Autor Tema: Dancing on the Edge  (Posjeta: 2697 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Dancing on the Edge
« : 05.02.2013. 23:41:31 »

Opis:
Iz pera nagrađivanog dramatičara Stephena Poliakoffa stiže serija koja će vam dočarati vrhunac razdoblja jazza. Drama je osvojila razne nagrade, uključujući i Zlatni globus i to za najbolju sporednu glumicu Jacqueline Bisset.
Ova napeta drama započinje u prvoj polovici 1930-ih i prati tamnoputi jazz orkestar u vrijeme velikih promjena. Glazbeni novinar Stanley upoznaje The Louis Lester Band i pomaže mu na putu do slave, prati njegov uspon od podrumskih jazz klubova do glasovitog hotela Imperial. Isprva nailaze na otpor ondašnje postarije publike, veći dio koje nije nikad čuo jazz glazbu ni vidio tamnoputi glazbenike. Međutim, skupina mladih aristokrata voli njihovu svježu glazbu i poziva ih da sviraju na jednoj vrtnoj zabavi...
Izvor: MojTV.hr

Žanr: povijesna, glazbena

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 19.05.2015. 16:36:23 maksi »
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Dancing On The Edge (2013)
« Odgovor #1 : 05.02.2013. 23:49:35 »
Nadam se da će ovo biti zanimljivo.. Sviđaju mi se ove tematike, posebno zato što su sa stajališta glazbenika jer i sam sviram.. :D
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Tags: