Autor Tema: HP Mini 200 - POMOC!  (Posjeta: 1797 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Menadzerka

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Ženski
HP Mini 200 - POMOC!
« : 18.02.2013. 21:45:17 »
Trebam pomoc u vezi izbora mini lap-topa.
Da li je neko ima bas ovaj model i da li je zadovoljan ? Bas ovaj model bih da kupim jer preko moje fikse telefonije moze da se uzme na rate a u prodavnici ,gdje je mnogo veci izbor,ne mogu jer nemaju opciju za odlozeno placanje. Kuci imam bas dobar i kvalitetan hp lap-top,odlicnih karakteristika,tako da mi ovaj mali samo treba jer je praktican za ponijeti sa sobom na posao,putovanje,kafic i sl. Znam da on nema ,kao i vecina ovih mini , dobre karakteristike,ali je praktican a to mi treba. A ako neko bas zna da je izrazito los,to bi mi dosla kao dobra sugestija.  :)
Hvala svima koji izdvoje vrijeme da mi odgovore ...

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: HP Mini 200 - POMOC!
« Odgovor #1 : 19.02.2013. 11:04:29 »
HP ne može biti "izrazito loš". Ako odgovara tvojim potrebama, uzimaj  :mafija

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: HP Mini 200 - POMOC!
« Odgovor #2 : 19.02.2013. 12:41:07 »
@Menadžerka ako ti se isplati, uzmi ga.

HP ne može biti "izrazito loš". Ako odgovara tvojim potrebama, uzimaj  :mafija

kako kome  ;) možda samo "loš".
imo sam dva masno plaćena hp-ova laptopa. jedan je krepao mjesec dana nakon isteka garancije, drugom je najprije ošla zvučna pa mrežna pa sve ostalo. nakon cca godinu i pol. sad ga koristim kao hard.

puko mi film s hp-om, ošo i uzeo laptop s najduljim jamstvom. neki samsungov, 4 godine jamstva. pa nek samo proba krepat.
nikad više hp.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: HP Mini 200 - POMOC!
« Odgovor #3 : 19.02.2013. 12:44:14 »
Često na Balkan stigne treća klasa, roba sa greškom i slično, pa je verovatno i tebe zapala takva serija. Ja ne mogu nikome obećati da će ga nešto dobro služiti, samo znam da je HP najjači PC brend. Ja sam ženi pre otprilike 3 godine uzeo Acerov laptop i prezadovoljni smo.  liz-liz

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: HP Mini 200 - POMOC!
« Odgovor #4 : 19.02.2013. 12:49:54 »
ovaj drugi je iz Amerike  ;D

Offline Menadzerka

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Ženski
Odg: HP Mini 200 - POMOC!
« Odgovor #5 : 19.02.2013. 15:29:14 »
Ljudi,hvala na odgovorima.
Moj hp lap-top je bas dobar i pokazao se kao izrazito kvalitetan. Samo mu je baterija brzo otisla. Ostalo sve je za 10-ku. Zato moj otac forsira da uzmem hp-ov mini. A ja ujedno i gledam karakteristike i nacin placanja jer ga sama placam svojom pripravnickom platom,pa vam je jasno . :) Tako da jedino taj imam na odlozeno placanje. E sad,da li je to pametan potez da se zaletim,a da ne znam ni valja li,jer koga god od drustva pitam niko nije hp kupovao nego Acer i ne mogu da me posavjetuju...
Voljela bih kad bi mi neko ko ima  bas ovaj model ili zna nekog ko ga ima, kaze koje su mane u odnosu na slicne mini lap-topove od Acera i ostalih. Hvalaaa....

Tags: