Autor Tema: Black Sails  (Posjeta: 56810 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Black Sails
« Odgovor #150 : 28.02.2016. 02:05:09 »
Sustigao sam sve epizode konacno, i ova sezona, njen pocetak, mi se jako dopada. Najvise od svih. Radnja se lepo razvija. Jedino Crnobradi ostavlja na mene mlak utisak, ali i nema dovoljno dobro napisanih scena, pa se nadam da ce se popraviti.

Rekao bih da je ovo najpotcenjenija serija na televiziji trenutno.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Black Sails
« Odgovor #151 : 02.03.2016. 20:28:33 »
Pogledana šesta  :)

Borba  srcesmajli

Spoiler for Hiden:
odmah sam počeo razmišljati tko bi mogao pobijediti. Kapetan Flitn je fikcijski lik i glavni u seriji, a Kapetan Crnobradi stvarni lik koji nije umro u takvoj borbi. Mislio sam da će na kraju Kapetan Vane zaustaviti što se i dogodilo, ali nisam mislio da će ga napasti. Uglavnom, pokazalo se koliko je Crnobradi superioran u odnosu na druge.

A tek finalna borba kako će izgledati. Samo neka izgrade plan.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Black Sails
« Odgovor #152 : 09.03.2016. 04:16:07 »
Pogledana sedma  :)

Fak fak fak, zbog ovog volim piratske filmove/serije. Sad je i službeno. Black Sails je u samom vrhu piratskih serija/filmova.

Silver je napokon postao Long John Silver. Ajme kakva scena. "My name is John Silver and I've got a long fucking memory"

A tek kraj i razgovor između Kapetana Flinta i legendarnog stvarnog lika, Woodesa Rogersa koji je inače bio lovac na gusare i on je najzaslužniji za kraj zlatnog doba piratstva.

Kako želim da ovo traje dugo. A sad si idem uzeti dvd iz kolekcije i pogledati ovu verziju http://www.imdb.com/title/tt0069229/ nisam dugo gledao, ali Orson Welles je bio odličan kao Long John Silver. Arr arr.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Black Sails
« Odgovor #153 : 19.03.2016. 22:48:05 »
Pogledana osma  :)

Jebena epizoda.
Spoiler for Hiden:
Oslobađanje Rackhama pa su priveli Kapetana Vanea. Silver sve kontrolira s onom na brodu. Jedino dosadne scene su sa Elenor i onom drugom. Previše zauzimaju minuta.

Sad zadnje dvije epizode i napokon borbe.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Black Sails
« Odgovor #154 : 22.03.2016. 14:25:34 »
Pogledana osma  :)

Jebena epizoda.
Spoiler for Hiden:
Oslobađanje Rackhama pa su priveli Kapetana Vanea. Silver sve kontrolira s onom na brodu. Jedino dosadne scene su sa Elenor i onom drugom. Previše zauzimaju minuta.

Sad zadnje dvije epizode i napokon borbe.
da li si pogledao 8.
Spoiler for Hiden:
nemrem vjerovat da se Vane dao objesiti. svaki tren sam čekao da netko navali iz mase i spasi ga... jel to trebalo tako biti ili su se počeli furati na Game of Thrones

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Black Sails
« Odgovor #155 : 22.03.2016. 16:06:20 »
Pogledana 9. ep. ...
Koja odlična serija!
Iako, Mulder...
Spoiler for Hiden:
za borbu ćeš se izgleda morat još malo strpiti. Još traju pripreme.  ;)


Btw, tko li stavi onaj titl za (mislim) 7. ep.?! Prijevod stanovitog Glena... užas živi.
Kako nitko nije primijetio te rečenice, doslovno prevedene od riječi do riječi, a bez smisla - nije mi jasno.  ??? Dovoljno je pročitati prvih 10 linija, odmah se vidi "raskoš stila"  :\) .

EDIT:

da li si pogledao 8.
Spoiler for Hiden:
nemrem vjerovat da se Vane dao objesiti. svaki tren sam čekao da netko navali iz mase i spasi ga... jel to trebalo tako biti ili su se počeli furati na Game of Thrones

A propos, to je 9. :) .
A odgovor na tvoj spoiler:
Spoiler for Hiden:
ako misliš na povijesnu ličnost Charlesa Vanea - nije baš tako bilo. Na kraju doduše jest visio, ali pod skroz drugačijim okolnostima.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Black Sails
« Odgovor #156 : 22.03.2016. 18:49:05 »
Morat cu pogledat taj otok s blagom koji je predlozio Milder :)
Pojest ce me neizvjesnost

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Black Sails
« Odgovor #157 : 22.03.2016. 21:50:13 »
Odlična deveta. Među boljima u seriji.

da li si pogledao 8.
Spoiler for Hiden:
nemrem vjerovat da se Vane dao objesiti. svaki tren sam čekao da netko navali iz mase i spasi ga... jel to trebalo tako biti ili su se počeli furati na Game of Thrones

Evo, taman ti je BlackQ odgovorila. A zanimljivo je da
Spoiler for Hiden:
je u stvarnosti Rackham isto visio, ali prije Vanea dok je Crnobradi umro u bitci.

Pogledana 9. ep. ...
Koja odlična serija!
Iako, Mulder...
Spoiler for Hiden:
za borbu ćeš se izgleda morat još malo strpiti. Još traju pripreme.  ;)
Pripreme traju cijelu sezonu  ;D al neka, vidio sam promo za finale i očekuje nas stvarno epski okršaj pa da vidimo koliko će se u tom finalu držati stvarnih događaja.

Kapetan Vane je rekao istinu kad kaže "These men who brought me here today do not fear me. They brought me here today because they fear you. Because they know that my voice, a voice that refuses to be enslaved, once lived in you. And may yet still. They brought me here today to show you death and use it to frighten you into ignoring that voice. But know this. We are many. They are few. To fear death is a choice. And they can't hang us all."

I onda Billy kaže "The resistance in Nassau is now under way."

Odlična scena koja opisuje i današnji svijet.

Morat cu pogledat taj otok s blagom koji je predlozio Milder :)
Pojest ce me neizvjesnost

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Uh, imaš na desetke ekranizacija. Rađe pročitaj knjigu koja je bezvremenska pa onda pogledaj neke bitne ekranizacije.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Black Sails
« Odgovor #158 : 23.03.2016. 07:31:27 »
Uh, imaš na desetke ekranizacija. Rađe pročitaj knjigu koja je bezvremenska pa onda pogledaj neke bitne ekranizacije.

uf ! teško mi je čitat knjige. odmah zaspim. a nemam baš ni vremena... ali probat ću, dat ću sve od sebe
ako ti kažeš da je knjiga bolja od filmova

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Black Sails
« Odgovor #159 : 27.03.2016. 01:34:02 »
Samo ukratko - odličan kraj sezone!  :naklon:

Jedva čekam četvrtu...  ;D
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Black Sails
« Odgovor #160 : 28.03.2016. 01:26:51 »
Aaaaa ko ce docekati sad
Jedna od najboljih epizoda

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Black Sails
« Odgovor #161 : 28.03.2016. 15:03:26 »
fantastično finale....
svaka čast !!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Black Sails
« Odgovor #162 : 29.03.2016. 01:06:16 »
Uistinu fantastično finale!!!

Sad se vidi da je ovo serija o Silveru i što se vidi koliko se promijenio. Odlične borbe, taktika na vrhuncu i za iduću sezonu
Spoiler for Hiden:
vjerojatno španjolci a Flint vs Sviler ostavljaju za sami kraj kako je bilo i u knjizi. I potraga za blagom.

Offline cesc1308

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Black Sails
« Odgovor #163 : 31.03.2016. 21:48:03 »
Pozdrav ekipa . Serija mi se sve vise i vise svida . Zanima me samo hoce li biti prijevoda zadnje epizode ? Nadam se da hoce . Inace svaka cast za trud , odlicni ste  clapp

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Black Sails
« Odgovor #164 : 02.04.2016. 23:12:23 »
Pogledah sve iz treće sezone..serija je ubica. Samo me one dve male lasice nerviraju.
iShare, noProfit


Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Black Sails
« Odgovor #165 : 04.04.2016. 10:10:10 »
Još jedna serija koja mi je promakla!
Bacam se na gledanje.
 smileyNO1

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Black Sails
« Odgovor #166 : 20.07.2016. 20:03:31 »
Četvrta sezona biće finalna sezona.

Emitovaće se u toku 2017. godine.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Black Sails
« Odgovor #167 : 21.07.2016. 09:32:41 »
Četvrta sezona biće finalna sezona.

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Black Sails
« Odgovor #168 : 21.07.2016. 12:06:47 »
Steta ako opet bude samo 10 epizoda.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Black Sails
« Odgovor #169 : 08.09.2016. 20:47:29 »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Black Sails
« Odgovor #170 : 04.10.2016. 19:38:46 »
Premijera finalne četvrte sezone je 29. 1. 2017.

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Black Sails
« Odgovor #171 : 08.10.2016. 01:30:30 »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Black Sails
« Odgovor #172 : 06.02.2017. 11:12:43 »
Odlican pocetak finalne sezone. Silver se zaista razvio u fantasticnog lika. Sa druge, konstantan sukob Flinta i Bilija daje seriji jako dobru dozu napetosti.

Black Sails je jedna od najpotcenjenijih serija na televiziji.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: Black Sails
« Odgovor #173 : 09.02.2017. 16:30:07 »
kad se samo setim da sam bio blizu odutajanja, najviše zbog nedostatka vremena.

Uhvatio sam nešto vremena, i mogu reći da sam odustao da bi to bila najveća greška.

Serija je vrhunska svaka pohvala.

Ja sam je pogledao za tri dana sve što je izašlo.

Što je neko u postu naviše napisao, i ja se slažem da je najnepravednije zapostavljena serija na tv-u.

Hvala na prevodima, i topla preporuka.  drinks

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Black Sails
« Odgovor #174 : 10.02.2017. 20:15:51 »
Može malo objašnjenje - šta znači da je serija "potcijenjena/nepravedno zapostavljena (na televiziji)"? Da ima lošu gledanost, ne dobiva nagrade, nije razvikana, šikaniraju je kao Star Trek prije 7-8 godina na HRT-u... ili nešto sasvim deseto  :ne-zna ?


I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: Black Sails
« Odgovor #175 : 10.02.2017. 20:57:48 »
Može malo objašnjenje - šta znači da je serija "potcijenjena/nepravedno zapostavljena (na televiziji)"? Da ima lošu gledanost, ne dobiva nagrade, nije razvikana, šikaniraju je kao Star Trek prije 7-8 godina na HRT-u... ili nešto sasvim deseto  :ne-zna ?

Evo ti jedan primer ovde kod nas na "PO"

Tema serije je iskomentarisana na samop šest strana. I opšte u javnosti je slabije, nepravedno doživljena.


Uporedi sa nekim drugim serijama koje su popularne. I ja sam bio blizu da odustanem...

 :volim smileyNO1

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Black Sails
« Odgovor #176 : 10.02.2017. 21:04:23 »
Kratko i jasno, nema toliku gledanost koliku zasluzuje.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Black Sails
« Odgovor #177 : 10.02.2017. 22:44:32 »
A to.
Pa... nije žvaka za seljaka.  :ne-zna
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Black Sails
« Odgovor #178 : 10.02.2017. 23:21:42 »
To i jeste i nije tacno. Nije zato sto vecina serija zavisi od gledanosti i rejtinga. Samim time, gledaoci drze sudbinu serije u svojim rukama. Dok, konkretno kod BS, cetiri sezone su recimo zadovoljavajuce ali ne bih se bunio i za jos koju.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: Black Sails
« Odgovor #179 : 11.02.2017. 11:54:48 »
A to.
Pa... nije žvaka za seljaka.  :ne-zna

Slažem se :D  :volim   drinks

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Tags: