Filmovi > Općenito o filmovima

Poslednji film koji ste gledali.....?

<< < (3/1685) > >>

Goya:

--- Citat: SuperSerb - 06.11.2008. 17:24:01 ---Zadnja 3 filma koja sam pogledao su:  1. Dont Mess Up With Zohan
                                                   
                                             

--- Kraj citata ---

Dont Mess Up With Zohan je najvece sranje Adam Sandlera u citavoj njegovoj karijeri a svi njegovi filmovi su bili extra,pogotovo oni prvi gde se i proslavio !

goxi1982:
zadnje sto sam ja pogledao je Dark Knight pre par meseci u bioskopu i bio sam apsolutno odusevljen (naravno dzokerom). Od tada nista, ali je to i razumljivo jer sam po preporuci odgledao prvu epizodu Prison B.  :'( :'( :'(.

Ponekad odgledam neku trecinu nekog filma na tv-u (kad naletim). Npr. pre desetak dana neka glupost, neki retardi kolju neke druge retarde u nekoj retardiranoj sumi. Ovi misle da je to neki reality show, a tu zivi neka porodica koja se hrani nekim otrovom i drugim kamperima i sva je retardirana. Ma glup film totalno, kao i 90% novih filmova.

Nekako mi se cini da je holivud totalno izgubio ideje. Sve se svelo na neke pripravnice koje sluze da pokazu sise i na neko totalno anatomsko/mesarsko rastavljanje coveka na delice.  >:( >:(

E da. Dobio sam juce preporuku od drugara za Ringu 2 pa cemo videti... Neki japanski horor navodno...

MilanRS:
Ja već jako dugo nisam pogledao film. Serije su prioritet.
Filmove kad gledam, to najčešće bude u bioskopu. Posljednji je bio Wanted, a to je bilo davno.
Sada je na redu Turneja, srpski kandidat za Oskara.

simac:
Napokon san pogleda Taken, vec ga pola godine namjeravan pogledat od kad je izasa na (znate vec di).
Film je savrsenstvo akcije, ovo je ludilo film, sve pohvale i sve preporuke!

deejaysale:
Ako su u pitanju komedije predlažem obavezno pogledati  Death at a funeral,strašan smijeh,britanski humor i totalno iznenađenje film :'( :'( :'(!A prije 7 dana sam u kinu gledao Pineapple express i isto se tako oduševio,radila ga je ista ekipa kao Superbad,ali mi Superbad nije nešto za razliku od ovog,urnebesno!!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju