Autor Tema: The Reef (2010)  (Posjeta: 1493 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
The Reef (2010)
« : 06.02.2013. 17:40:42 »

Opis:
Utemeljen na istinitom događaju koji se dogodio 1983. godine, "Greben“ je napeti triler o preživljavanju.
Kate, njezin brat Matt i njegova djevojka Suzie stižu na Veliki koraljni greben u Australiji gdje se nalaze s Kateinim bivšim ljubavnikom Lukeom. Luke i njegov prijatelj Warren rade kao dostavljači brodova po cijelom svijetu. Luke poziva troje prijatelja na tjedan dana plovidbe jedrilicom koju treba dostaviti u Indoneziju. Tijekom putovanja Kateina i Lukeova veza ponovno se rasplamsava, no još je opterećena starim razmiricama.
Odjednom se jedrilica prevrne, a putnici se pokušavaju spasiti i popeti na prevrnuti trup. Odande vide da je kobilica jedrilice otrgnuta. Procijenivši situaciju, Luke odluči da moraju plivati do obližnjeg otoka ako žele preživjeti. Plivati ili čekati? Četvero se odluči na plivanje, no u vodi shvaćaju da ih prati veliki morski pas.

Izvor: MojTV

Žanr: horor, triler
Zemlja: Australija
Jezik: engleski
Trajanje: 94 min
Režija: Andrew Traucki
Scenarij: Andrew Traucki, James M. Vernon
Glumci: Damian Walshe-Howling, Gyton Grantley, Adrienne Pickering, Zoe Naylor, Kieran Darcy-Smith...

IMDb

« Zadnja izmjena: 13.03.2015. 07:02:36 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Reef (2010)
« Odgovor #1 : 08.03.2015. 03:07:02 »
Ovaj film me ugodno iznenadio, ali velik dio u tome igra Australija. To mi je slaba točka. Obožavam Australiju i sve vezano za taj predivni kontinent. Dobro su dozirali morskog psa i svu tu paranoju. Kažu neki dosadan. Ma kako dosadan. Imaš ekipu koja je zarobljena, a u vodi je morski pas. Ma da i nisu prikazali morskog psa, ne bi bio dosadan.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Reef (2010)
« Odgovor #2 : 20.05.2016. 22:40:34 »
Jedan od najboljih hororaca koji sam gledao.  clapp Posle fantastičnog Wolf Creek serijala, ne mogu prestati da gledam ove odlične australijske filmove, jednostavno predobro.
Obožavam Australiju i sve vezano za taj predivni kontinent.
+ 1 a sad još i više.

Tags: