Autor Tema: Silver Surfer  (Posjeta: 2542 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Silver Surfer
« : 24.04.2013. 17:23:11 »

Opis:
Kada planetu Zenn-La napadne Galactus, svemirsko biće opsjednuto željom da utaži glad proždirući planete krcate životom, čovjek imena Norrin Radd pokušava pregovarati s njim kako bi ga zaustavio. Nudi se da mu pomogne u traganju za planetima koje može jesti, a dana njima još nije niknuo život. Galactus prihvaća njegovu ponudu, daje mu svemirske moći, ukoni mu sjećanje na ljudskost i tako stvori Srebrnog Letača. Letač mu je vjerni sluga sve dok mu sukob sa zlim Thanosom ne probudi sjećanje na rodni planet i voljenu Shallu Bal. Nakon što obrani Zemlju od Galactusa, Letaču je dozvoljeno da ode kući, ali otkrije da je ljutiti Galactus pomakao Zenn-La u nepoznati kutak svemira.

Žanr: animirana, znanstvena fantastika, akcija
Kanal: Fox Kids Network
Premijera: 7. veljača 1998.
Glasove posudili: Paul Essiembre, Tara Rosling, Gary Krawford, John Neville, Elizabeth Shepherd, Aron Tager, James Blendick, Valerie Buhagiar, Denis Akiyama, Jennifer Dale...

IMDb
TVDb
Wikipedia
TVRage
ShareTV
TV.com
Marvel - besplatno gledanje


Titlovi

« Zadnja izmjena: 24.06.2015. 02:15:02 Goran88 »
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Silver Surfer
« Odgovor #1 : 29.06.2013. 19:58:13 »
Prijatelj mi je ovo prevodio i meni slao da prepravljam tehničke greške. Zbog ovog ili onog razloga epizode koje fale su prevedene, ali izgubljene. Tako da je ovo sve od mene što se tiče uploada.


Na nekim stranicama se spominje sezona 2, za koju su napisani scenariji, ali nije snimljena zbog nečijeg bankrota.
Mrzim lopatare i limune