Autor Tema: Van Wilder (2002)  (Posjeta: 979 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Van Wilder (2002)
« : 01.04.2013. 17:34:12 »

Opis:
Van Wilder (R. Reynolds) najpopularniji je student na koledžu Coolidge. Studira već sedam godina i živcira svoga oca Vancea (T. Matheson) koji želi da mu sin napokon postane odgovoran. Vance stoga odluči uskratiti Vanu novac za školarinu ne bi li ga naučio pameti.
Međutim, mladić smisli način kako doći do novca organizirajući lude zabave uz pomoć svoga novog asistenta Taja Mahala (K. Penn). Vanov uspjeh privuče novinarku studentskog lista Gwen (T. Reid), djevojku budućeg liječnika Richarda (D. Cosgrove), koja odluči istražiti sve u vezi superpopularnog Vana...

Izvor: MojTV

Žanr: komedija
Zemlja: Njemačka, SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 92 minuta
Režija: Walt Becker
Scenarij: Brent Goldberg, David Wagner
Glumci: Ryan Reynolds, Tara Reid, Tim Matheson, Kal Penn, Teck Holmes, Daniel Cosgrove, Deon Richmond, Alex Burns, Emily Rutherfurd, Paul Gleason...

IMDb

« Zadnja izmjena: 28.01.2016. 00:12:31 nebojsa66 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Van Wilder (2002)
« Odgovor #1 : 09.11.2015. 17:50:24 »
Jedna od onih zabavnih komedija koja je uspjela dobiti onaj šarm kao slične komedije iz 80-ih. Nije sad nešto vanserijski, ali solidan film za zabavu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Van Wilder (2002)
« Odgovor #2 : 27.07.2016. 01:19:54 »
Joj gledao sam sva ova sranja prije jedno 4-5 godina. Sve moguće Američke pite, čak i one užasne spinoffove. A pite su mi prve mislim tri bile i dobre, ovo također mislim da mi je prvi bio dobar. Ali onda ono što slijedi, ajme majko. Ovdje su se pak odmah u drugom nastavku promijenili svi glumci i to je bio blagi užas. Stvarno bi me trebao netko udariti u glavu da počnem ponovno gledati ovakva sranja. A bilo ih je još...

Tags: