Razno > Offtopic

NLO - Nepoznati leteći objekti

(1/7) > >>

PO team:


Ima li ovdje vidjelica nepoznatih letećih objekata?
Meni se to desilo prije koji tjedan, dok sam pješačio kući. Vidio sam skroz sa desne strane krajičkom oka nekakav bljesak, ali ga nisam dobro pogledao. Kad bi približio ravnalo na oko, bljesak bi bio veličine 2-3 cm. Razmišljao sam da li bi moglo biti nešto drugo, ali mi nema smisla. Mislim da naša tehnologija nema ništa što tako bljesne na nebu i teško da je bila neka supernova, jer one skroz slabo žmirkaju.

Milan95:
Prošle godine sam na leto video nešto na nebu, ali čisto sumnjam da je to bio NLO. Naravno, verujem da ima tamo još nešto, ali ne znam šta.

Mulder:
Ovo područje osobno istražujem preko 10-ak godina. I član sam par ufoloških zajednica. Imaš našu ufološku zajednicu Polaris koja djeluje na cijelom području Hrvatske, a glavno sjedište je u Splitu. Ova tema traži jednostavno puno istraživanja i puno truda, volje. Treba svakako gledati kritički, ali neograničeno. Uvijek gledati dvije strane i onda zaključiti na temelju onoga što imaš. Ja sam se uvjerio u dosta slučaja koji imaju propriličan broj dokaza. Ovdje ne spadaju samo NLO-i, tu su vanzemaljske otmice od Barney i Betty Hill do Travisa Waltona. Pa razno razna sletanja/viđenja. Meni su najdraži The Lubbock Lights, The Belgian UFO Wave, The Washington D.C. Incident i naravno Roswell.

Ako netko želi početi istraživati, neka počne sa Rendlesham Forest incident. To mi je najbolja i tu sam se najviše uvjerio nakon velik broj dokaza. Tu su svjedočili na desetke visokopozicioniranih časnika, vojnika, civila.

Na kraju vam se uvijek nađu oni najveći skeptici koji blate sve ove stvari, ali protiv dokaza se ne može ma koliko god netko bio skeptik cijeli život.

Evo jedna zanimljiva slika za The Washington D.C. Incident. Inače, neki alternativni mediji su prenosili uživo tako da je prilično vjerodostojno.


I na kraju posebno treba izdvojiti Allena Hyneka koji je postavio temelje za blsike susrete i počeo sa ufološkim projektima.

Dakle, ova tem uključuje samo detaljno istraživanje.

EDIT:

Ljimune, zaboravih ti reći. Istraži malo crni i bijeli svijet amerike. Mogu ti preporučit par dokumentaraca ili knjiga na tu temu. Vidjet ćeš koliko ameri izdvajaju za tajne projekte. To je crni svijet. Tu ti spadaju uglavnom tajni zrakoplovi, eksperimentiranje s različitim tehnologijama. Bijeli svijet je onaj koji se vidi, onaj za koji se zna gdje pare odlaze.

-=QuadDamage=-:
Mogu se videti često i iznad našeg neba. Često leti noću sedim na terasi kad se malo rashladi, pa blenem u nebo. Možeš ih u vedrim noćima ponekad videti ili kao tačkice koje prelaze preko neba i rade moguća i nemoguća skretanja i manevre, pa upale dugačka svetla  :P , onda bljesnu na par trenutaka jače od bilo koje zvezde ili planete, onda nestanu itd.


Ne znam jesu li elijeni, ali to ovakve slučajeve baš često viđam. Nažalost, nikad ništa "konkretno".

heller:

--- Citat: -=QuadDamage=- - 17.02.2013. 19:36:51 ---Mogu se videti često i iznad našeg neba. Često leti noću sedim na terasi kad se malo rashladi, pa blenem u nebo. Možeš ih u vedrim noćima ponekad videti ili kao tačkice koje prelaze preko neba i rade moguća i nemoguća skretanja i manevre, pa upale dugačka svetla  :P , onda bljesnu na par trenutaka jače od bilo koje zvezde ili planete, onda nestanu itd.


Ne znam jesu li elijeni, ali to ovakve slučajeve baš često viđam. Nažalost, nikad ništa "konkretno".

--- Kraj citata ---

Često sam viđao istu pojavu, cik-cak kretanja i sl.  :u-lala

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju