Autor Tema: Elf (2003)  (Posjeta: 1878 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline intoxic

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 755
  • Spol: Muški
Elf (2003)
« : 26.01.2013. 00:42:27 »


Opis:
Bubby (Will Ferrell) je još kao beba iz sirotiša zalutao u torbu sa igračkama Deda Mraza i završio u njegovom domu, na Severnom polu, gde je odgojen kao vilenjak. Nije se baš najbolje uklopio među trostruko nižim vilenjacima pa odlazi u New York kako bi potražio svoju porodicu koja ga je napustila pre mnogo godina. Kod kuće nalazi mrzovoljnog oca Waltera, radoholičara koji ne veruje da je Bubby njegov sin. Walter, koji se nalazi na Deda Mrazovoj 'crnoj listi', živi s novom ženom i Bubbyevim ciničnim, desetogodišnjim polubratom koji ne veruje u Deda Mraza. Ipak, najviše ga zabrinjava činjenica da su zaboravili na Božić, odnosno na značenje tog, njemu svetog, praznika.

Izvor: filmski.rs

Žanr: komedija, porodični, fantazija, romantika
Zemlja: SAD, Njemačka
Jezik: engleski
Trajanje: 97 minuta
Režija: Jon Favreau
Scenarij: David Berenbaum
Glumci: Will Ferrell, James Caan, Bob Newhart, Edward Asner, Mary Steenburgen, Zooey Deschanel, Daniel Tay, Faizon Love, Peter Dinklage, Amy Sedaris...

IMDb

« Zadnja izmjena: 24.11.2014. 08:09:49 Lepi Dzoni »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Elf (2003)
« Odgovor #1 : 12.11.2015. 22:08:06 »
Ferrell mi zna biti dosta smiješan, i pogotovo mi je dobar u onim manjim ulogama kao što je imao u seriji Eastbound and Down. Dobar film.

Offline NikolaJe

  • Urednik
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2683
  • Spol: Muški
Odg: Elf (2003)
« Odgovor #2 : 28.10.2021. 00:40:51 »
Kod mene detinjastog je bilo malo smeha, malo krindža. Kod većine ljudi bi bilo mnogo više krindža.  ;D

Spoiler for Hiden:
Glavni glumac je fascinantan, kako može da glumi onoliku budalu...


Tags: