Autor Tema: NLO - Nepoznati leteći objekti  (Posjeta: 13114 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
NLO - Nepoznati leteći objekti
« : 17.02.2013. 14:03:52 »


Ima li ovdje vidjelica nepoznatih letećih objekata?
Meni se to desilo prije koji tjedan, dok sam pješačio kući. Vidio sam skroz sa desne strane krajičkom oka nekakav bljesak, ali ga nisam dobro pogledao. Kad bi približio ravnalo na oko, bljesak bi bio veličine 2-3 cm. Razmišljao sam da li bi moglo biti nešto drugo, ali mi nema smisla. Mislim da naša tehnologija nema ništa što tako bljesne na nebu i teško da je bila neka supernova, jer one skroz slabo žmirkaju.
« Zadnja izmjena: 03.01.2014. 16:57:49 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #1 : 17.02.2013. 14:52:43 »
Prošle godine sam na leto video nešto na nebu, ali čisto sumnjam da je to bio NLO. Naravno, verujem da ima tamo još nešto, ali ne znam šta.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #2 : 17.02.2013. 18:34:15 »
Ovo područje osobno istražujem preko 10-ak godina. I član sam par ufoloških zajednica. Imaš našu ufološku zajednicu Polaris koja djeluje na cijelom području Hrvatske, a glavno sjedište je u Splitu. Ova tema traži jednostavno puno istraživanja i puno truda, volje. Treba svakako gledati kritički, ali neograničeno. Uvijek gledati dvije strane i onda zaključiti na temelju onoga što imaš. Ja sam se uvjerio u dosta slučaja koji imaju propriličan broj dokaza. Ovdje ne spadaju samo NLO-i, tu su vanzemaljske otmice od Barney i Betty Hill do Travisa Waltona. Pa razno razna sletanja/viđenja. Meni su najdraži The Lubbock Lights, The Belgian UFO Wave, The Washington D.C. Incident i naravno Roswell.

Ako netko želi početi istraživati, neka počne sa Rendlesham Forest incident. To mi je najbolja i tu sam se najviše uvjerio nakon velik broj dokaza. Tu su svjedočili na desetke visokopozicioniranih časnika, vojnika, civila.

Na kraju vam se uvijek nađu oni najveći skeptici koji blate sve ove stvari, ali protiv dokaza se ne može ma koliko god netko bio skeptik cijeli život.

Evo jedna zanimljiva slika za The Washington D.C. Incident. Inače, neki alternativni mediji su prenosili uživo tako da je prilično vjerodostojno.


I na kraju posebno treba izdvojiti Allena Hyneka koji je postavio temelje za blsike susrete i počeo sa ufološkim projektima.

Dakle, ova tem uključuje samo detaljno istraživanje.

EDIT:

Ljimune, zaboravih ti reći. Istraži malo crni i bijeli svijet amerike. Mogu ti preporučit par dokumentaraca ili knjiga na tu temu. Vidjet ćeš koliko ameri izdvajaju za tajne projekte. To je crni svijet. Tu ti spadaju uglavnom tajni zrakoplovi, eksperimentiranje s različitim tehnologijama. Bijeli svijet je onaj koji se vidi, onaj za koji se zna gdje pare odlaze.
« Zadnja izmjena: 17.02.2013. 18:37:01 Mulder »

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #3 : 17.02.2013. 19:36:51 »
Mogu se videti često i iznad našeg neba. Često leti noću sedim na terasi kad se malo rashladi, pa blenem u nebo. Možeš ih u vedrim noćima ponekad videti ili kao tačkice koje prelaze preko neba i rade moguća i nemoguća skretanja i manevre, pa upale dugačka svetla  :P , onda bljesnu na par trenutaka jače od bilo koje zvezde ili planete, onda nestanu itd.


Ne znam jesu li elijeni, ali to ovakve slučajeve baš često viđam. Nažalost, nikad ništa "konkretno".

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #4 : 17.02.2013. 23:06:44 »
Mogu se videti često i iznad našeg neba. Često leti noću sedim na terasi kad se malo rashladi, pa blenem u nebo. Možeš ih u vedrim noćima ponekad videti ili kao tačkice koje prelaze preko neba i rade moguća i nemoguća skretanja i manevre, pa upale dugačka svetla  :P , onda bljesnu na par trenutaka jače od bilo koje zvezde ili planete, onda nestanu itd.


Ne znam jesu li elijeni, ali to ovakve slučajeve baš često viđam. Nažalost, nikad ništa "konkretno".

Često sam viđao istu pojavu, cik-cak kretanja i sl.  :u-lala

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #5 : 19.02.2013. 20:26:52 »
Ima znači još slučajeva, drago mi je da ipak nisam poludio :), bar ne u ovom slučaju.
 Nedavno sam isto vidio na nebu nevjerojatno brz avion, ali mislim da su to ipak bili ljudi, jer je tako izgledao. Imao je sve oznake kao naši avioni.

@Mulder, napiši neki dobar dokumentarac za koji znaš, ili film po istinitom događaju. Gledao sam je neke, samo sam zaboravio imena.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #6 : 20.02.2013. 00:31:49 »
Od dokumentaraca obavezno pogledati:

Out of the Blue - jedan od najboljih na tu temu. Opširno istraživanje, brdo različitih svjedoka od vojnika različitih vojski do civila. Arhivske snimke, slike, svjedočenje poznatih ljudi. Pokrili su Britaniju, Ameriku, Francusku...

U.F.O DISCLOSURE PROJECT - za mene nema boljeg iako je Out of the Blue odmah blizu. Nikad prikazan u medijima. Sadrži isto puno svjedočenja od časnika, vojnika, čak i bivših špijuna, a na neke od njih je izvršen i atentat. Pikazuje različite dokumente koji su bili skriveni godinama od javnosti. Isto ima snimaka, sve kroz modernu povijest. Baš pun kredibiliteta. Neki su svjedoci spremni svjedoliti pred Američkim kongresom pod prisegom.

Crop Circles Quest for truth - danas ima dosta fake kruogva u žitu koje rade ljudi, ali se vidi da su to ljudi napravili. No, uvijek se nađe autentičnih krugova koji su stvarno nevjerojatni i nemoguće ih je napraviti preko noći. Sudjeluju razni istraživači i znanstvenici. Odlične analize. "Original and objective, Filmaker William Gazecki is one of the finest documentaries of all time." - Sundance Institute

UFOs it has begun -

Dvije legende UFO zajednice. Jacques Vallee i Allen Hynek. Baš kompletan dokumentarac gdje se se vode odlične rasprave i prvo se naravno počinje gledati sa skepticizmom, ali kad se polako otkrivaju dokazi, sve manje i manje ima rasprava oko toga.

Ovo ti je dosta za početak. Ima ih još dosta. Kad pogledaš ov, dat ću ti. Od knjiga obavezna lektira, The Missing Times. Onda imaš UFOs and the National Security State: Chronology of a Coverup, 1941-1973.

UFOs: Generals, Pilots and Government Officials Go On the Record - knjiga daje odlične i detaljne izjave/opise visokopozicioniranih osoba. Al sama brojka takvih službenih osoba koji su dosad izašli prelazi brojku od 10000 ljudi. Ne samo sa svojim izjavama već i različitim snimkama koje su snimili, razni dokumenti i dokazi.

Iduća stanica nek ti bude William Cooper. Ja ga osobno smatram jednim od najvažnijih istraživača NLO-a i zavjera. Ubijen je. Kao i Phil Schneider. Isto ubijen. Ima još dobrih knjiga.

Za filmove. Jedini baš dobar film koji odlično obuhvaća iskustvo čovjeka koji je otet je Fire in the Sky. Prvo bih ti predložio da ga malo istražiš. Ime mu je Travis Walton i to je jedna od otmica koje sadrže najviše čvrstih dokaza. Sama činjenica da su Walton i njegovi prijatelji išli na detektor laži dvaput u razmaku od 15-ak godina i prošli dovoljno govori. Pitanja su bila vezana za UFO i je li bio otet tj. jesu li njegovi prijatelji vidjeli kako je otet, a jesu. Ćinjenica je da su prošli. Ti dokumenti danas postoje i možeš ih vidjeti. No, ja ne bih to dao kao najveći dokaz već potragu za njim od stotine ljudi i kad se pojavio. I naravno najveći detalnji opis otmice od strane njega.



Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #7 : 20.06.2013. 13:46:50 »
Izgleda da su bili iznad osjeka na izvidnici. http://www.24sata.hr/misteriji/drama-iznad-osijeka-mig-ovi-hvatali-nlo-e-jedan-je-oboren-318167

Mislim da ih danas manje ima jer se poboljšala naša tehnologija sa radarima i satelitima.
Mrzim lopatare i limune

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #8 : 20.06.2013. 15:43:32 »
iz koje je to epizode na rubu znanosti?

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #9 : 20.06.2013. 15:44:23 »
Mrzim lopatare i limune

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #10 : 20.06.2013. 15:46:08 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #11 : 20.06.2013. 15:48:31 »
Ako te zanimaju hrvatski vanzemaljci, skuži tko je gitarist :) https://www.youtube.com/watch?v=d82BPHicxQQ
Mrzim lopatare i limune

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #13 : 04.07.2013. 20:13:15 »
Ljimune, jesi pogledao U.F.O DISCLOSURE PROJECT?

Ako netko misli početi s ovim područjem koje se mora istraživati godinama da bi se sve lijepo povezalo i da bi bili dovoljno kompetentni za raspravu, treba pogledati U.F.O DISCLOSURE PROJECT.

Dakle, to je 2001. godine kad se okupilo dosta bivših vojnika, časnika, ljudi iz NASE koji žele da ljudi sanaju istinu. Nedavno se isto održalo Citizen Hearing on Disclosure - Citizen Hearing on Disclosure 'Highlights' Part 1 tu se isto okupilo jako puno bivših visoko rangiranih časnika, ufologa, običnih ljudi. Tu je sve dokumentirano sa mnoštvo dokaza. Pazite, ovo je ogromno. Razmislite malo o tome kad kažem ogromno. Mediji ovome ne daju prostora. I opet ne znam zašto sam u čudu kad znam kako mediji funkcioniraju i za koga rade, ali opet te šokira kad vidiš toliko dokaza. Astronaut Edgar Mitchell - Witness Testimony i on se pojavio.

2 Hour Witness DVD - 4 Hour Witness DVD - Part 2 of 2

http://www.disclosureproject.org/ - http://www.disclosureproject.org/docgallery.shtml

Pazite ovo http://www.disclosureproject.org/docs/pdf/CIAMemo.pdf - http://www.disclosureproject.org/docs/pdf/MediaPlay.pdf

Ovo je samo jedna mala sitnica. Bolje reći jedna puzla u moru drugih puzli (dokaza) koje se moraju složiti da bi se dobila šira slika. I onda kad vidim da neko serucka i zovu nas teoretičarima zavjera. Teorija tu odavno više ne postoji. i jedino to znaju. Etiketirati ljude jer je lijepljenje etiketa najjače psihološko oružje, ali ako su ljudi toga svjesni, ne mogu vas zaustaviti. Zato ti skeptici većinom odgovaraju sarkazmom, prebacuju se na neku drugu raspravu, ismijavaju sugovornika. Sigurno ste naišli na takve ljude ne samo na netu već i u real. Inače, na početku svake informacije treba skepsa, ali svjedočanstva ljudi (kredibilitet), dokazi, snimke, tajni dokumenti. To je ono što je bitno i što nitko ne može osporiti. I kad to daš onim najgorim skepticima i vidiš dalje da rade ono što su radili na početku, onda znaš da ne znaju kritički razmišljati i nisu im bitni nikakvi dokazi jer su tu samo da ospore iako nemaju nikakvog temelja ili nisu dovoljno istražili što je najčešći slučaj kod njih. Kod ovog područja nema lakog pristupa niti se može za mjesec dana sve sažeti.

Dakle, svi ovi gore linkovi su samo mali dio, ali bit će vam dovoljan za početak. Al neću vam govoriti s čim je sve ovo povezano i koliko to ide daleko u prošlost. Prvo pogledajte.
« Zadnja izmjena: 04.07.2013. 20:18:42 Mulder »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NLO - Nepoznati Leteći Objekti
« Odgovor #14 : 09.07.2013. 01:45:24 »
Sad sam slabo na netu, pogledat cu to. Hvala za hint.
Tko shisha skeptike, da svako gleda sto drugi misli o njemu, mislim da se ne bi danas otkrilo pola stvari.
 
Mrzim lopatare i limune

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #17 : 14.01.2015. 19:40:52 »
ništa od senzacije, nažalost. to su moja radioaktivna jajca. imao sam nezgodu prilikom otvaranja padobrana  :(


nevezano za ovo, ako je od subote netko u Zg-u našo dvije male zelenoplave pikule, molim da mi se jave na PP.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #18 : 14.01.2015. 19:42:57 »
Ti bi bio koristan u rudniku kad im nestane struje. :pevusi:
Mrzim lopatare i limune

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #19 : 14.01.2015. 19:48:29 »


 ;D
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #20 : 15.01.2015. 01:27:21 »
My Favorite Martian
iShare, noProfit


Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #21 : 27.01.2015. 16:07:52 »
Bila je to jedna vecer 2010-te godine u Splitu (pazar na siromasnoj) isa sam prema curi...taman sam joj pisa poruku da sam krenio i kad sam spremio mobitel i krenio dalje...preko zgrade doslovno preko vrha je preletilo nesto slicno letecem tanjuru slicne velicne(nije bilo nikakvog zvuka koliko se sicam)...prvo nisam moga virovat da sam to vidio...kad sam malo dosa sebi potrca sam naprid da vidim jel jos tu negdi...i nije vise nista bilo...od tog dana me muci sta je to bilo...uvjeren sam da je NLO... i cesto znam gledat u nebo ocu li na nesto naletit i nikad nista...ali tu vecer sam se uvjerio da nismo sami...iako sam i prije u to virova.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #22 : 27.01.2015. 17:32:18 »
Zna sam da ih ima u Splitu

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #23 : 27.01.2015. 17:44:54 »
neznam di ih ima...ali znam sta sam vidio...
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #24 : 27.01.2015. 17:56:17 »
Virujen da si vidija

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #25 : 27.01.2015. 18:22:40 »
Bila je to jedna vecer 2010-te godine u Splitu (pazar na siromasnoj) isa sam prema curi...taman sam joj pisa poruku da sam krenio i kad sam spremio mobitel i krenio dalje...preko zgrade doslovno preko vrha je preletilo nesto slicno letecem tanjuru slicne velicne(nije bilo nikakvog zvuka koliko se sicam)...prvo nisam moga virovat da sam to vidio...kad sam malo dosa sebi potrca sam naprid da vidim jel jos tu negdi...i nije vise nista bilo...od tog dana me muci sta je to bilo...uvjeren sam da je NLO... i cesto znam gledat u nebo ocu li na nesto naletit i nikad nista...ali tu vecer sam se uvjerio da nismo sami...iako sam i prije u to virova.
To ti je jedan od glavnih primjera da se radi o nečemu vrlo vrlo nepoznatom. Ja sam vidio opet prošle godine dva leteća objekta koja su svjetlila narančaste boje i polagano su išli prema gore dok im svjetlo nije nestalo. Kad im je nestalo kako sam gledao u te dvije svjetleće kugle, vidio sam im obris u tom mraku zbog svjetla pa ti ostavi obris. I preko tog obrisa sam vrlo jasno vidio leteći tanjur. Sve sam opcije izbacio. Nije ni bilo oluje prije niti ikakve grmljavine tako da to nisu mogle biti kuglaste munje, a i oni drugačije izgledaju.

Ovo što sam ti sad napisao, malo istraži, imaš dosta na ovim prostorima takvih svjedočanstava i dobrih snimaka.

Pisao bih ja na ovoj temi kakve su novosti i što se sve događa u UFO zajednici, ali ne da mi se sad i tu pozabavljat s time. Samo da kažem su gore još oni linkovi koje bi svi trebali pogledati, svaki od njih.

Evo ga, ovako je dosta slično bilo. Ovo je jedan jako dobar snimak.


Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #26 : 27.01.2015. 22:56:52 »
Da, iskreno tek sam danas naletio na ovu temu..neznam kako mi je promakla...gledao sam preko interneta malo istrazia svega se moze nac..i prije me je to zanimalo ali od tog dana me je samo jos vise zaintrigiralo...volio bi da je duze trajalo...sve se nekako brzo dogodilo nisam se ni stiga snac... vidio sam one dokumentarce sto si stavio to odma ide na download...i one fajlove... Na ovo sam naletio nedavno.....





mislim da nema puno veze sa alienima ali isto je creepy  ??? Malo me podsjeca na War of the Worlds  ;D
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #27 : 27.01.2015. 23:43:13 »
Da, tu ti se radi o vibracijama. To se zna, ali se ne zna zbog čega se tako čuje i što točno proizvodi takav zvuk. Zna se da Zemlja stalno vibrira. Spominju se i sunčeve baklje i ti valovi koji dolaze kao energija.

Mišak se pozabavio s tom temom na jedan zanimljiv način, ali primijetit ćeš da govori o jednoj drugoj vrsti zvuka. Isplati se pročitati http://nexus-svjetlost.com/kolumne/kresimir-misak/item/280-kresimir-misak-cudno-brujanje-misteriozni-zvuk-kojeg-ne-cuju-svi

Kad ljudi snimaju, kad govore svoje svjedočanstva, teško je to pobit, gotovo nemoguće. Lažnjaci iz NASE mogu govorit što god žele, i mediji mogu raditi za njih cijelo vrijeme, ali uvijek će biti puno ljudi diljem svijeta koji će se bavit s ovakvim temama i širiti dalje informacije koje mediji ne plasiraju u javnost. Preporučam ti da malo pratiš i NASA live. To ja pratim dosta često, dosta ljudi prate i raskrinkavamo što NASA snimi, a kasnije briše. Znaš koliko je već snimaka izašlo iz toga pa je NASA izbrisala, ali je bilo prekasno. Obični lažnjaci. Većina znanstvenika truju sa lažnim informacijama, a ne govore o preko 70 smrti u dvije godine njihovih radnika. Fuj. Gadi mi se sve to.

Jel se sjećaš kad je zadnji put na vijestima bila neka snimka NLO-a? Čak i na ovim populističkim programima gdje je od 0-24 žutilo i crna kronika kao što su RTL i nova tv nema. To bi im još više diglo popularnost i znam da oni to znaju, ali ne smiju takve stvari puštati.

365 dana u godini, dnevno ti izlaze na desetke i desetke novih videa/slika sa različitih djelova svijeta. Sve se to prikriva, mediji ništa o tome ne obavještavaju kako ćeš i vidjeti u onom gorem videu koji sam stavio U.F.O DISCLOSURE PROJECT

« Zadnja izmjena: 27.01.2015. 23:44:49 Mulder »

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #28 : 28.01.2015. 00:20:46 »
Članak je koliko zanimljiv toliko i uznemirujuć.

Pratio sam i ja ponekad NASA live ali nisam bas nesto puno... slazem se da trebamo sto vise sirit iskustva i znanja dalje... slazem se za RTL i novu ali i ostale televizije...ne sicam se da sam nesto vidio o tome na tv. Svi koji su malo vise istrazivali o NLO-ima i zavjerama i koji su usli malo dublje u taj svijet i prokuzili o cemu je ric su ubijeni..mislim da to dovoljno govori.

NASA je jedan od najboljih i najpouzdanijih izvora fotografija i snimki NLO-a, kojih samo na njihovim stranicama ima na stotine, ako ne i tisuće.  rofl Međutim, bivša zaposlenica Donna Hare tvrdi da NASA konstantno zataškava istinu o izvanzemaljcima i briše slike i snimke na kojima su dokazi o njihovom postojanju.

Nakon 14 godina rada u NASA-i, gospođa Hare je otišla 1981. godine i od tada pokušava svojom istinom doći do medija.

Neka od njenih svjedočenja, za koja kaže da ih je spremna ponoviti pred bilo kojim sudom i pod zakletvom, odnose se na brisanje dokaza o postojanju izvanzemaljca ukoliko je to moguće, a u slučaju da nije, uništava se cijela slika ili video snimka.

Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: NLO - Nepoznati leteći objekti
« Odgovor #29 : 25.01.2016. 22:06:26 »


Anyway,evo jedan dobar sajt za one koji vole da prate sta je sve danas bolesno u pop muzici,svetu mode..i kako nas privikavaju na razne bolesne stvari putem MTVa,muzike..tesktova,spotova...itd..Ima gomila analiza..sve pojasnjeno...Merilin Monro..Stenli Kjubrik..razni filmovi za decu...itd..


vigilantcitizen.com/
Discover the hidden symbolism found in music video, movies and monuments

"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Tags: