Autor Tema: Lulu - Bankrøverens kone aka Lulu & Leon  (Posjeta: 1721 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Lulu - Bankrøverens kone aka Lulu & Leon
« : 29.03.2013. 13:02:22 »

Opis:
Svet zločina je misteriozan i smrtonosan, pogotovo kad je viđen očima jedne obične domaćice. Ova serija nam otkriva svet danske mafije sa Lulu i Leonom, potresnom pričom o nasilju, podmićivanju, i uzdizanju jedne žene u najviše krugove kriminalne organizacije njenog muža. Nikada ranije niste gledali ovakvu porodičnu dramu!
Lulu je divna majka dvoje dece koja vodi skroman život. Ima frizersku radnju u predgrađu, brine o deci, i voli Leona, njenog muža sa kojim je deset godina. Ali, njoj nije poznato da je njen savršeni život služi njenom mužu za pokrivanje njegovih kriminalnih delatnosti.
Dok se Lulu bori da oslobodi Leona iz zatvora, biva prisiljena da nastavi njegov posao u podzemlju i da izlazi na kraj sa opasnom mrežom gangstera, kurvi i korumpiranih policajaca. Ova opasna situacija se dodatno komplikuje njenim manjkom iskustva, i šovinističkim, muškom rukom zavođenim redom u svetu organizovanog kriminala.
Da bi zlo bilo veće, ona susreće korumpiranog policajca po imenu Patrik Smit, i bez obzira na svoj bes, ona se zaljubljuje u njega. Ona mora da izađe na kraj sa svojim složenim osećanjima i još složenijim prilivom novca, koga rešava tako što pozajmljuje isti od prodavca polovnih automobila po imenu Memet.

Žanr: krimi, drama
Uloge: Lene Maria Christensen, Lars Brygmann, Nicole Johansen

IMDb
TVDb

« Zadnja izmjena: 17.08.2014. 17:14:31 maksi »
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Lulu - Bankrøverens kone aka Lulu & Leon
« Odgovor #1 : 29.03.2013. 13:51:46 »
Ako neko bude izrazio želju za gledanjem serije i za eng. prevodima(ne znam kakvog su kvaliteta), nek se javi, poslaću link.
iShare, noProfit


Tags: