Autor Tema: Rectify  (Posjeta: 38795 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Rectify
« Odgovor #30 : 13.01.2014. 13:57:09 »
Post obrisan jer sam dao pogrešan datum početka sezone. Ispravan datum je niže.
« Zadnja izmjena: 07.03.2014. 00:53:01 Silvio »
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Rectify
« Odgovor #31 : 13.01.2014. 21:24:20 »
Hvala Silvio na najavi. Mogao bih baciti i oko na tu seriju što kreće sledeći mesec.
iShare, noProfit


Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: Rectify
« Odgovor #32 : 14.01.2014. 13:59:01 »
Odlična serija!

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Rectify
« Odgovor #33 : 07.03.2014. 00:56:40 »
Premijera 2. sezona je 19.6.2014. To je sada službeno objavljeno.

Ne u četvrtom mjesecu kako sam se ja nadao. Pobrisao sam taj moj prethodni post da ne bih ljude pogrešno navodio.

Prevest ću onda 2.sezonu preko ljeta kako budu izlazile. Tada će biti gotove sezone serija koje trenutno prevodim, pa je u tom smislu kasniji početak povoljan. I samo u tom smislu.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline pele

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 295
  • Spol: Muški
Odg: Rectify
« Odgovor #34 : 10.04.2014. 20:08:31 »
Odgledao je ponovo i bas,bas dobra serija.Neko je napisao da je dobra serija za one koji vole serije "gde se nista ne dogadja".Dobar opis.Volim takve serije gde prica polako tece i uvlaci sve vise.Gde se ne dogodi svaki cas nesto bombasticno,a opet se zapitas - vec proslo 45 min?(iako se "nista ne dogadja)",daj jos jednu ep.!,pa jos jednu...jedva cekam jun i nastavak.hvala prevodiocu

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Rectify
« Odgovor #35 : 11.04.2014. 01:53:01 »
Ja nikad nisam pogledao poslednju 6-u epizodu... Laptop mi je bio crk'o nakon 5-e, kasnije nisam imao neku zelju da skidam, odlucio sam kad bude blizu nova sezona(sedmicu-dve ranije) da odgledam ispocetka lepo sve... Ima serija materijala, za sada sporo ide, ali isla je i BB sporo u prvoj sezoni :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #36 : 16.06.2014. 17:41:09 »
Još malo  navijacica


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Rectify
« Odgovor #37 : 18.06.2014. 16:40:20 »
U svakom slucaju serija koja ima ozbiljan potencijal da bude novi BB...

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Rectify
« Odgovor #38 : 20.06.2014. 12:48:12 »
Sad mi nije jasno, je onda išla prva epizoda noćas?

Pa nigdje nisam našao da ima za skinuti ???
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Rectify
« Odgovor #39 : 20.06.2014. 13:10:12 »
Išla je epizoda sinoć, ali ni ja nisam uspio nigdje pronaći.
To je mali Sundance Channel, vjerojatno zasad nitko nije ripovao. Da je neko CBS smeće već bi bilo 97 verzija.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Rectify
« Odgovor #40 : 20.06.2014. 14:30:16 »
Evo, pojavilo se.
Danas se gleda ;D
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Rectify
« Odgovor #41 : 20.06.2014. 15:16:03 »
odgledao sinoc pilot, sta znam, nit' smrdi nit' mirise

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Rectify
« Odgovor #42 : 20.06.2014. 19:15:51 »
Išla je epizoda sinoć, ali ni ja nisam uspio nigdje pronaći.
To je mali Sundance Channel, vjerojatno zasad nitko nije ripovao. Da je neko CBS smeće već bi bilo 97 verzija.

Jel' se moze znati da li ces prevoditi 2.sezonu?

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Rectify
« Odgovor #43 : 20.06.2014. 20:56:11 »
Išla je epizoda sinoć, ali ni ja nisam uspio nigdje pronaći.
To je mali Sundance Channel, vjerojatno zasad nitko nije ripovao. Da je neko CBS smeće već bi bilo 97 verzija.

Jel' se moze znati da li ces prevoditi 2.sezonu?
Hoću. Pa napisao sam gore:
"Prevest ću onda 2.sezonu preko ljeta kako budu izlazile. Tada će biti gotove sezone serija koje trenutno prevodim, pa je u tom smislu kasniji početak povoljan."

Prevest ću S02E01 kad izađe engleski transkript, jer kad radim na sluh bude puno grešaka i onda  poslije moram raditi ispravak titla.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Rectify
« Odgovor #44 : 20.06.2014. 21:30:35 »
Silvio, postoji transkript. Poslao sam ti na PM.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #45 : 22.06.2014. 16:56:46 »
Pogledan prvi nastakak druge sezone  :)

Izgleda da će ova sezona prema traileru, a i prema ovo prvoj epizodi biti u revenge stilu
Spoiler for Hiden:
Ted mi je i dalje najantipatičniji lik, ali upravo iz razloga što ima ono nešto što je odvratno i pokvareno. To se opet najbolje vidjelo u onoj sceni u bolnici pa kad ga Amantha ugleda. Daniel kad se oporavi, vjerojatno ide u osvetu. Prvo verbalno, ali vidjet će da nejde to tako lako. Bit će svega u ovoj sezoni.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #46 : 01.07.2014. 16:38:09 »
Pogledana druga  :)

Dosta bolja od prve. Ted u elementu. Sad mi je svaka scena s njim užitak za gledanje. Trenutno najzanimljiviji lik ove sezone. Sad se samo pitam je li možda previše u fokusu, a to bi značilo da će se nešto dogoditi s njim do kraja ove sezone. Imam dojam da njegov lik sve više propada i postaje previše opterećen sa Danielom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #47 : 17.07.2014. 16:22:21 »
Pogledana treća i četvrta  :)

Dvije najbolje epizode u seriji, pogotovo četvrta Donald the Normal. Daniel odlično okarakteriziran u toj epizodi i svi njegovi problemi su lijepo izašli na vidjelo. Pogotovo kad krene na put ili kad se vrati dom navečer i napravi ono.

Amantha je isto bilo odlična. Svidjele su mi se scene s knjigama. Prvo u trećoj black swan, a u četvtroj potraga za pravdom.

Ted isto u elementu. Našao je svoj ispušni ventil, ali vjerujem da se ubrzo vratiti na staro i da će ga opet nešto udariti u glavu te će biti još luđi. Jedva čekam zadnju epizodu kad bi to sve trebalo eskalirati.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #48 : 21.07.2014. 23:32:02 »
Peta epizoda najbolja u seriji. Meni je prva sezona bila vrlo dobra, ali ova sezona je uhvatila sjajan ritam i ima puno veću radnju koja mi paše.

Stvarno bi mogao do sutra gledati pustolovine Daniela jer je to serija postala. Kao putopis novog čovjeka koji istražuje kao da ima 15, 16 godina, a opet toliko čudno i bizarno. Briljiraju ove sezone, a tek smo na polovici.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Rectify
« Odgovor #49 : 26.07.2014. 19:28:49 »
Hvala na prevodima i za drugu sezonu Silvio. clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #50 : 10.08.2014. 20:37:39 »
Pogledana šesta i sedma.

Već mi je glupo govoriti da mi je druga sezona puno bolja od prve, ali sad ću reći da je ovo najbolja sezona ove godine poslije True Detectivea i jebeno mi je drago što će imati nešto više epizoda nego prva sezona.

Ted je u ovoj sezoni uz Daniela najbolje prikazani lik. Barem lik prema kojem se najviše mijenja mišljenje.
Spoiler for Hiden:
Samo onaj dio kad je opet vidio da mu žena razgovara sa Danielom, odmah je rekao da je trudna. Toliko je opsesivan, a onda pogledajmo situaciju u 7. epizodi kad nije mogao reći i senatoru ono što mu je šerif rekao. Da je Ted bio zlostavljan. Prešao je preko toga i rekao da je izmislio na kraju. Da je priznao i išao tužiti, njihova mama bi pukla, a njegova žena još gore. Cijela zajednica kakva je bi ogovarala godinama. To bi bio glavni pečat na ono što je stvarao sve ove godine i što želi. Želi biti uspješan, imati dijete i kontrolirati sve oko sebe. I ipak, nije mogao jer zna bez obzira kaj bi Daniel otišao natrag u zatvor da bi to bio veći udarac za njega nego za Daniela.

Amantha u 7. epizodi  ;D prvo u dućanu s onim tipom malo neugodna scena pa u autu sa frendicom, kasnije kod Teda i onda saznaje ono što ćemo tek vidjeti u 8. epizodi koju jedva čekam vidjeti.

Daniel i scena sa walkmanom. Kako mu je indirektno zaprijetio, a i skužio je to Jared. Kasnije sa Treyom kod Georga najzanimljivija scena i opet smo saznali nešto, a opet ne možemo reći sa sigurnošću što točno. Nisam očekivao ovakvog Daniela u ovoj sezoni, ali ne bi me trebalo čuditi što će se dogoditi u finalu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #51 : 14.08.2014. 20:27:39 »
Pogledana osma  :)

Baš sam se nadao kako će Ted saznati gdje je Tawney bila. Onda bi opet bio kaos. Još jedna u nizu sjajnih epizoda. Sad je i stariji Ted saznao što se dogodilo. Sigurno mu je senator rekao i to se vidi kad dolazi kući i kreće prema Danielovoj sobi dok ovaj sluša ono što je govorio prije 20 godina i radi "lutku". Bliži se finale, svi polako pucaju.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Rectify
« Odgovor #52 : 17.08.2014. 20:43:11 »
Postavio sam titl za S0209. Kao i inače. Ali nisam kao i inače uradio i WEB-DL sinkronizaciju. Ne mogu sada, za par dana ću to.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Rectify
« Odgovor #53 : 17.08.2014. 22:16:06 »
Podesio sam za WEB-DL.

Wow  :o Sjajna epizoda. Sjajna serija. Oduševljen sam ovim.

A hvala tebi Silvio na sjajnim prevodima.  smileyNO1

Offline Vladika

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 37
Odg: Rectify
« Odgovor #54 : 17.08.2014. 23:40:20 »
Slazem se... odlicna serija. Iznenadjujuce dobra. Mislio sam da ce biti spora k'o trabant i da ce da smara... ali ovo je sjajno.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Rectify
« Odgovor #55 : 19.08.2014. 11:40:03 »
Hvala, djdusko.

Serija je obnovljena za 3. sezonu
Piše da vjerojatno 6 epizoda koje će se emitirati u 2015. godini.

Finale tekuće 2. sezone je u noći četvrtak na petak. Probat ću završiti titl već u subotu.

idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #56 : 20.08.2014. 01:37:51 »
Pogledana deveta  :)

Ted oduševljava ove sezone. Sjajno odglumljeno. Baš sam se zabrinuo za Tawney
Spoiler for Hiden:
dosta joj je svega. Već sam mislio da će počiniti samoubojstvo jer od lika kojeg to ne nikad očekivao, uglavnom napravi, a ona je sv to držala u sebi.

Još samo jedna epizoda ove sjajne sezone.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Rectify
« Odgovor #57 : 24.08.2014. 07:36:23 »
Veliko hvala Silvio  :naklon: :volim

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Rectify
« Odgovor #58 : 25.08.2014. 06:38:38 »
Upravo pogledao finale, dvaput  :)

Ok, ova priča oko ubijene djevojke ide puno dalje od onoga što nam je predstavljeno u prvoj sezoni pa sve do ovog finala. U drugoj sezoni je priča postala puno više opširnija, a kako će tek biti u trećoj sezoni.
Spoiler for Hiden:
Senator sigurno dobiva veću priću u trećoj sezoni. Ne bi me čudilo da ima prste u vezi te djevojke. Nešto je previše tu čudno što se vidjelo između Daniela i njih dvoje. Neka vrsta zataškavanja ja lako moguća pogotovo što će ovo već biti treća sezona da se bave s ubojstvom i to će tek tu postati glavna radnja. Cijelo vrijeme je to bio nekakav okvir za Daniela i njegovu slobodu te način ponašanja van zatvora, ali sad ovo postaje puno direktnije. Senator, uh, smrdi tu nešto. I ono što je zanimljivo, Daniel je spomenuo još nekog, a to je nekakav Christopher. Još se više priča produbljuje. Mislim, ovo su fantastično napravili kako su nas od prve sezone odbacili od ubojstva pa sve do finala druge sezone da bi sad bili skroz povezani s tim ubojstvom s kojim će se pozabaviti u punom smislu u trećoj sezoni. I na kraju Georgeovo tijelo u rijeci.

Highlight definitivno Danielova prisjećanja na taj događaj. Briljantna sezona.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Rectify
« Odgovor #59 : 01.09.2014. 19:51:54 »
Ova druga sezona mnogo bolja od prve (iako mislim da im im nije trebalo 10 epizoda). Zadnja epizoda još jednom odlična. Radujem se nastavku.