Autor Tema: Pomoć i pitanje  (Posjeta: 2998 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline leonardab

  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
Pomoć i pitanje
« : 08.11.2008. 23:55:39 »
Molio bi ako mi neko od cijenjenih članova može pomoći.Naime strašno me interesira serijal csi bilo koji Las Vegas,Miami..Nije bitno.Kako se u zadnje vrijeme dosta loše postavljaju (vidio sam da je danas tek izašao za treču epizodu Las Vegas a ja ga imam več tjedan dana ali ga nisam stavio na site jer je trebao neke male prepravke i vidim da se u nekim stvarima razlikuje od postavljenog)sam sebi prevodim serije, razne dokumentarce i neke stvari za koje nema prijevoda.Interesira me jedna stvar kad završim prijevod izgube mi se slova č i ć.Zanima me kako se postiže da da ta slova ostanu takva a da se ne promjene.Inače prevodim s engleskog ili talijanskog direktno u prijevodu.

P.S.Razgovarao sam več sa prevoditeljima nekih drugih siteov-a i zamolio ih da se povežemo da rad bude brži ijednostavniji ali mi se niko nije javio pa bi molio ako ovdje ima ko zainteresiran pa da podijelimo posao.Oni koji prevode znaju kako to zna biti zamorno.

simac

  • Gost
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #1 : 08.11.2008. 23:58:51 »
Javit ce ti se pejafor3 sigurno pricekaj malo, veceras, sutra...

Pozdrav i dobrodosao!

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #2 : 09.11.2008. 00:02:01 »
Za početak pogledaj ovu temu http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=200.0

Dobro došao kod nas i vjeruj da će ti se neko javiti za podjelu posla.
Pejafor3 prevodi CSI: Las Vegas ali sada ima manje vremena pa kasne prevodi. Vjerujem da će on sa zadovoljstvom podijeliti posao s tobom ;)

Offline Valhalla

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 192
  • Whose Side Will You Be On?
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #3 : 08.01.2009. 23:49:57 »
NIsam znao u kojoj temi da pitam...
Jel zna ko kako se zove serija,bila ej na pinku valjda pre,ona deca sto su imale neke rukavice i kad ih stave kao dobiju neke moci,ili sta vec vise se ni nesecam...Secam se da sam bas voleo tu seriju. ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #4 : 09.01.2009. 00:05:36 »
Ako je to ono sto ja mislim, onda se ta serija zove Super Klinci. Jesam u pravu?

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #5 : 09.01.2009. 00:14:05 »
Ako je to ono sto ja mislim, onda se ta serija zove Super Klinci. Jesam u pravu?

Ne znam, ali vjerovat će mo ti :D

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #6 : 09.01.2009. 01:17:19 »
Ako je to ono sto ja mislim, onda se ta serija zove Super Klinci. Jesam u pravu?

Jao, mislim da je to... Extra je, baš sam voleo da gledam to... Nešto slično moćnim rendžerima...
Sećam se da je u uvodnoj špici uvek bila sekvenca iz te epizode... To sam najviše voleo, da zapamtim i kada u epizodi dođe do toga, kažem bratu....

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Valhalla

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 192
  • Whose Side Will You Be On?
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #7 : 09.01.2009. 16:59:32 »
E ti,kako su bili dobri...Ali nemogu da nadjem kako se zove serija na engleskom,jel zna ko?

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #8 : 09.01.2009. 17:02:00 »
Sad nadjite tu seriju i bacite se na prevodjenje. :)

Offline Valhalla

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 192
  • Whose Side Will You Be On?
Odg: Pomoć i pitanje
« Odgovor #9 : 09.01.2009. 23:17:54 »
Znaci neverujem,nikako nemogu da pronadjem naziv serije... :o

Tags: