Autor Tema: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.  (Posjeta: 158808 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Re: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #30 : 26.09.2013. 00:34:25 »
A volio bi vidjeti Wolverinea! I onda Hawkeyea! On mi je kralj..
A od negativaca, Dr. Dooma, Lokia.. :)

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #31 : 26.09.2013. 00:51:16 »
Znaš da je to teško  ;D

Onda bi trebali dovesti Hugha kao Logana, a to je gotovo nemoguće. Rekli su da će biti manje poznatih superherja/villaina, ali isto su dali naznaku da će se pojaviti netko iz Avengersa. Hawkeye lako moguće. Loki je već moguć, zašto ne.

A evo, već se sad pojavila teorija oko Tahitia to jest Wakande ;D jer je Phil rekao kako je bilo magično, a Wakanda je zemlja T'Challae (Black Panther), a on kasnije postaje Avengers. On mi je dosta cool i volio bih ga vidjeti. Samo, kad izaberu nekog glumca za tog i tog superheroja, morat će se tog držati za ostale filmove.

Zbilja imaju dosta opcija zbog svih tih silnih reference. Zašto ne Hidra i nacisti. Kad su spomenuli doktora Erskiena, odmah su se referirali na Capa i Hidru. U crtiću su ih jako dobro napravili.

Promo za iduću epizodu.


Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #32 : 26.09.2013. 01:17:12 »
Pa vidi se da se ima dosta novca za produkciju. Neko je poredio ovo sa Arrow. Ovo je nekako veselo dok mi je Strela mracna. Kako god gledace se obe serije.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #33 : 26.09.2013. 01:23:26 »
Imaju para, ali teško će dovesti neku zvijezdu. Jer sve poznatije superheroje glume glumci koji zarađaju jako puno i imaju pun raspored. Eventualno kao cameo uloge. To bi bilo dobro. RDJ kao Iron Man kao cameo  ;D i tu bi im on uzeo para i para. Đubre

Sad zamislite da za finale sezone dovedu Ruffala da glumi Hulka. Za to bi im tek trebalo para  rofl rofl

U serijskim okvirima to je dosta dobra produkcija i daleko od toga da neće biti nekih poznatih superheroja/villaina, ali ovi glavni čisto sumnjam. Nadam se da sam u krivu.

Da, Marvelovci su ti uvijek veseli i otkačeni. Sve je ludo kod njih. Čista uživancija kako kod stripova, tako kod većine njihovih filmova. Ali kad ti je ozbiljno (borbe, odnosi između likova) onda se stvarno prime posla.

Uglavnom, serija ima dosta velik potencijal.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #34 : 26.09.2013. 01:30:34 »
Bas bih isto voleo da dovedu nekog poznatijeg kao sto su capt.america,hulk ili iron mana,bas mi se svidja sto su ubacili extremis nakon iron man-a 3,da se povezu u prici,tako da ocekujem cameo ili guest u nekim epizodama,nije valjda da su toliko pokvareni da traze mnogo para da se pojave.

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #35 : 26.09.2013. 01:31:17 »
Pilot je smesan.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #36 : 26.09.2013. 01:55:01 »
Ne znam šta da kažem. Kao neko ko ne prati stripove (što ne znači da se ne razumem) uzeo da odgledam očekujući zezanje, akciju, pegle, lepe glumice. Donekle jedna tačka je ispunjena. Ovo ostalo... Previše blago, poput neke obične cia/fbi/detektivske priče kojih ima gomila i koje ne pratim.

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #37 : 26.09.2013. 03:44:30 »
Mulder se bas nalozio na seriju, a serija je malo bolja od prosecnog CIS-da.
Evo neko ko se razume u comic i te stvari kaze koji su problemi ove serije, a ima ih mnoooogo u sto se ja slazem.

Ko se nije subscribed-ovo na ovaj kanal neka obavezno to uradi.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #38 : 26.09.2013. 03:55:52 »
Mulder se bas nalozio na seriju, a serija je malo bolja od prosecnog CIS-da.

Pilot epizodi sam dao ocjenu 7/10, a moj entuzijazam iz postova je zato što sam fan stripova.

Evo neko ko se razume u comic i te stvari kaze koji su problemi ove serije, a ima ih mnoooogo u sto se ja slazem.

Ko se nije subscribed-ovo na ovaj kanal neka obavezno to uradi.
Ovakvi bezobrazni komentari gdje se generalizira ti ne trebaju. Postoji na tisuće fanova i vjerojatnost da se svi slažu je ravna nuli. Ali eto, tvoja rečenica "neko ko se razume u comic i te stvari" ti je samo poslužila da mene spustiš, a ja sam i sam fan stripova te sam sasvim dovoljno načitan. Naravno da se svi fanovi neće složiti, ali to ti ne dopušta da ovako bezobrazno generaliziraš.

I onda kad ne znaš svojim argumentima, daješ link na nešto. Tak da mi nemoj prodavat neke fore s kojima misliš da ćeš uspjeti nešto napraviti. To kod mene ne prolazi. Nisam ti ni nametnuo mišljenje već si rekao svoje kao što sam ja svoje tako da ne znam čemu ovaj tvoj zadnji komentar. Izvoli, ovdje ima sasvim dovoljno dobrih rasprava http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12229.0.html

I onda mene ideš ovako spuštat. Srami se.

7/10 ocjena, a komentar je sam po sebi energičan jer volim ovakve zabavne stvari. Što ne znači da sam zaslijepljen da ne mogu vidjeti o kakvoj se kvaliteti radi.

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #39 : 26.09.2013. 04:10:00 »
Opa znaci jutros si se klanjao koliko je dobra epizode, a sad samo 7/10 znaci uspeo sam da te spustim na zemlju.
Samo da te podsetim da si za pilot epizodu serije Under the Dome dao 7.5/10, a svako je posle druge epizode batalio seriju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #40 : 26.09.2013. 04:28:29 »
Opa znaci jutros si se klanjao koliko je dobra epizode, a sad samo 7/10 znaci uspeo sam da te spustim na zemlju.

Evo posta http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,16628.msg329509.html#msg329509

Kao ljubitelju stripa meni je ovo bilo drago što vidim, ali to ne znači da sam trebao dati visoku ocjenu. Što bi onda tek rekao na komentare o Dallasu i sličnim serijama koje gledam. Mislio bi da je to meni odlično, a nije. To mi je guilty pleausre koji je toliko loš da je zabavan. Shield ipak to nije, ali nije ni nešto za što mogu reći da je jako dobro/odlično. To ne znači da ne mogu uživati.

Ili Baywatch recimo  ti_si_Bog

Samo da te podsetim da si za pilot epizodu serije Under the Dome dao 7.5/10, a svako je posle druge epizode batalio seriju.

I kakve veze ima Under the Dome s ovime. Kao prvo, dao sam joj toliku ocjenu, ali svaka epizoda mi je bila lošija i pratio sam dalje. Tebe to znači muči. To što ja mogu pratit loše serije. Naravno da mogu, uživam u takvim serijama.

A ovo boldano je laž koju si upravo izmislio samo da tebi ide u prilog. Dakle, ti sad upravo lažeš pred cijelim forumom jer nije svako odustao od serije. Naravno, trebaš pažljivo pročitati tu temu.

Idemo sad dalje. Ti ne znaš smisleno razgovarati pa ovako bezobrazno generaliziraš i spuštat ljude s ovakvom rečenicom pa da ponovim "Evo neko ko se razume u comic i te stvari". Sad uzmeš tisuću fanova, ma ne treba tisuću. Evo, neka bude 100 fanova i daš im da pogledaju prvu epizodu ove serije. Vjerojatnost da se svima ne svidi je ravna nuli, a ne da ih ima 100 koji su pogledali već ih dosad ima na tisuće i tisuće.

Sad dok si shvatio što je generaliziranje, sad će ljudi shvatiti da si jedan lažljivac što sam i pokazao gore s onim boldom. Slobodno neka se svako uvjeri u to. I da si puniš svoj ego s onim linkom gore koji tebi kakti ide u prilog. Već te vidim kako tražiš nešto što će ti pomoći i našao si fana s kojim se slažeš, a samim time zaboravljaš da ima nas fanova kojima se ovo sviđa.

Ti si upravo ovo počeo s tim generaliziranjem s kojima ništa ne postižeš nego sam te uhvatio kako izmišljaš stvari samo da bi sugovornika spustio.

Ja otkad sam na ovom forumu, to nikad nisam radio. Nikad nisam na taj način izmišljao stvari o nekome i onda koristio samo da bi meni išlo u prilog, ali to su radili ljudi protiv mene, upravo ovdje. I uvijek sam na to pokazivao gdje se točno laže i izmišlja. Ti sad spadaš među te ljude. A forumaši ovo sad vide.

I molit ću moderatore da ovo ne brišu. Kad me netko uhvati u laži ili nađe moj post gdje nešto izmišljam, povlačim se. Jer mi je fascinantno kako se uvijek netko nađe i počne izmišljati neke stvari. Ja samo ne znam jel se to radi namjerno ili se ne čita pažljivo. Ja bih rekao i jedno i drugo  :om:
« Zadnja izmjena: 26.09.2013. 04:31:34 Mulder »

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #41 : 26.09.2013. 05:03:53 »
 rofl rofl rofl a dobro si me nasmejo, zbog togo si ti maskota ovog foruma jer uvek iz rukava izvuces neki argument pa makar on nemao nikakve veze sa serijom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #42 : 26.09.2013. 05:19:11 »
Kontradiktoran si. Ti si prvi izvukao Under the Dome, a nema veze s temom i sad koristiš ad hominem. Pokazao sam pred svima što si napravio. Pa ja točno znam kako se upravo osjećaš u ovoj raspravi.

I nisam maskota već dvorska luda.  :)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #43 : 26.09.2013. 08:01:50 »
Radnja pilota je malo mlaka, ali se da gledati.
Spoiler for Hiden:
GLupo mi je jer nema puno poznatih heroja, tomu sam se nadao.
Mrzim lopatare i limune

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #44 : 26.09.2013. 09:29:33 »
Meni paše pilot, pogotovo reference na MU i filmove, koji su "prethodili" seriji.

Svi oni koji očekuju poznatije superheroje, neka pažljivo prouče naslov serije, inače ih očekuje veliko razočarenje ( iako se i ja nadam nekom zanimljivijem gostovanju ;) ) :P

Offline nikola987

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 70
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #45 : 26.09.2013. 12:21:04 »
Mene je pilot odusevio. Jedino lose je to sto sam svaki prethodni trailer odgledao pa sam dosta znao, ali ipak  :naklon:

Ipak vidim da je ova serija povukla dosta hejta (ovde i ne toliko) ali na imdbu i slicnim...
Ljudi su izgleda ocekivali breaking bad od prve epizoda (btw kad sam vec kod bb, ljudi treba da se sete da je bio smor celu prvu i veliki deo druge sezone).

Sobziorm da je whedonova serija nema sanse da bude prost procedual, iako sve njegove serije pocinju tako, i baffy, i dollhouse, i firefly.
« Zadnja izmjena: 26.09.2013. 12:22:54 nikola987 »

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #46 : 26.09.2013. 14:44:08 »
http://mojtv.hr/magazin/9866/svi-vole-marvelove-agents-of-shield.aspx

I rejting od 4,6 - govore dovoljno..

Slažem se s Mulderom. Meni je serija extra. A tko voli, nek' izvoli. Kome ne valja, nek' ne gleda.  drinks
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline dowla87

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 641
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #47 : 26.09.2013. 14:47:30 »
http://mojtv.hr/magazin/9866/svi-vole-marvelove-agents-of-shield.aspx

I rejting od 4,6 - govore dovoljno..

Slažem se s Mulderom. Meni je serija extra. A tko voli, nek' izvoli. Kome ne valja, nek' ne gleda.  drinks

+1 :juhu:

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #48 : 26.09.2013. 14:52:28 »
Ljudi su izgleda ocekivali breaking bad od prve epizoda (btw kad sam vec kod bb, ljudi treba da se sete da je bio smor celu prvu i veliki deo druge sezone).

Cekaj , sta je bio smor 1. i 2. sezonu ??? :facepalm :facepalm ahahahahahaha , ooooooo Grci i demokratijo  :-X

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #49 : 26.09.2013. 15:03:52 »
Svi oni koji očekuju poznatije superheroje, neka pažljivo prouče naslov serije, inače ih očekuje veliko razočarenje ( iako se i ja nadam nekom zanimljivijem gostovanju ;) ) :P
Očito da je pojedincima i to teško. Kako bilo, postavio sam moj srpski prevod, a evo da vidite koji superheroj se napalio da gostuje u seriji.



Kapetan Hamer, dragi moji. To dobijete u Vedon-Tančareon kombinaciji.

Što se tiče serije - videćemo. Kolson je stvarno dobar, ona mala "Nadolazeća plima" nije loša, ostali su dosta bezlični. Naročito Ficsimons. Ženski deo Ficsimonsa se neprestano krevelji, kao da je u devetom nebu, a onaj drugi - inženjer - je, naravno, Škot ili Irac. Eto vam Skotijeve zaostavštine na delu.

I na kraju, šta svira u svim francuskim stanovima i sobama? Naravno - Edit Pjaf. To je bilo poprilično jadno za Vedon-Tančareonove. Dobro, dobro, mogli su da stave i Moris Ševalijea!

8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #50 : 26.09.2013. 19:51:32 »
Pogledao pilot.


Poželjno je prvo upoznati se sa delom Marvela  ;D


Ja sam mislio da je organizacija S. H. I. E. L. D. loša i to punih 30 minuta iako sam pročitao opis  :facepalm Jednostavno, gledajući pilot takav sam utisak stekao.


Bilo mi je čudno što vidim Robin iz HIMYM  :o


Pilot je dobro odrađen, samo što se na početku baš primetio CGI, ali kasnije su se popravili  ;D


Hvala na prevodu  smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #51 : 26.09.2013. 20:27:11 »
Gorane, ne treba se upoznati materijom. Ja sam gledatelj serije. Ne kužim taj argument da netko mora pročitati knjige i stripove da bi skužio film/seriju. Taj zadatak pripada autorima, ako oni nisu dobro prenijeli, onda je to njihova greška, i njihova odgovornost ako su nešto ekranizirali na loš ili dosadan način.
Naravno, ne govorim o ovome, nego općenito.
Mrzim lopatare i limune

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #52 : 26.09.2013. 20:30:28 »
hvala na prijevodu, sviđa mi se ova serija, zasad

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #53 : 26.09.2013. 20:38:39 »
Gorane, ne treba se upoznati materijom. Ja sam gledatelj serije. Ne kužim taj argument da netko mora pročitati knjige i stripove da bi skužio film/seriju. Taj zadatak pripada autorima, ako oni nisu dobro prenijeli, onda je to njihova greška, i njihova odgovornost ako su nešto ekranizirali na loš ili dosadan način.
Naravno, ne govorim o ovome, nego općenito.
Ovdje je potrebno ako želiš znati sve. Oni koji nikad nisu čitali, mogu normalno pogledati seriju, ali neće skužiti sve one hintove na stripove i njihovu radnju.

Whedon ti je i sam velik fan stripova, pogotovo Marvelovaca i već u pilot epizodi imaš dosta referenci na neke stripove/događaje/likove.

To sam već napisao kad sam pogledao pilot epizodu pa pogledaj. Kao za za onog doktora Erskiena kojeg su spomenuli, a on je bio važan za Super Vojnike 40-ih godina (Captain America) i bio je važan za Hidru (nacistička organizacija) u kojem je Red Skull, a on je glavni neprijatelj Capu.

Dakle, već u prvoj epizodi imaš reference na filmove/stripove. Ili pogledaj samo onu scenu kad spominju Tahiti koji je vezan sa Coulsona.

Zato sam tu ja da spominjem te reference i objašnjavam ih  ;D a vi slobodno možete pratit.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #54 : 26.09.2013. 20:42:54 »
SLažem se ja da je korisno to, samo mislim da mi netko ne bi trebao soliti pamet što nisam pročitao, kako su donedavno članovi znali raditi za seriju "Igre prijestolja". Bacat ću pogled na tvoje opise kad pogledam seriju :). Ja sam jedino skužio referencu na film "Osvetnici". :)
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #55 : 26.09.2013. 20:49:02 »
Ma naravno, nitko ti neće soliti pamet niti siliti na nešto  :)

Na kraju krajeva, svako ovo može mirno pratiti bilo da je čitao ili nije čitao stripove. Samo je nama veći gušt kad vidiš referencu na neki strip  ;D mene ti to veseli. To inače volim u knjigama kad vidim da se netko referira na nešto ili u nekim drugim serijama.


Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #56 : 26.09.2013. 20:51:22 »
Limune, nisam solio pamet i nisam mislio da treba svaki strip od Marvela pročitati i da svaki film treba pogledati, već da si prosto upoznat šta je sve to.


+  zadnja dve Mulderova rečenica  smileyNO1 smileyNO1


Uvek potrefi srž  ;D

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #57 : 26.09.2013. 20:55:42 »
SLažem se ja da je korisno to, samo mislim da mi netko ne bi trebao soliti pamet što nisam pročitao, kako su donedavno članovi znali raditi za seriju "Igre prijestolja".
U pravu si za Igru prestola! Kad ih se samo setim... Na kraju su dobili svoj "spojler fri" forum, koji niko ne posećuje.

rofl
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Bobo_NS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #58 : 27.09.2013. 13:31:30 »
Shepherd Book  ti_si_Bog  ;D

Ima mi dobar humor, volim Whedon-ove stvari. Dobar pilot, nastavlja da se prati.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #59 : 27.09.2013. 16:07:29 »
Meni je extra,vrhunski je odrađen pilot,samo da nastave ovako :naklon:

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!