Autor Tema: Off the Map (2003)  (Posjeta: 933 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline intoxic

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 755
  • Spol: Muški
Off the Map (2003)
« : 26.01.2013. 00:56:52 »

Opis:
Godina je 1974. U pustom dijelu Novog Meksika obitava 11godišnja Bo (Valentina de Angelis) zajedno sa majkom (Joan Allen) pustolovkom i psihički nestabilnim ocem. Ekscentrična, brižna majka vrijeme provodi obrađujući vrt, kako bi prehranila obitelj, i to potpuno gola dok se otac Charley (Sam Elliot) bori sa svojim unutarnjim demonima. Mala Bo se pak zanima za luk i strijelu, sitne pljačke i izume. U njihovu svakodnevnicu ulazi William Gibbs (Jim True-Frost), porezni službenik koji dolazi obaviti reviziju obiteljskih računa što mu neće oduzeti previše vremena s obzirom na njihove mizerne prihode. Bespomoćni Gibbs bori se sa vlastitim problemima te mu se život u izolaciji bez hrpe obveza svidi. Zaljubljen u način života koji je prvi puta vidio on napušta posao i pridružuje se obitelji u kojoj će izazvati brojne promjene.

Izvor: filmski.rs

Žanr: drama
Zemlja: SAD
Jezik: engleski, španjolski
Trajanje: 108 minuta
Režija: Campbell Scott
Scenarij: Joan Ackermann, Joan Ackermann
Glumci: Amy Brenneman, Valentina de Angelis, Joan Allen, Sam Elliott, J.K. Simmons, Boots Southern, J.D. Garfield, Jim True-Frost, Matthew E. Montoya, Kathy Griego...

IMDb


« Zadnja izmjena: 26.09.2017. 14:53:44 zkarlov »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Off the Map (2003)
« Odgovor #1 : 12.11.2015. 22:19:25 »
Odlična glumačka postava i vrlo inspirativan film. Uvijek sam bio sucker za ovakav tip filma o životnim pustolovinama.

Tags: