Autor Tema: The Ice Cream Girls  (Posjeta: 2549 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
The Ice Cream Girls
« : 21.04.2013. 11:51:16 »

Opis:
Zasnovana na istoimenom romanu, priča prati dve tinejdžerke koje su u leto 1995. optužene za ubistvo učitelja. Sedamnaest godina idu drugim putevima i vode različite živote. Sada su primorane da se suoče u zajedničkoj istoriji.

Žanr: drama, triler
Kanal: ITV
Godina: 2013.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 19.09.2017. 12:06:45 maksi »

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: The Ice Cream Girls
« Odgovor #1 : 21.04.2013. 12:54:02 »
Dodao sam prijevod 1. epizode.

Ovo je krimić-ljubić. Ne znam što će prevagnuti, jer tek trebaju izići preostale 2 epizode mini-serije, niti sam čitao roman (a i da jesam, ne moraju se držati knjige kao pijani plota). Zasada je pola-pola.
Vidjet ćemo, pogledat ću i prevesti ostatak. Ja navijam da ode u pravcu Accused na koji me na momente podsjeća (iako je usporedba nepoštena, Accused je stvarno vrhunska serija, ovo ne može ispasti tako dobro). Ali ako i ispadne neki eksploatacijski chick-flick u stilu Danielle Steel ... ima i to svoju publiku.

idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: The Ice Cream Girls
« Odgovor #2 : 06.05.2013. 23:43:32 »
Uploadao sam prijevod 3. i zadnju epizodu mini serije.

Radi i za HDTV.XviD-AFG. Nisam stavio u opis, jer sam mislio da ne radi, ali sada sam probao ... i radi.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline tachijana

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 53
  • Spol: Ženski
Odg: The Ice Cream Girls
« Odgovor #3 : 14.02.2017. 18:19:46 »
Nisam znala sve do danas da postoji serija po ovom romanu, koji sam procitala odavno i mogu reci da je dobar. 
Silvio, hvala puno za prevode :)

Tags: