Autor Tema: Battlestar Galactica  (Posjeta: 124160 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Battlestar Galactica
« Odgovor #540 : 08.02.2015. 20:03:24 »
Usprkos svim svojim manama, meni i dalje najbolja sf serija.
Odgledao je 3 puta i svaki put mi je bila odlična.


So say we all

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Battlestar Galactica
« Odgovor #541 : 08.02.2015. 20:16:48 »
Manama.. ko je su to mane.. nema ih.. BSG jedna jedina..
iShare, noProfit


Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
Odg: Battlestar Galactica
« Odgovor #542 : 09.02.2015. 11:45:37 »
A šta je sa serijom Farscape? :)
Iako znam da se ne mogu porediti (kao što se ni žene ne mogu porediti) meni je ona ipak milija :)
:murija:

Offline Roma

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
Odg: Battlestar Galactica
« Odgovor #543 : 28.06.2015. 20:32:29 »
Procitala sam negde (mislim wikipedia) da se sprema film. Je li neko negde nesto nasao?

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Battlestar Galactica
« Odgovor #544 : 22.04.2020. 17:44:22 »
Konačno da odgledam Galaktiku. Ostaviću ovdje spisak za buduće generacije koje budu planirale da gledaju ovu seriju, pravi put, hronološki građenu priču.

I. Mini serija

II. Sezona 1

III. Sezona 2 do 17 The Captain's Hand, naglasak na 10 epziodu Pegasus koja traje 56 minuta. Tako da gledajte da nađete ovu produženu verziju

IV. Film Razor (produžena verzija) obično izadnje je 81 minut, produženo 101...
Razlog zašto ovaj film treba gledati ovdje na ne na kraju treće sezone kada je emitovano je vrlo jasan. Hronološki ovom filmu je tačno ovdje mjesto. Imam 2 upozorenja što se tiče ovog filma. A to je u zadnjih 10 minuta, treba ugasiti zvuk i/ili prevod kada hibrid uhvati ruku od Shaw, traje nekih 20tak sekundi. Bukvalno dok joj ne pusti ruku, to vam je znak da nastavite gledanje. I nakon toga je kada čujete This is Red One come in..., dok se ne prenese poruka. I to je to. Nisu veliki sopileri ali eto mogu malo narušiti naraciju treće sezone. Kome to ne smeta, može gledati film normalno.

V. nastavak sezone 2 od 18 do kraja sezone.

VI. Web epizode The Resistance Koje povezuju prazninu između finala druge sezone i početka treće.

VII. Sezona 3 (epizoda 9 Unfinished Business produžena verzija 70 minuta) Sve ove produžene verzije se mogu naći na svim Blueray izadnjima. Nisam siguran koje verzije DVD izadnja imaju i ako ih imaju.

VIII. Vraćamo se ne Razor i one 2 situacije ako niste odgledali, sad je vrijeme.

IX. Sezona 4 od 1 do 11 epizode

X. Web epzidoe The Face of the Enemy

XI. Nastavak 4 sezone od 11 do 15 (12 epizoda A Disquiet Follows My Soul je produžena verzija 53 min)

XII. Film The Plan

XIII. Nastavak 4 sezone do kraja  -  epizode Islanded In a Stream of Stars i Daybreak su produžene verzije  62 i 150 min

To je to što se tiče gledanja svega što se izašlo vezano za ovu seriju. I vjerujem da je ovo najbolji način i smjer kojim treba poći.

Što se tiče same serije sem par epizoda koje su bile prazan hod (što je i logično kod ovakvih serija) nemam ni jednu drugu zamjerku. Sve je ispalo odlično. Još jedan prikaz da je čovjek sam sebi najveći neprijatelj.

Šestica melem za oči. I nikako nisam mogao svariti glumca što glumi Lee Adaamu, nikako.

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Battlestar Galactica
« Odgovor #545 : 22.04.2020. 19:20:37 »
Najbolja Space SF serija.Atmosfera,priča,likovi ... sve mi je bilo odlično.Potpuno sam bio uvučen i navučen dok sam je gledao.

Nije tema,ali takođe preporuka svima za SF seriju  12 majmuna koja je čini mi se prošla nezapaženo a odlična je takođe.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tags: