Općenito > Pomoć

Kako trajno zalijepiti titl?

(1/4) > >>

skalice.united:
Skinuo sam film s datotekom .mkv i titl .srt i kad idem gledati na Philips Ambilight Spectra TV prikazuje mala slova koja se jedva vide, a ne može se nikako povećati na TV-u. Zanima me zna li netko neki program koji može povećati titl i zalijepiti na .mkv video?

Ja imam program za povećanje slova za .avi fileove (AVIAddXSub), koji u roku minute zalijepi titl, ali nemam za .mkv ili .mp4 fileove. Gledao sam svugdje i još nisam našao nešto slično kao AVIAddXSub koji brzo zalijepi titl, pa ako netko poznaje neki brzi program kao AVIAddXSub bilo bi super.

Commandoguru:

--- Citat: skalice.united - 09.04.2013. 11:19:01 ---Skinuo sam film s datotekom .mkv i titl .srt i kad idem gledati na Philips Ambilight Spectra TV prikazuje mala slova koja se jedva vide, a ne može se nikako povećati na TV-u. Zanima me zna li netko neki program koji može povećati titl i zalijepiti na .mkv video?

Ja imam program za povećanje slova za .avi fileove (AVIAddXSub), koji u roku minute zalijepi titl, ali nemam za .mkv ili .mp4 fileove. Gledao sam svugdje i još nisam našao nešto slično kao AVIAddXSub koji brzo zalijepi titl, pa ako netko poznaje neki brzi program kao AVIAddXSub bilo bi super.

--- Kraj citata ---

Nisam siguran, no mislim da u FormatFactory imaš opciju ubacivanja titla u video, a on sljaka sa svim mogućim formatima.

MilanRS:
AVIAddXSubs ne lijepi titl nego ga samo ubaci u .avi. Zato to ide brzo. I taj titl se na daljinskom može uključiti i isključiti.
Koliko vidim, nova verzija programa omogućava isto i za mp4 i mkv. Isprobaj. http://aviaddxsubs.blogspot.com/
Trebalo bi da postoji format titla koji podržava ugrađeni plejer a da taj format omogućava i opis titla, tj. vrstu i veličinu slova, boju, položaj...

donrile86:
I mene zanima kako da zalepim titl na .mkv ili .mp4 fajl, ali mislim da to ne moze sa AVIAddXSubs. Cini mi se da to pise i na njihovom sajtu. Jel postji neku drugi program za ovo, neka alternativa...?

Aleks@:
A što bi lepio titl na .mkv kad može lepo da se umuxuje u mkv kontejner i da bude deo fajla, a može da se gasi po potrebiili da ubaciš i titlove na više jezika.


Nabavi MKVToolnix. Freeware je.


http://www.videohelp.com/tools/MKVtoolnix

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju