Avengersima.

I na kraju Credist scene
Spoiler for Hiden:
Winter Soldiers iliti ga Bucky.

A sad natrag na Phase 2. Timeline ide ovako...

Iron Man 3 (2013)

Agents of S.H.I.E.L.D.  i epizode 1-7

Thor: The Dark World (2013)

Agents of S.H.I.E.L.D. i epizode 8-16

Captain America: The Winter Soldier (2014)

Agents of S.H.I.E.L.D. i epizode 17-22

Onda dolaze Guardians of the Galaxy (2014), Avengers: Age of Ultron (2015)

Dakle, odlične vijesti za nas fanove jer je ovo stvarno sjajno sastavljeno.

Phase 3 će počet sa Ant-Man (2015) i onda vjerojatno Doctor Strange, novi Thor i Cap te na kraju novi Avengers gdje bi se napokon trebao pojaviti Thanos ili ima nagađanja kako se za treći dio spremaju ekranizirati Civil War  ;D možda i još novog Hulka ubace ili će vjerojatno ići na neke manje superjunake tako da upotpune te sitne rupe i stave sve stvari na svoje mjesto. Ah, divna nas vremena čekaju.

Najviše mi je žao X-Mena i Spidey. X-Meni su pod Century Fox licencom, a Spidey pod Sonijem. Šteta jer u stripovima imaju bitnu ulogu.

Ok, ovo je zadnji put da ovdje pišem o Phase 2 i nadolazećim filmovima. Budem se javljao na ovoj temi http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12229.0.html koja je prigodna za te nove informacije o DC-u i Marvelu kao i ostalim kućama.

A sad si lijepo opet idem pročitat House of M gdje su X-Meni, Doctor Strange i Scarlet Witch.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #134 : 07.04.2014. 01:45:02 »
Hvala na prijevodu, ide ih za sada s dobrim epizodama, nadam se da finale sezone neće biti i finale serije

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #135 : 07.04.2014. 01:49:16 »
Da, to je to. Obavezno pogledajte novog Capa prije ove epizode jer je direktno povezano. Ogroman preokret.



U spoileru koga zanima.
Spoiler for Hiden:
Vezano za Hydru. Vidjet ćete preokret koji će dosta utjecati na cijeli Marvelov univerzum.

Joj, kako će ovo biti dobro. Sad se tek vidi kako je ovo odlično osmišljeno. Pazite ovo. Ming-Na Wen (May) je rekla kako su svima njima na setu prikazali novog Capa prije nego su snimili zadnjih 6 epizoda serije. Kaže “They wanted us to see a rough cut of the film before they handed us the script that comes after The Winter Soldier. Frankly, I was even more confused and more upset. I was just like, "What the hell is going on!?" No other franchise has tried to achieve this, so fingers crossed that it all works out, that it does tie in. For me, I feel like it ties in incredibly well. Marvel and our producers, they're so smart in how they're developing our characters and yet being able to make what happens in that movie affect us.”

Chloe Bennet - “What happens in Cap 2 is what happens to SHIELD on a big level, but it affects our show on a personal level, which is what's so beautiful about the fact that we're a TV show.” As for how different Agents of SHIELD will be after Captain America: The Winter Solider versus before it, Bennet said the series changes, “128 million percent. It will change the feel of our show, yeah.”

Zato, pogledajte prvo Capa i onda novu epizodu ako budete u prilici.
« Zadnja izmjena: 07.04.2014. 02:02:29 Mulder »

Offline dusan302

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #136 : 07.04.2014. 17:16:10 »
Ajoj jedva cekam da pogledam 17 epizodu, bas bi bilo steta da otkazu seriju  :(

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #138 : 09.04.2014. 15:42:15 »
odgledana 17 uuuu totalno napeto jedva cekam sledecu :D

Offline Bobo_NS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #139 : 09.04.2014. 22:44:29 »
Postali su nepredvidivi  :naklon: Mi lajki. Sad me posteno zanima sta ce biti do kraja. Pokusao sam Muldere odgledati Capa ali pirat ocaj, mrzim ih gledati, premijera sutra ovde, a vidim da mi je zafalila uvertira.

Offline CracK

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • League Of Legends
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #140 : 10.04.2014. 15:14:06 »
Odlicna 17-ta epizoda :D

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #142 : 10.04.2014. 20:16:46 »
Ja se za sad suzdrzavam od gledanja 17. epizode dok ne odgledam Captain America: The Winter Soldier, najverovatnije ove subote, da ne pokvarim sebi uzitak, posto se epizoda direknto nadvezuje na film. Jedva cekam da odgledam i jedno i drugo  clapp

Offline dusan302

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #143 : 10.04.2014. 23:37:24 »
Ajoj kakva epizoda jedva cekam nastavak, bice stvarno steta ako otkazu seriju

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #144 : 11.04.2014. 01:24:41 »
Pogledana 17.  :)

Epizoda je stvarno puno bolja ako prvo pogledate novog Capa.

Malo je reći da sam uživao kako su to sve lijepo spojili.
Spoiler for Hiden:
Fury nije mrtav tako da se ne brinite  ;D Hydra. To se odmah znalo zbog Capa kojem je Red Skull glavni neprijatelj i on je jedan od glavnih u Hydri kao i Zemo, Baron Strucker i Viper. Garett nije Clairvoyant. Pojavila se teorija da je Ward trostruki agent što bi mi osobno bilo glupo. Ubio je onda svoje to jest nama su prikazali kako ih je ubio, a možda su nešto smislili tako da su nas prevarili. Sad je sve bitno u detaljima pa se tako sjetite zadnje pogleda između Warda i Coulsona kad Ward odlazi sa Garettom i baš su nam usporeno prikazali kako se Ward okreće prema Coulsonu i pogleda ga. Je li tu možda ima nečeg više? Je li to znak da je on zbilja trostruki agent.

Zanimljiv intervju http://marvel.com/news/tv/2014/4/8/22302/exclusive_brett_dalton_on_agent_wards_new_role_in_marvels_agents_of_shield.

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #145 : 11.04.2014. 16:28:35 »
Spoiler for Hiden:
Šta mi uradiše sa Wardom!!!!  :'(

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #146 : 13.04.2014. 16:11:40 »
Posle odlicnog Captain America: The Winter Soldier filma odgledao sam i ovu 17. epizodu. Veoma zanimljiva epizoda.

Spoiler for Hiden:
Veliki preokreti, vise se ne zna ko za koga radi. Sad je pao S.H.I.E.L.D. i bas me zanima sta ce biti dalje sa ekipom.

Jedva cekam sledece epizode.  clapp

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #147 : 14.04.2014. 10:38:00 »
@deadsun
istina ziva. poslije 17-e ep. sam ostao skroz konfuzan (mislim na tvoj spojler) . nadam se da nece upropastit sve sto su napravili do sad, jer sa ove zadnje 3 ep. su se definitivno izvukli i izgradili sasvim dobru pricu.
soulwax, zahvaljujem!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline FixXxer

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #148 : 14.04.2014. 16:43:40 »
Eksta je serija,a ja hteo da odustanem na 5,6 epizodi. Tacno bi se za*ebao da sam odustao :D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #149 : 14.04.2014. 17:41:17 »
Definitivno vredi gledati ovu seriju, lepo se uklapa u ceo ovaj Marvel's Cinematic Universe. Inace kad su vec najavili ponovni cameo Furyja i Marije Hill u seriji, voleo bih da se makar u slicnoj meri pojave i likovi iz serije u nekim od buducih filmova (ne racunam Coulsona, koji je u filmovima maltene od samog pocetka). Sad sve zavisi kako ce se likovi iz serije dalje razvijati i kakvu ce ulogu igrati u daljim dogadjajima.